Kauno bendruomenių centrų asociacija

Naujienos

2014-11-20
NVO darbo grupės ir Savivaldos komiteto susitikimas 
Lapkričio 19 Kauno sav. mažojoje salėje įvyko NVO darbo grupės nevyriausybinių organizacijų atstovams į Kauno m. NVO tarybą pasiūlyti narių ir Savivaldos ir bendruomenių plėtojimo komiteto susitikimas. Susitikimo metu komiteto pirmininkas G. Žukauskas pasidžiaugė nevyriausybinių organizacijų ir Kauno bendruomenių centrų asociacijos iniciatyva išsirinkti savo atatovus į Kauno NVO tarybą, bendruomenių veikla ir informavo, kad Kauno meras bendradarbiavimo su NVO darbo grupe teises delegavo šiam komitetui. Šiai veiklai pritarė ir dalyvavę 4 komiteto nariai.
2014-11-20
Saugios aplinkos priemonių aptarimas su Kauno policijos pareigūnais 
Lapkričio 17 d.KBCA būstinėje BC pirmininkai kartu su Kauno VPK policijos bendruomenės pareigūnais, Viešosios tvarkos valdybos viršininku R. Stuku ir Prevencijos sk. viršininku T. Stauskiu aptarė 8 mėnesių bendruomenės pareigūnų veiklos rezultatus ir iškilusias problemas vietos bendruomenių teritorijose. Pasidžiaugta gražiu bendradarbiavimu Lampėdžių, Aleksoto, Eigulių bendruomenėse. Policijos pareigūnai prisipažino, kad jiems buvo tikras iššūkis bendrdarbiavimas su vietos bendruomenėmis, gyventojais, įgauti vieni kitų pasitikėjimą ir veikti išvien, kuriant saugią aplinką.
2014-11-20
Seminaras „Oro tarša: problemos, poveikis, sprendimai“ 
Lapkričio 12 d. Kauno miesto savivaldybėje vyko seminaras „Oro tarša: problemos, poveikis, sprendimai“, kurį organizavo VšĮ „Aplinkosaugos valdymo ir technologijų centras“.
Oro tarša įvardijama kaip daugelio sveikatos sutrikimų ir ligų priežastis, tad šiuo seminaru siekiama atkreipti visuomenės dėmesį į oro taršos keliamas grėsmes ir suteikti naudingos informacijos.Seminare dalyvavo Kauno miesto gyventojai, bendruomenių centrų, seniūnijų, nevyriausybinių organizacijų atstovai.
2014-11-16
Engiamųjų teatro metodų mokymai centrų aktyvui 
Lapkričio 14 d. Kauno bendruomenių centrų asociacijoje vyko "Engiamųjų teatro metodų mokymai" bendruomenių centrų aktyvui.
Mokymus vedė Vilniaus "Menų ir mokymų namų" direktorė Rimanta Vaičekonytė ir VU psichologė Virginija Skučaitė. Šie mokymai daugiau žinomi Forumo teatro mokymais, kai žmonės bando išspręsti iškilusias problemas diskutuodami ir vaidindami situacijose.
Šių teatrinių metodų taikymo visuomeninėje veikloje pradininkas yra brazilų teatro inovatorius Augusto Boalas.
2014-11-15
Maisto banko parama BC "Draugystė" gyventojams 
BC "Draugystė" palaiko gražius santykius su Maisto banko Kauno skyriumi. Maisto banko dėka saldumynais bei vaisiais palepinami mažieji didžiųjų švenčių proga.
Pasiūlius Maisto bankui paramą morkomis bei kopūstais, šį pasiūlymą BC pirmininkė D. Macenkaitė priėmė iš karto, nes gyventojams daržovės tikrai pravers. Bendruomenėje gyvena daug gyventojų turinčių mažas pajamas, yra daug jaunų šeimų auginančių vaikus, todėl pirmininkės nuomone, jiems būtina padėti.
2014-11-13
Kvietimas į Nacionalinį NVO forumą 
Nevyriausybinių organizacijų informacijos ir paramos centras kviečia Jus dalyvauti Nacionaliniame NVO forume, vyksiančiame 2014 metų gruodžio 10-11 dienomis, Vilniuje (ARTIS konferencijų centras, Totorių g. 23). Renginio metu bus aptartos LR nevyriausybinių organizacijų plėtros įstatymo įgyvendinimo aktualijos, pristatyta Nacionalinė NVO koalicija, nagrinėjami kiti Lietuvos nevyriausybiniam sektoriui aktualūs klausimai.
Nacionaliniame NVO forume dalyvaus 200 NVO lyderių iš visos Lietuvos, valstybės institucijų ir savivaldybių atstovai.

2014-11-13
Kauno rajono kaimo bendruomenių sąjungos konferencijoje 
Lapkričio 12 d. KBCA atstovai dalyvavo Kauno rajono bendruomenių sąjungos organizuotoje konferencijoje "Stiprėjimas per bendradarbiavimą".
Konferencijoje buvo nagrinėjamos "Bendrystės ir bendruomeniškumo" (vyskupas dr. K. Kėvalas), "Vietos bendruomenė ir savivalda" (LR Seimo narys D. Jankauskas), "Bendradarbiavimo link" (Kauno r. savivaldybės adm. direktoriaus pav. A. Ščiukauskienė), "Bendruomenės santykis su savivalda" (KBCA pirmininkas prof. R. Navickas) ir kitos temos...
2014-11-12
Panemunėje bus pasirašoma bendradarbiavimo sutartis su Panemunės policijos komisariatu 
Dar viena džiugi naujiena, kuriant mūsų bendruomenėse saugią aplinką. Panemunės seniūnijos teritorijoje Kauno Panemunės bendruomenės centras bendradarbiauja su Kauno miesto savivaldybe, Panemunės seniūnija, Kauno apskrities VPK Kauno miesto Panemunės Policijos komisariatu, mokyklomis, kitomis suinteresuotomis organizacijomis ir institucijomis. Siekiant užkardyti nusikalstamumą Panemunės seniūnijos teritorijoje Kauno Panemunės bendruomenės centras pasirašys bendradarbiavimo sutartį su Kauno apskrities VPK Kauno miesto Panemunės Policijos komisariatu.
2014-11-11
Susitikimas su Mišria Seimo narių grupe 
Lapkričio 11 d. Lietuvos vietos bendruomenių organizacijų sąjungos (LVBOS) atstovai: Kauno bendruomenių centrų asociacijos (KBCA) tarybos pirmininkas R. Navickas, Vilniaus bendruomenių asociacijos (VBA) pirmininkas R. Micka ir VBA tarybos narys E. Misiulis bei LVBOS sekretorė M. Bindokaitė susitiko su Mišria Eimo narių grupe, kuriai vadovauja Rima Baškienė.
Susitikimo metu buvo aptartos vietos savivaldos problemos, išsakytos LVBOS pareiškime „Dėl savivaldos sistemos atkūrimo Lietuvoje“.
2014-11-04
2014 – 2020 m. Vilniaus miesto integruotų teritorijų vystymo programos projekto pristatymas Vilniaus bendruomenėms 
Vilniaus Bendruomenės reikalų visuomeninė komisija, vad. E. Misiulio, Fabijoniškių bendruomenės pirmininko, organizavo seniūnaičių, vietos bendruomenių pirmininkų ir seniūnų susitikimą su Vilniaus meru A. Zuoku. Susitikime buvo aptarti šių metų vietos bendruomenių savivaldos programa, jos rezultatais bei supažindinti su 2014 – 2020 m. Vilniaus miesto integruotų teritorijų vystymo programos projektu.
Vilniuas meras pabrėžė, kad ES fondų parama pagaliau galės pasinaudoti ne tik kaimo bendruomenės, bet ir miestobendruomenės. Jų aktyvumas kuriant strategijas bei naujas partnerystes pagerins miestiečių gyvenamąją aplinką, sukurs darbo vietų, skatins verslumą.

156 | 157 | 158 | 159 | 160 | 161 | 162 | 163 | 164
© 2011-2025 KBCA. Visos teisės saugomos
Programinis sprendimas: WebTemple