Kauno bendruomenių centrų asociacija

Naujienos

2018-11-18
Tarpukario šlagerių programa 
Bendruomenė "Naujieji Romainiai" kviečia kauniečius ir Romainių gyventojus lapkričio 19 d. į tarpukario šlagerių programą "Pasivaikščiojimas su D. Dolskiu ir A. Šabaniausku". Kultūrinis renginys vyks Kauno filharmonijoje.
2018-11-18
Moliūgų raižymas Amaliuose 
Amalių bendruomenės centre "Amaliai" jau vyksta užsiėmimai kūrybinėse moliūgų raižymo dirbtuvėse. Jos sulaukė ir vyresniųjų, ir jaunųjų amaliečių dėmesio. Jie siunčia savo raižytų moliūgų nuotraukas, sueina į dirbtuves ir pasikalbėti, ir padirbėti, ir arbatos paragauti.
2018-11-14
Eigulių-Žaliakalnio BC - naujas asociacijos narys 
Šiandien, lapkričio 14 dienos išplėstiniame Kauno bendruomenių centrų asociacijos posėdyje į asociacijos narius buvo priimtas naujas narys - Eigulių Žaliakalnio bendruomenės centras. Centro vadovas Algirdas Delonas.
2018-11-14
"Sutemų skaitiniai" Lampėdžių bibliotekoje 
Jaukų Lapkričio vakarą bibliotekininkės Mildos Vitulskienės sukviesti, lampėdiškiai susibūrė Lampėdžių bibliotekoje, kur spragsint židinio ugnelei klausėsi skaitovės Audronės Lapienėnės skaitomo islandų rašytojo Einaro Máro Guðmundssono romano „Islandijos karaliai“ ištraukų.
2018-11-14
SAVANORYSTĖ LIETUVOJE: KO REIKIA, KAD SAVANORIS BŪTŲ GERBIAMAS? 
Lietuvos Respublikos Seimo narės Guoda Burokienė, Vida Ačienė ir Aušrinė Norkienė organizuoja diskusiją tema
„SAVANORYSTĖ LIETUVOJE: KO REIKIA, KAD SAVANORIS BŪTŲ GERBIAMAS?“
Diskusija vyks 2018 m. gruodžio 7 d., penktadienį, 10 val. Lietuvos Respublikos Seimo Konstitucijos salėje (I rūmai, 3 a.).
2018-11-13
Bendruomenių centrų renginiai ir užsiėmimai 
Kauno m. savivaldybei patvirtinus Bendruomenių rėmimo programos projektus, Kauno bendruomenių centrai kviečia kauniečius apsilankyti nemokamuose renginiuose, fizinio aktyvumo ir sveikatingumo užsiėmimuose. Vienas iš įdomiausių - Amalių BC "Amalė" moliūgų raižymo dirbtuvės.
2018-11-11
Kaunėnų bendruomenės renginiai 
Lapkričio 12 d. 16 val. Parko padalinyje, P. Lukšio g. 60, vyks Kaunėnų bendruomenės centro koncertas „Dainuojame kartu gyvenimą“.
Organizatoriai: Kaunėnų bendruomenė ir Parko padalinys.
Kviečiame apsilankyti.
2018-11-10
XI-asis Romantinės dainos festivalis 
Šiandien Kauno Karininkų ramovėje įvyko vienuoliktasis Kauno bendruomenių centrų Romantinės dainos festivalis. Jame dalyvavo 8 bendruomenių centrų, KBCA narių, ansambliai ir kolektyvai ir 6 svečių kolektyvai. Renginio metu ramovės salė buvo tiesiog perpildyta.
2018-11-08
Svarstytas Vietos bendruomenių organizacijų plėtros įstatymas  
Lapkričio 7 dieną LR Seime Kaimo reikalų komitete buvo svarstomas Seimo narės Guodos Burokienės parengtas Vietos bendruomenių organizacijų plėtros įstatymo projektas. LVBOS savo tarybos posėdyje ne kartą svarstė šio įstatymo projektą.
2018-11-08
NVO susitikimas su Viešųjų pirkimų vadove 
Nevyriausybinių organizacijų ir LVBOS susitikimas su Viešųjų pirkimų tarybos vadove teikia vilčių, kad nuostatos, jog NVO nėra perkančiosios organizacijos, bus laikomasi visuose pirkimuose ir taikomos visuose projektuose, t. t ir finansuojamuose iš ES fondų.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9
© 2011-2018 KBCA. Visos teisės saugomos
Programinis sprendimas: WebTemple