Kauno bendruomenių centrų asociacija

Naujienos

2021-12-28
Kalėdinis sveikinimas Kauno bendruomenių centrams 
Įkvepiančių atradimų ir sparnuotų svajonių!
Kuo didžiausios sėkmės Naujaisiais Metais, mieli bendruomeniečiai. Stiprios sveikatos, palaikančių draugų ir artimųjų, įkvepiančių atradimų, sparnuotų svajonių ir džiugių kasdienių atradimų!
2021-12-15
Kviečiame Kauno bendruomenių centrus į baigiamąjį bandomojo modelio susitikimą 
Maloniai kviečiame bendruomenių organizacijų ir savivaldybių atstovus, atsakingus už 1.1.4 priemonės „Stiprinti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“ įgyvendinimą
2021 m. gruodžio 21 d. (antradienį) 10.00-12.00 val. Būtina registracija.
2021-12-12
Pratęsiamas sporto projektų pateikimo terminas 
Gera žinia 1-4 veiklų srities sporto projektų pareiškėjams!
Švietimo, mokslo ir sporto ministerija pratęsė 2022 m. kvietimo teikti sporto projektų paraiškas terminą.
Paskutinis paraiškų pateikimo terminas: 2021 gruodžio 23 d. 24:00 val.
Paraiškų teikėjus maloniai prašome nebūti „paskutinės nakties studentais" ir neatidėti paraiškos pateikimo paskutinei dienai ar net minutei.
2021-12-07
Virtualios paskaitos apie energetiką 
Š.m. gruodžio 9 d. 18 val. Ketvirtadienį Panemunės bendruomenė ir Kauno regioninės energetikos agentūros lektorius dr. A.Klementavičius ves nuotolinį užsiėmimą apie gamtosaugos ir tvarios energetikos problemas. Paskaita vyks per Zoom platformą.
2021-12-07
Dovanojame Advento vainiką  
Šilainių bendruomenės centras savo projekto veiklose numatė individualios meno terapijos užsiėmimus. Pirmasis įvyko aplankant 3 namus, į kuriuos bendruomenės nariai įnešė Advento laukimo, ramybės magiją. Buvo tai nauja patirtis visiems veiksmo dalyviams. Šeimininkai mus priėmė labai širdingai.
2021-12-07
Kalėdinė šventė Šilainių vaikams 
Gražią šeštadienio popietę KVKVB Šilainių padalinyje linksmai šurmuliavo Šilainių vaikai. Susirinko jie į ankstyvą Kalėdinę šventę. Įvairaus amžiaus, bet visi draugiški ir puikiai nusiteikę. Čia jų laukė teatralizuota pasakų personažų programa, kūrybinės dirbtuvėlės ir žinoma Kalėdų senelio sveikinimai, pasakojimai ir dovanos.
2021-12-02
Stiprios ir veiklios vietos bendruomenės – viena svarbiausių brandžios ir pilietiškos visuomenės sąlygų 
Stiprios ir veiklios vietos bendruomenės – viena svarbiausių brandžios ir pilietiškos visuomenės sąlygų, todėl jų veikla remiama tiek valstybės, tiek savivaldybių finansavimo instrumentais. Vienas iš jų – Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Bendruomeninės veiklos stiprinimo programa, pagal kurią jau ne vienerius metus finansuojamos įvairios bendruomeninės iniciatyvos: nuo kaimynų švenčių, laisvalaikio ir užimtumo erdvių įrengimo iki kaimynystėje gyvenantiems reikalingų socialinių paslaugų ar vietos socialinių verslų kūrimo.
2021-12-02
Adventinių vainikų dirbtuvės Šilainiuose 
Vėlyvą (lapkričio 30 d.) antradienio popietę KVKVB Šilainių padalinyje susirinko Kauno Šilainių bendruomenės centro aktyvas ir draugai kilniam tikslui: pagaminti Advento vainiką, kuris per ateinančias dienas bus padovanotas kitam. Tai preliudija į kitą projektinę veiklą - individualią meno terapiją.
2021-12-02
SADM skelbiamas NVO konkursų grafikas 
Socialinės apsaugos ir darbo ministerija atnaujino informaciją apie 2022 m. planuojamus skelbti konkursus, skirtus nevyriausybinėms organizacijoms.
Kviečiame susipažinti: https://socmin.lrv.lt/.../informacija-apie-2022-m...
2021-12-02
Kariuomenės diena Parko bibliotekoje.  
Lapkričio 22 d. Eigulių bendruomenės centras, vadovaujamas Viliaus Kaminsko, Kauno m. V. Kudirkos viešosios bibliotekos Parko padalinyje organizavo renginį, skirtą Lietuvos Kariuomenės dienai paminėti. Savo prisiminimais apie Juozą Lukšą-Daumantą su susirinkusiais dalinosi sūnėnas Kęstutis Lukša. Kauno įgulos Karininkų Ramovės atsargos plk. Gediminas Macijauskas papasakojo apie Lietuvos kariuomenę, strukturą, ginkluotę, dalyvavimą tarptautinėse misijose.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9
© 2011-2022 KBCA. Visos teisės saugomos
Programinis sprendimas: WebTemple