Kauno bendruomenių centrų asociacija

Naujienos

2019-04-25
Ataskaitinis asociacijos posėdis 
Balandžio 24 dieną į ataskaitinį susirinkimą kaip niekad gausiai į naują biurą susirinko Kauno bendruomenių centrų asociacijos nariai. Dalinomės įspūdžiais, džiaugėmės nauju erdvesniu biuru, kuriame gali sutilpti jau žymiai daugiau žmonių.
2019-04-23
Narsiečių bendruomenės ataskaitinis 
Balandžio mėn. mūsų bendruomenių centruose vyksta ataskaitiniai susirinkimai, kuriuose patvirtinamos vadovų ataskaitos, metinės finansinės ir veiklos ataskaitos, nubrėžiami metų planai. Ne visi nariai pateikia mums informaciją, stengiamės viešinti tuos, kurie ją pateikia. Balandžio 8 d. ataskaitinis susirinkimas įvyko naujos KBCA narės - Narsiečių bendruomenėje.
2019-04-23
Narsiečių bendruomenė kviečia į talką 
Asociacija Narsiečių bendruomenė antrus metus iš eilės jungiasi prie akcijos Darom ir kviečia tai padaryti visus Narsiečių gyventojus! Balandžio 27 d., 10 val. visi renkamės prie Liepų alėjoje esančio tvenkinuko, nuo ten link Garliavos pl. eisime visi drauge ir surinksime visas šiukšles..
2019-04-23
Europos Kultūros sostinės forumas "Žmogiškasis faktorius" 
Pažvelkime į kultūrą iš politikos pusės. Kada kultūra yra „tiltų tiesėja“? Kada ji tampa atgrasia propagandos priemone? Kaip džiazas susijęs su diplomatija? Sužinokite skirtingus Lietuvos, Latvijos, Lenkijos ar Prancūzijos požiūrius į kultūros diplomatiją ir susipažinkite su konkrečiais jos įgyvendinimo pavyzdžiais.
2019-04-23
SADM paskelbė Bendruomenių stirprinimo programos aprašą 
Socialinės apsaugos ir darbo ministerija pagaliau paskelbė Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2017–2019 metų veiksmų plano įgyvendinimo 2.3 priemonės „Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“ įgyvendinimo 2019 m. aprašo pakeitimo patvirtinimą ir aprašą
2019-04-19
Sveikiname su artėjančiomis šv. Velykomis 
Bundančiai gamtai paskelbus šios gražios pavasario šventės atėjimą atgimkime tauresniems troškimams ir ketinimams, nepamirškime dalinti žmonėms gerumo, šypsenų ir meilės. Mūsų širdys lai prisipildys gaivaus pavasariško džiaugsmo ir vidinės darnos, o namus apgaubs ramybė ir viltis. Sveikiname vius Kauno bendruomenių centrus su artėjančiomis šv. Velykomis!
2019-04-19
Sargėnų ir Vytėnų BC išrinko naują pirmininkę 
Balandžio 17 d. Sargėnų ir Vytėnų BC įvyko ataskaitinis rinkiminis susirinkimas, kuriame buvo pateikta ir patvirtinta metinė finansinė ataskaita (pateikė buhalterė Regina Smailienė). Metinė veiklos ataskaita nebuvo pateikta.
2019-04-19
Vasaros vaikų stovykla Vilijampolėje kviečia registruotis 
Nors Iniciatyvos Kaunui programa šiais metais labai apribojo bendruomenių centrų iniciatyvų finansavimą, atrodo, kad atmesti vaikų užimtumo stovyklų organizavimo paraiškas neišdrįso ir skyrė dalinius finansavimus. Vilijampolės BC "Veršva" pateikė tokį projektą.
2019-04-15
Talkos Romainiuose ir Dainavoje 
Šiemet Romainių bendruomenės centras švarinimosi pušyne talką organizavo balandžio 13 d.
Talkoje dalyvavo gausus būrys bendruomenės narių. Išvalyta Maximos ir transformatorinės teritorijos. Romainių bendruomenės centras dėkoja talkininkams, Šilainių seniūnui už nuolatinį dėmesį, "Kauno Švarai" už atsakingumą ir rėmėjams Algirdui ir Sandrai.
2019-04-15
KPBC "Dainava" susitiko su Kultūros ministru 
Pilietinės bendruomenės centro "Dainava" pirmininkė Jolanta Kaminskienė balandžio 11 d. kartu su Seimo nariu Lauru Stacevičiumi susitiko su Kultūros ministru M. Kvietkausku dėl Bernardo Brazdžionio namelio Kaune išsaugojimo.

4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12
© 2011-2019 KBCA. Visos teisės saugomos
Programinis sprendimas: WebTemple