Kauno bendruomenių centrų asociacija

Naujienos

2023-05-17
Bendruomeninės organizacijos kviečiamos teikti paraiškas pagal 2.1.1.1 pilotinę priemonę 
Kviečiame Kauno miesto bendruomenines organizacijas teikti paraiškas projektams pagal priemonę „Stiprinti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“ (toliau – Priemonė), įgyvendinant bandomąjį modelį. Priemonė įgyvendinama vadovaujantis Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2023-2025 metų veiksmų plano 2.1.1.1 priemonės „Stiprinti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“ įgyvendinimo, įgyvendinant bandomąjį modelį, aprašu (toliau – Aprašas).
2023-05-14
KBCA išvyka į Vilnių 
Gegužės 12 d. Kauno bendruomenių centrų asociacijos bendruomenių centrų aktyvo grupė, vadovaujama tarybos pirmininko prof. Ramūno Navicko, lankėsi Vilniuje. Čia, padedant Seimo nario padėjėjai Liukrecijai Navickienei, grupei buvo organizuota ekskursija seime ir susitikimas su Seimo nariu V. Juozapaičiu
2023-05-09
Šilainių bendruomenės centro iniciatyva 
2022 m. prie LR Prezidento apdovanojimo už Didžiausią žingsnių vidurkį Bendruomenių iššūkyje Kauno Šilainių BC gavo ir dovaną - 5 ąžuoliukus. Jie buvo pasodinti šalia 9-ojo forto senųjų ąžuolų draugijoje. "Turim ąžuoliukus, turim vietą, leidimus, pagalbą ir 9 forto Administracijos pritarimą, lieka tik susirinkti draugėn ir juos pasodinti", - pasakojo KŠBC pirmininkė Rima Andriulionienė.
2023-05-09
„Seniūnaičių rinkimai 2023. Trijų kadencijų pamokos bendruomenei" 
Gegužės 5 dieną vyko Lietuvos vietos bendruomenių organizacijų sąjunga organizuota konferencija. „Seniūnaičių rinkimai 2023. Trijų kadencijų pamokos bendruomenei”, kurią organizavo Lietuvos vietos bendruomenių organizacijų sąjunga. Konferencijoje dalyvavo Kauno bendruomenių centrų asociacijos pirmininkas Ramūnas Navickas ir sargėnų ir Vytėnų bei Aukštųjų Šančių bendruomenių centrų atstovai.
2023-04-28
Atskaitinis rinkiminis KBCA susirinkimas 
Balandžio 25 d. įvyko Kauno bendruomenių centrų asociacijos ataskaitinis rinkiminis susirinkimas. Jo metu buvo patvirtinta 2022 m. KBCA tarybos ir pirmininko veiklos ataskaita ir 2022 m. metiniės finansinės ataskaitos rinkinys, revizijos komisijos ataskaita. Antrai kadencijai patvirtinta esama taryba, išrinkta nauja revizijos komisija. KBCA taryba savo pirmininku dar vienai kadencijai patvirtino prof. Ramūną Navicką. Sveikiname tarybą, pirmininką, linkime sėkmės, planų ir veiklų įgyvendinimo ir dėkojame visiems susirinkimo dalyviams!
2023-04-28
Bendruomenių centrai Kauno Pavasario mugėje 
Balandžio 21-23 d. vyko Kaune vienas didžiausių renginių mieste, Kauno mugė Pavasaris-2023.
Gausybė prekeivių palapinių nusidriekė Laisvės alėjoje ir Vilniaus gatvėje iki požeminės perėjos. Tris dienas truko renginių programa ir įspūdinga mugė, kurioje gražiausi kūriniai ir nuostabiausi tradiciniai patiekalai džiugino kiekvieną čia apsilankiusį.
2023-04-13
Kviečiame į bendruomenių centrų koncertus ir susitikimus 
Kaunėnų, Sargėnų, Vilijampolės BC "Veršva" bendruomenių centrų ansambliai šį savaitgalį kviečia į savo ansamblių koncertus.
Taip balandžio 15 d. Kaunėnų mišrus ansamblis 13 val. kviečia ateiti į Parko biblioteką. Balandžio 15 d. 13 val. Sargėnų ansambliai "Šilas" ir "Šlamutis" kviečia į Atvelykio šventę šv. Kazimiero mokykloje.
2023-04-13
Sveikiname Šilianių BC ansamblį! 
Kovo 21 d. Kauno Šilianių BC folkloro ansamblis "Slaunos su škarpetkutėm" pateikė paraišką dalyvauti Tarptautiniame festivalyje "VILTIES ŠALTINIS", kuris vyko 2023 m. kovo 26 d. m. Ukrainos sostinėje Kijeve: Міжнародний онлайн-конкурс «ДЖЕРЕЛО НАДІЙ» 26 березня 2023 року в м.Києві (Україна). Paraiška buvo priimta. "Slaunos su škarpetkutėm " pristatė Lietuvių liaudies dainą "Aukšti kalneliai, margi dvareliai".
2023-04-07
Sveikiname su artėjančiomis šv. Velykomis 
Velykos – graži, svarbi ir itin laukiama pavasario šventė. Tai Kristaus prisikėlimas, didelis džiaugsmas, daugybė spalvų, atgimstanti gamta ir smagūs margučių ridenimai. Puiki proga dar kartą pabūti su artimiausiais žmonėmis, padėkoti jiems už viską ir be abejo, palinkėti gražių dalykų. Puiki proga švęsti, džiaugtis ir būti čia ir dabar.
2023-04-05
Kviečiamas ataskaitinis rinkiminis KBCA susirinkimas 
Vadovaujantis asociacijos įstatais, susirinkimas kviečiamas kas du metai ir jame turi dalyvauti visų KBCA narių atsovai.
Tad š. m. balandžio 25 d., 16 val., Kiečių g. 112, kviečiamas visuotinis ataskaitinis rinkimininis susirinkimas.
Susirinkimo dienotvarkė:
1. Metinė KBCA veiklos ataskaita.
2. Metinės finansinės ataskaitos patvirtinimas (2022 m.).
3. Revizijos ataskaitos patvirtinimas.
4. KBCA tarybos rinkimai.
5. KBCA tarybos pirmininko rinkimai.
6. Kiti klausimai (įgalioto asmens dokumentams registrų centrui pateikti rinkimas ir einamieji klausimai)
Visų KBCA narių atstovų (pirmininkų ar įgaliotų asmenų) dalyvavimas būtinas.1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9
© 2011-2023 KBCA. Visos teisės saugomos
Programinis sprendimas: WebTemple