Kauno bendruomenių centrų asociacija

Naujienos

2020-01-11
Fizinio aktyvumo projekto pristatymas Žaliakalnyje  
Sausio 10 dieną Kauno bendruomenių centrų asociacija kartu su Socialinių inovacijų fondu sausio 10 dieną organizavo pristatymo renginį Žaliakalnio seniūnijos senjorams. Renginys vyko Gintarės laisvalaikio ir šokių studijoje. Studijos šeimininkė Gintarė parodė kelis šokių pratimus, trenerė Raminta - pratimus diafragmai ir pečių juostai stiprinti.

2020-01-11
Aktyvių piliečių fondo informaciniame seminare 
Apie 60 Kauno regiono nevyriausybinių organizacijų dalyvavo Aktyvių piliečių fondo info dienoje Kaune sausio 9 d. Informaciniame seminare buvo supažindinta su programos tikslais ir siektinais rezultatais, programos gairėmis, reikalavimais, pareiškėjo ir partnerių kriterijais, paraiškų rašymą ir jų vertinimą, aptarti priedai, paraiškos biudžeto pildymas.
2020-01-11
Laisvės gynėjų diena Kaune  
Laisvės gynėjų dienos renginiai Kaune:
Sausio 12 d.
11 val. Šv. Mišios Kauno Kristaus Prisikėlimo bazilikoje (Žemaičių g. 31A). 12 val. Laisvės gynėjų dienos koncertas. Dalyvaus Kauno vaikų ir moksleivių laisvalaikio rūmų kolektyvai.
2020-01-06
Kviečiame į Aktyvių piliečių fondo info dienas! 
Iki 2020 m. vasario mėn. 28 d. Lietuvos nevyriausybines organizacijas kviečiame teikti paraiškas Aktyvių piliečių fondui. Šiame fonde - 9 mln. eurų, kuriuos Lietuvos pilietinei visuomenei stiprinti ir įgalinti pažeidžiamas visuomenės grupes skyrė Europos ekonominės erdvės (EEE) ir Norvegijos finansiniai mechanizmai.
2020-01-06
Sporto ir sveikatingumo projekto pristatymo renginys Žaliakalnyje 
Kauno bendruomenių centrų asociacija dalyvauja naujame projekte, kartu su partneriais tęsia jo pristatymą ir kviečia Žaliakalnio bendruomenę į pristatymo renginį sausio 10 dieną 16 val. Lapkričio pabaigoje pasirašyta projekto "Sportuoja vaikai, sportuoja šeima, sportuoja visa bendruomenė" finansavimo sutartis.
2020-01-03
Dar 2 metus galios senoji paramos deklaracijų teikimo tvarka 
Valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – VMI) informuoja, kad atsižvelgė į paramos gavėjų prašymą ir priėmė sprendimą suteikti pereinamąjį 2 metų laikotarpį per kurį paramą, nuo sumokėto gyventojų pajamų mokesčio, galima teikti ne tik e. būdu.
2019-12-31
Sveikiname su artėjančiais 2020-aisiais Metais! 
Kantrybės nebaigtiems darbams užbaigti, bendruomeniškumo ir kaimynystės tradicijų išlakymo, kūrybinio impulso Naujiems pradėti, lengvos Laimės rankos, stiprios sveikatos ir džiugios šventinės nuotaikos linkime Šventų Kalėdų ir Naujųjų Metų proga visiems Kauno bendruomenių centrų asociacijos nariams linki taryba ir pirmininkas Ramūnas Navickas.
2019-12-31
Naujametinė vakaronė Sargėnuose 
Palydėti senuosius, pabendrauti su draugais ir bičiuliais, kaimynais iš Lapių, Šilainių ir Domeikavos sekmadienį, gruodžio 29 dieną susirinko Sargėnų ir Vytėnų bendruomenės centro nariai. Smagioje vakaronėje pasirodė visi sargėniškių kolektyvai.
2019-12-23
Senjorai kuria maisto produkrus 
2019 m. spalio 14 ir 28 d. Kaune įvyko praktiniai seminarai finansuojami Europos Inovacijų ir Technologijų instituto EIT Food Ris projekto „Vartotojų įtraukimo laboratorija“ lėšomis. Projekto tikslas - kurti personalizuotos mitybos inovatyvius produktus, dalyvaujant tuo suinteresuotai vartotojų grupei. Tikslingai inovatyvių produktų kūrybos procesui vartotojų grupe pasirinkti senjorai.
2019-12-21
Sveikiname su artėjančiomis šv. Kalėdomis 
Kauno bendruomenių centrų asociacija sveikina savo narius ir Kauno bendruomenes su artėjančiomis šv. Kalėdomis. Te Kalėdų laukimas bus šviesus, pilnas gražių minčių, ramybės ir džiaugsmo.

5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13
© 2011-2020 KBCA. Visos teisės saugomos
Programinis sprendimas: WebTemple