Kauno bendruomenių centrų asociacija

Naujienos

2022-06-21
Sveikiname visus Jonus ir Janinas 
Joninės – birželio 24 d. bei naktį iš birželio 23 d. į 24 d. švenčiama Joninių, arba Rasų, šventė. Minima ilgiausia diena ir trumpiausia naktis. Šios šventės ištakos – pagoniška Rasų šventė, dėl krikščionybės įtakos vėliau sutapatinta su Jono Krikštytojo gimimo diena.
2022-06-21
Eigulių bendruomenės kviečia švęsti Jonines 
Birželio 24 dieną 17 val. Eigulių ir Muravos bendruomenių centrai kviečia švęsti Jonines Čečėnijos aikštėje. Renginio metu koncertuos ansambliai "Šaltinis" ir "Guboja", kapela "Šlamutis", VDU MA profesorių S. Martinaitytės ir A. Eitmanavičiūtės studentai.
2022-06-17
Aleksoto bendruomenės centras kviečia į Jonines 
Aleksoto bendruomenės centras kviečia į tradicines Jonines Aleksoto Marvelės slėnyje. Jos vyks birželio 23 d. 20 val.Koncertuos ansamblis "Svirbė", Jonnines vainikuos meninė instaliacija "Skambantys raštai". Instaliacijos autoriai Aurėja Jucevičiūtė ir Rūta Reutaitė.
Maloniai kviečiame!
2022-06-17
Panemunės bendruomenė kviečia į paskaitą 
Panemunės bendruomenė kviečia visus birželio 22 d. 16 val. išklausyti paskaitos apie "Širdies ligas ir kaip galime sau pagelbėti". Paskaitą skaitys prof. Rimvydas Šlapikas. Paskaita vyks bendruomenės salėje Vaidoto g. 9, Panemunėje. Ši paskaita yra sveikatos mokyklos kurso dalis.
2022-05-12
Kviečiame į NVO forumą 
Kviečiame į forumą „Dalyvaujamoji ir svarstomoji demokratija Lietuvoje“. Kaip ir kasmet demokratinio pasaulio šalyse gegužės mėnesį minima valdžios atvirumo savaitė, kuria siekiama atkreipti dėmesį į valstybės institucijų ir visuomenės dialogo svarbą. Skubėkite registruotis.
2022-05-12
KBCA metinis ataskaitinis susirinkimas 
Gegužės 5 d. įvyko LVBOS narės Kauno bendruomenių centrų asociacijos ataskaitinis rinkiminis susirinkimas. Išklausytos ir patvirtinti veiklos, finansinė ataskaita ir revizijos komisijos aktas. Aptarti KBCA atstovai vykstantys į LVBOS visuotinį susirinkimą.
2022-05-12
Kaunėnų renginyje,,Esi tik viena" 
Balandžio 29 d.Parko bibliotekoje vyko Motinos dienai skirtas renginys,,Esi tik viena ".Renginį organizavo Kaunėnų bendruomenė,direktorius A.Visockis ir Parko biblioteka. Į renginį buvo pakviesti KBCAsociacijos tarybos pirmininkas R.Navickas benduomenių centrų Iš Šilainių, Romainių, Žaliakalnio ir Panemunės atstovai.
2022-05-12
Pilietinio pasipriešinimo paskaita 
Panemunės bendruomenėje gegužės 5 d. organizavo "tvirtą ir konkretų" renginį ,,Šiuolaikinis karas Lietuvos karininko akimis" Turėjome svečią pulkininką Arūną Dudavičių, du Ukrainos karininkus ir savanorį Gediminą Šinkūną. Jie atvyko iš Tarptautinio labdaros ir paramos fondo organizacijos ,,Pagalbos sparnas" . Tai efektyviai ir tikslingai veikianti, teikianti solidžią pagalbą Ukrainai organizacija.
2022-05-03
Kviečiamas KBCA ataskaitinis susirinkimas 
Gegužės 5 d., ketvirtadienį, 17 val., Kiečių g.112, įvyks metinis visuotinis ataskaitinis Kauno bendruomenių centrų asociacijos susirinkimas. Kviečiame asociacijos narius dalyvauti.
2022-04-15
Velykinis sveikinimas Kauno bendruomenėms 
Velykų šventė kviečia mus džiaugtis gyvenimu ir visavertiškai jį gyventi. Kviečia džiaugtis visomis mums suteiktomis gyvenimo dovanomis: kiekviena diena, kiekvienu mums duotu žmogumi.  Išgyvenkime šį džiaugsmą savo širdyse ir gyvenime ne tik Velykų rytą, bet ir kasdien vis iš naujo, kad patirtume mums suteiktą gyvenimo pilnatvę.

4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12
© 2011-2023 KBCA. Visos teisės saugomos
Programinis sprendimas: WebTemple