Kauno bendruomenių centrų asociacija

Naujienos

2022-04-15
Panemunės bendruomenė kviečia į pilietinio pasipriešinimo paskaitą 
Panemunės bendruomenė 2022-04-20, 16:30 val., kviečia Kauno bendruomenių organziacijas ir neabejingus piliečius į Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie Krašto apsaugos ministerijos Pilietinio pasipriešinimo skyriaus patarėjo Alberto Daugirdo paskaitą "Kaip galime tapti stipresni pavojų akivaizdoje?"
2022-04-04
Dalės Kverevičiūtės fotodrobių parodos atidarymas  
Balandžio 2 d. KVKVB Šilainių padalinio sienos pasipuošė Dalės Kverevičiūtės paveikslais ant drobės. Dvylika poetų iš įvairių Lietuvos kampelių Dalia Milukaitė - Buragienė, Julija Augustauskienė - Rudenė, Nerijus Drūlia, Jūratė Jankauskienė, Irena Jacevičienė - Žukauskaitė, Vida Jurkienė, Rita Juškevičiūtė - Mockeliūnienė, Dalia Kružikaitė - Sakalauskienė, Aurika Navickienė, Alvyra Pieterytė -Sventickienė, Virginija Ruškienė ir Zenė Sadauskaitė savo eiles skyrė šiai parodai ir tos eilės puikuojasi šalia paveikslų.
2022-03-29
Fotodrobių paroda "Eiliuotos Akimirkos" Šilainiuose 
Šeštadienį, balandžio 2 d., 12 val., Baltų pr. 51, Šilainių bibliotekoje bus pristatyta Kauno Šilainių BC ir "Eivenos" narės Dalės Kverevičiūtės fotodrobių paroda "Eiliuotos Akimirkos" kartu su 10 poetų sukurtomis eilėmis šiems paveikslams.

2022-03-25
Mes su jumis, Ukraina! 
Kovo 26 d. VDU Botanikos sodo draugų klubas, Aleksoto bendruomenės centras kartu su LR Seimo nariu Vytautu Juozapaičiu kviečia į renginį Aleksoto ir Vilijampolės seniūnijose apsigyvenusių ukrainiečių šeimas su globėjais, priglaudusiais karo pabėgėlius savo namuose.
2022-03-20
NVO ir SAM atstovų susitikimas kovo 22 d. 
Nacionalinė NVO koalicija kviečia nevyriausybinių organizacijų atstovus dalyvauti susitikime su Socialinės apsaugos ir darbo ministerija (SADM) dėl socialinės pagalbos pabėgėliams iš Ukrainos. Susitikimo laikas: kovo 22 d. 16.30 val.
2022-03-20
NVO ir SAM atstovų susitikimas kovo 23 d. 
Nacionalinė NVO koalicija toliau inicijuoja teminius susitikimus ir kviečia nevyriausybinių organizacijų atstovus dalyvauti susitikime su Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) dėl sveikatos priežiūros nuo karo nukentėjusiems asmenims. Susitikimo laikas: kovo 23 d. 13:30 val.
2022-03-17
Ką daryti esant kritinei situacijai šalyje 
Daugelis jaučiamės saugiau ir ramiau tuomet, kai tiksliai žinome, ką reikėtų daryti vienokiu ar kitokiu atveju. Mums būtina žinoti, kaip kiekvienas galime pasirengti bet kokiai nelaimei tiek asmeniškai, tiek savo šeimoje tam, kad padėtume savo valstybei ir ją sustiprintume.Žemiau pateiktose tinklapių ir seminarų nuorodose yra daug praktinių patarimų, kaip analizuoti situaciją, ką daryti liekant karo zonoje, o ką daryti evakuojant
2022-03-17
KBCA tarybos posėdis 
Kovo 16 d. įvyko KBCA tarybos posėdis, kuriame dalyvavo visi 5 tarybos nariai. Posėdžio metu buvo svarstyti 3 klausimai: Asociacijos Narsiečių bendruomenė išstojimo patvirtinimas, KBCA veikla 2022 m. ir kiti klausimai (dėl pagalbos Ukrainos pabėgėliams ir pateikti posėdžio metu).
2022-03-17
„Saugus eismas kelyje 2022" piešinių konkursas 
VĮ Lietuvos automobilių kelių direkcija (toliau – Kelių direkcija) skelbia tradicinį piešinių konkursą „Saugus eismas kelyje 2022“. Kaip ir ankstesniais metais, šešių konkurso nugalėtojų darbai papuoš autobusų stotelių paviljonus, kurie pasibaigus konkursui bus išrinkti pagal laimėjusių dalyvių gyvenamąją vietovę. Kaip ir anksčiau, visą Lietuvą apimančiame konkurse kviečiami dalyvauti švietimo ir ugdymo įstaigų mokiniai, nevyriausybinių organizacijų nariai, bendruomenės.
2022-03-17
Duomenų teikimas apie naudos gavėjus į JANGIS 
Duomenų teikimas apie naudos gavėjus į JANGIS – kas, kada ir kodėl? Vadovaujantis LR pinigų plovimo ir teroristų finansavimo prevencijos įstatymu, visi Lietuvoje įsteigti juridiniai asmenys (išskyrus tuos, kurių vienintelis dalyvis yra valstybė ar savivaldybė) privalo gauti, atnaujinti ir saugoti tikslią informaciją apie savo naudos gavėjus ir šią informaciją pateikti Juridinių asmenų dalyvių informacinės sistemos (JADIS) tvarkytojui – Registrų centrui.

5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13
© 2011-2023 KBCA. Visos teisės saugomos
Programinis sprendimas: WebTemple