Kauno bendruomenių centrų asociacija

Naujienos

2018-02-07
KBCA išplėstinis posėdis - susitikimas 
Vasario 6 d. Kauno bendruomenių centrų asociacijos aktyvas susirinko į išplėstinį posėdį. Posėdžio dalyviai susitiko su "Kaunas Europos Kultūros sostinė 2022" organizacinio komiteto "Fluxus Labas" atstovais Evelina Šimkute ir Egidijumi Bagdonu. Svečiai papasakojo apie projektą ir "Fluxus Labas" uzdavinius ir tikslus iki 2022 metų.
2018-02-07
Vasario 16 dienos minėjimas Kauno Pelėdų kalne 
Kauno bendruomenių centrų asociacija ir Kauno deputatų klubas Vasario 16 d. kviečia visas Kauno miesto bendruomenes ir bendruomenių centrus dalyvauti gražioje Valstybės 100-mečio paminėjimo šventėje Žaliakalnyje ant Pelėdų kalno. Ant šio kalno norime anksčiausiai Kaune iškelti mūsų trispalvę, sugiedoti Lietuvos himną ir "Lietuva brangi".
2018-02-07
Kviečiame Kauno bendruomenių mezgėjas prisijungti prie akcijų 
Vakar dienos KBCA išplėstiniame posėdyje pritarta Kauno Europos kultūros sostinė 2022 atstovų iš "Flyxus labas" ir Lietuvos vietos bednruomenių organizacijų sąjungos (LVBOS) pasiūlymams pakviesti Kauno bendruomenių rankdarbių mėgėjoms, mezgėjoms prisijungti prie europinio projekto "Antklodė Europai" ir "Antklodė Lietuvai" bei akcijos Kaune "Sveikas, mažyli".
2018-02-05
Sargėnų ir Vytėnų BC viešnagė LRT 
Sargėnų ir Vytėnų BC senjorai garsūs savo kelionėmis po Lietuvą, žingeidumu ir noru sužinoti įdomybes, lankosi daugelyje renginių, subūrę kapelą "Šilas".
Šių metų sausio 27 d. Sargėnų-Vytėnų bendruomenės centro būrelis lankėsi Vilniuje, LRT studijoje, laidos "Duokim garo" filmavime.Jie stebėjo visą filmavimo eigą, dalyvaudami kaip žiūrovai.
2018-02-05
Uždegdamas žvakutę ant žmonių kapų, kurie sukūrė Lietuvą, degi ugnį savo širdyje 
Pasitinkant Lietuvos valstybės atkūrimo 100-tį, vasario 3 d. bendruomenė „Naujieji Romainiai“ nariai aplankė kaimynystėje esančiame Kauno rajone Paštuvos kapines, kuriose palaidoti broliai Jonas ir Juozas Vailokaičiai, vieni iškiliausių tarpukario Lietuvos žmonių.
Jonas - Nepriklausomybės akto signataras, pramonininkas, finansininkas, ir Juozas - kunigas, politikas, žurnalistas.
2018-02-01
Skelbiamas geriausių prevencinių projektų ir bendruomenių iniciatyvų konkursas 
Kviečiame ir Kauno bendruomenių centrus dalyvauti geriausių prevencinių projektų ir bendruomenių iniciatyvų konkurse. Vykdydama 2015 m. rugpjūčio 19 d. bendradarbiavimo sutarties Nr. 1S-285 tarp Vidaus reikalų ministerijos ir Lietuvos vietos bendruomenių organizacijų sąjungos 3.3 punktą, informuoja apie 2018 m. vasario 1 d. Vidaus reikalų ministerijos paskelbtą konkursą geriausiems 2015–2017 metų nusikaltimų ir kitų teisės pažeidimų prevencijos projektui ir bendruomenės iniciatyvai nustatyti .
2018-02-01
Dėl Panemunės šv. Mato mokyklos 
Kauno bendruomenių centrų asociacijos taryba seka Panemunės šv. Mato mokykloje vykstančius įvykius ir dalinasi FB informacija, kurią atsiuntė Panemunės BC aktyvas.
Sausio 31 d. Seime vyko pasitarimas dėl šios mokyklos. Perkėlėme panemuniečių reportažą iš FB ir pabrėžiame, kad KBCA narių nuomonė gali nesutapti su kitomis nuomonėmis, bet laikomės principo, kad reikia išklausyti visas puses.
2018-01-29
Deklaravimas viešuosiuose pirkimuose  
NAUJI PAKEITIMAI: 2018 m. sausio 1 d. įsigaliojo Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo (toliau – Įstatymas) pakeitimai, kurie išplėtė turinčiųjų deklaruoti privačius interesus asmenų sąrašą. Pagal naująjį reglamentavimą, interesų deklaracijas turi pateikti ir: Viešojo pirkimo komisijos nariai;
Asmenys, perkančiosios organizacijos vadovo paskirti atlikti supaprastintus pirkimus;
Viešųjų pirkimų procedūrose dalyvaujantys ekspertai
2018-01-29
Priminimas, kad reikia pateikti ataskaitas Registų centrui 
Laiku metinių finansinių ataskaitų neteikiantys labdaros ir paramos fondai, asociacijos, viešosios įstaigos rizikuoja prarasti paramos gavėjo statusą.
Tokia naujovė nustatyta 2017 m. viduryje priimtose ir 2018 m. sausį įsigaliojusiose Labdaros ir paramos įstatymo pataisose. Svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad kadangi pataisos įsigaliojo nuo 2018 metų, tad tik finansinių ataskaitų už 2017-uosius (o ne ankstesnius) metus nepateikę šių trijų teisinių formų organizacijos rizikuoja paramos gavėjų statusais.
2018-01-29
Užgavėnės Šilainiuose 
Vasario 10 d. 12 val., šeštadienį, Šilainių turgavietėje, Baltų pr. 66, Kaunas, vyks Užgavėnių šventė.
Į šventę kviečiami amatininkai, prekeiviai, rankdarbių meistrai iš Šilainių ir viso miesto. Prekybinės vietos nemokamos - reikia tik susisiekti ir susitarti su organizatoriais telefonais, nurodytais skelbime.


4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12
© 2011-2018 KBCA. Visos teisės saugomos
Programinis sprendimas: WebTemple