Kauno bendruomenių centrų asociacija

Naujienos

2017-03-30
Susitikimas su alternatyviąja medicina 
"Naujųjų Romainių" bendruomenė balandžio 1 d.12 val. kviečia apsilankyti "Romainių seklyčioje" ( Romainių g. 70), kurioje vyks susitikimas su altrenatyviosios medicinos specialistu, treneriu, lektoriumi ir "Harmoningos asmenybės mokyklos" įkūrėju Arūnu Maliausku. Jis atsakys į sveikos aplinkos formavimo klausimus.
2017-03-26
Kviečiame į diskusiją „Miesto ir kaimo bendruomenė. Kas mus sieja ir skiria“  
Maloniai kviečiame kaimo ir miesto bendruomenes kovo 31 dieną 10 val. Aleksandro Stulginskio universitete III rūmuose 610 auditorijoje į LVBOS diskusiją - susitikimą „Miesto ir kaimo bendruomenė. Kas mus sieja ir skiria“. Bus pristatoma LVBOS nuveikti darbai ir aptarta tolimesnė veikla.
2017-03-23
Regioninės plėtros forumas 
LR Vidaus reikalų ministerija kovo 23 d. Kauno BLC patalpose organizavo Regioninės politikos pavasario forumą, į kurį susirinko Lietuvos savivaldybių merai, administracijos darbuotojai, valstybinių institucijų socialiniai ekonominiai partneriai, tarp jų - ir LVBOS tarybos pirmininkė Reda Kneizevičienė bei KBCA tarybos pirmininkas Ramūnas Navickas. Forume buvo diskutuojama apie efektyvesnę ir platesnę regioninių plėtros tarybų, atskirų regionų veiklą.
2017-03-21
Susitikimas su žurnalistu E. Eigirdu 
Eigulių bendruomenės centras kviečia į susitikimą su žurnalistu, publicistu Eduardu Eigirdu.
E. Eigirdas yra žurnalo "Valstybė" vyr. redaktorius, ilgus metus buvo politinio savaitraščio "Atgimimas" vyr. redaktorius.
Susitikimas vyks kovo 27 d., 16 val. Kauno V. Kudirkos viešosios bibliotekos "Vitebsko" bibliotekoje P. Lukšio g. 60).
2017-03-19
Aleksoto BC - konkurso "Eismo saugumas bendruomenės 2016" nugalėtoja 
Kovo 16 d.Vainotiškiuose, Kėdainių r. įvyko baigiamasis Lietuvos automobilių inspekcijos konkurso "Eismo saugumas bendruomenėse 2016" renginys. Šiame konkurse laimėtoju 1-2 grupės bendruomenių grupėje tapo Kauno Aleksoto bendruomenės centras. Jis surinko daugiausiai taškų ir buvo apdovanotas specialiu prizu.
Džiugu, kad aleksotiškiai šiame konkurse dalyvauja jau antrą kartą: 2015 metais jie Kauno bendruomenių centrų asociacijos sudėtyje pelnė antrąją vietą respublikoje.
2017-03-16
Su Seimo nariais apie Bendruomenių rėmimo programą 
Kovo 15 d. KBCA biure įvyko Kauno bendruomenių centrų aktyvo susitikimas su Seimo Valsybės valdymo ir savivaldybių komiteto nariu Algiu Strelčiūnu, vyr.patarėju Algirdu Astrausku, su kuriais buvo diskutuota apie naujus Vietos savivaldos įstatymo pakeitimus, atnaujintą Bendruomenių rėmimo finansavimo programą, seniūnaičių rinkimus Kaune ir bendruomeninių organizacijų santykius su Kauno savivaldybe.
2017-03-16
Sargėnų ir Vytėnų bendruomenės centro ataskaitinis rinkiminis susirinkimas 
Kovo 15 d. šv. Kazimiero progimnazijoje įvyko Kauno Sargėnų ir Vytėnų BC ataskaitinis rinkiminis susirinkimas. Susirinkimo metu buvo pateikta veiklos ataskaita, aptarti įvykdyti projektai ir tolesni centro planai. Rinkimų metu išrinkta nauja bendruomenės centro valdyba, valdybos pirmininkė ir naujas bendruomenės centro pirmininkas. Juo tapo Gintautas Sinkevičius, buvęs Šilainių seniūnijos seniūnas, puikiai žinantis vietos bendruomenių ir sargėniškių veiklą
2017-03-14
Susitikimas su Sveikatos apsaugos ministru 
Kovo 14 dieną LVBOS atstovai susitiko su LR Sveikatos apsaugos ministru Aurelijum Veryga.
Susitikime dalyvavo LVBOS pirmininkė Reda Kneizevičienė, Kauno bendruomenių centrų asociacijos pirmininkas Ramūnas Navickas ir Balsių bendruomenės pirmininkas Rimantas Micka. Su ministru buvo aptartas vietos bendruomenių vaidmuo dalyvaujant prevencinėse priemonėse sveikatinimo srityje, medicininių paslaugų plėtroje bei kovojant su alkoholizmo problemomis. Buvo išsakytas LVBOS pageidavimas įraukti vietos bendruomenių atstovus į Nacionalinę sveikatos tarybą.
2017-03-09
NVO kviečiamos teikti paraiškas pagal priemonę „Visuomenės nepakantumo korupcijai didinimo ir dalyvavimo viešojo valdymo procesuose skatinimo iniciatyvos“. 
Europos socialinio fondo agentūra kviečia nevyriausybines organizacijas teikti paraiškas pagal priemonę „Visuomenės nepakantumo korupcijai didinimo ir dalyvavimo viešojo valdymo procesuose skatinimo iniciatyvos“. Paraiškų laukiama iki š. m. gegužės 19 d.
Būsimi šios priemonės projektų vykdytojai vykdys gyventojų informavimo ir švietimo veiklas, siekiant paskatinti juos aktyviau dalyvauti viešojo valdymo procesuose, t. y. įsitraukti į viešojo valdymo institucijų veiklą joms planuojant, priimant ir įgyvendinant valdymo sprendimus, teikiant administracines bei viešąsias paslaugas.
2017-03-01
„BENDRUOMENĖ – ŠVYTURYS 2016 – KELIAS Į SĖKMĘ“ 
Balandžio 12 d. M. Romerio universitetas kviečia į mokslinę- praktinę konferenciją "Efektyvums viešajame sektoriuje".
Šoje konferencijoje tradiciškai bus apdovanoti Mykolo Romerio universiteto ir Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos bei informacinio partnerio „Savivaldybių žinios“ respublikinio konkurso vietos bendruomenėms „BENDRUOMENĖ – ŠVYTURYS 2016 – KELIAS Į SĖKMĘ“ nugalėtojai - vietos bendruomenės.

5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13
© 2011-2017 KBCA. Visos teisės saugomos
Programinis sprendimas: WebTemple