Kauno bendruomenių centrų asociacija

Naujienos

2018-11-08
Svarstytas Vietos bendruomenių organizacijų plėtros įstatymas  
Lapkričio 7 dieną LR Seime Kaimo reikalų komitete buvo svarstomas Seimo narės Guodos Burokienės parengtas Vietos bendruomenių organizacijų plėtros įstatymo projektas. LVBOS savo tarybos posėdyje ne kartą svarstė šio įstatymo projektą.
2018-11-08
NVO susitikimas su Viešųjų pirkimų vadove 
Nevyriausybinių organizacijų ir LVBOS susitikimas su Viešųjų pirkimų tarybos vadove teikia vilčių, kad nuostatos, jog NVO nėra perkančiosios organizacijos, bus laikomasi visuose pirkimuose ir taikomos visuose projektuose, t. t ir finansuojamuose iš ES fondų.
2018-11-08
Aleksoto ir Panemunės seniūnijos - konkurso nominantės  
Aleksoto ir Panemunės seniūnijų delegacijos dalyvavo Vyriausybės rūmų Didžiojoje salėje vykusiame seniūnijų konkurso „Valstybę kuriame mes“ finaliniame renginyje. Džiugu, kad Aleksoto ir Panemunės seniūnijos pateko į trečiąjį konkurso etapą, kuriame 32 seniūnijos varžysis dėl 4 pagrindinių prizų.
2018-10-31
Padėkime papuošti Kauno eglutę 
Kauno menininke Jolanta Šmidtienė šiemet vėl puošia Kauno eglutę ir vėl ruošia kauniečiams stebuklą. Eglutė bus pusnyse, kurios bus gaminamos iš metalinių karkasėlių įlenkiant į juos plastikinius šiaudelius. Darbas yra labai paprastas, bet imlus, didelis, nes reikia sudėti vieną milijoną šiaudelių. Meninnkė prašo savanorių pagalbos.
2018-10-30
Senjorų pagerbimo vakaras Lampėdžiuose 
Paskutinį Spalio sekmadienį Lampėdžiuose tradiciškai vyko renginys, skirtas pagerbti vyresnio amžiaus lampėdiškius. Iš pradžių buvo aukojamos Šv. Mišios, kurias aukojo Vilijampolės parapijos klebonas Emilis. Tai buvo pirmasis naujojo klebono susipažinimas su Lampėdžių bendruomene po to, kai jis rugsėjo pabaigoje tapo Vilijampolės Šv. Juozapo parapijos klebonu.
2018-10-29
Kviečiame dalyvauti NVO mugėje Prezidentūroje 
Kaip ir kasmet, Lietuvos Prezidentūra kviečia dalyvauti NVO Kalėdinėje mugėje. Joje jau ne vienerius metus dalyvauja Aleksoto BC, PBC "Dainava" ar kiti centrai.
Prašau atsiliepkit, kurie planuojate dalyvauti iki lapkričio 16 d., penktadienio, 17 val. registruotis užpildant anketą https://www.lrp.lt/nvomuge
2018-10-29
Šimtmečio dovanos - savanorystės iniciatyvos 2018 m. 
„Šimtmečio dovanos“ – vienas svarbiausių Valstybės atkūrimo šimtmečio projektų, kuris jau antrus metus iš eilės kviečia skirti savo laiką bendruomenei ir šaliai, prisidėti prie savanorystės skatinimo. Viena iš projekto veiklų – „Savanorystės mėnuo“, kviečia verslo įmones, valstybės institucijas, vietos bendruomenes visoje Lietuvoje prisijungti prie įvairių organizacijų įgyvendinamų savanoriškų veiklų.

2018-10-25
Pasidalinkime šiluma 
Vaikai – mūsų ateitis. Rūpinkimės jais, mylėkime juos, saugokime nuo visų pasaulio blogybių. Ir visai nesvarbu, ar tai būtų mūsų pačių vaikai, ar kaimynų, o gal visai nepažįstamų žmonių. Padėkime tiems, kam tos pagalbos reikia labiausiai.
Šiuo atveju, patiems mažiausiems, pažeidžiamiausiems žmogučiams – neišnešiotiems naujagimiams, ankstukams, kurie lapkričio 17 dieną, švenčia PASAULINĘ NEIŠNEŠIOTŲ NAUJAGIMIŲ DIENĄ.
2018-10-24
Moliūgų raižymo konkursas 
Kaip ir kiekvienais metais, bendruomenė "Naujieji Romainiia" kviečia dalyvauti gražiausio raižyto moliūgo konkurse.
Ši žaisminga idėja suteiks daug džiaugsmo vaikams ir gerų emocijų tėveliams
Laimėtojo laukia prizas siurprizas
2018-10-24
Susitikimai Petrašiūnų bendruomenėje 
Spalio 24 d. Petrašiūnų bibliotekoje įvyko senjorų susitikimas su notaru Mindaugu Statkevičiumi. Tai buvo šiltas, jaukus susitikimas. Nors mes ir daug žinome, o ir ne vienas esame susidūrę akis į akį su mūsų teisininkais, tačiau šiame susitikime sužinojome daug ko naujo. Notaras žadėjo ir ateityje bendrauti su mumis, jeigu mes pageidausime. Manome, taip ir bus.

4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12
© 2011-2019 KBCA. Visos teisės saugomos
Programinis sprendimas: WebTemple