Kauno bendruomenių centrų asociacija

Naujienos

2017-11-23
BC "Draugystė" kvietimas į lapkričio 25 d. vakarą 
Maloniai Jus kviečiame š. m. lapkričio mėn. 25 d. 14 val. į linksmą popietę, skirtą Senjorams. Su gera nuotaika ir šypsena atvykite į S.Daukanto mokyklos aktų salę (Taikos pr. 68).
„Juokas ilgina gyvenimą“ – visiems susirinkusiems garsiai ištars šmaikščioji ilgametė „Grok, Jurgeli“ šeimininkė Stefa Navardaitienė.

2017-11-17
Vakaronė Lampėdžių bibliotekoje 
Trečiadienio popietę Lampėdžių bibliotekininkė Milda Vitulskienė sukvietė gyventojus į Šiaurės šalių literatūros popietę. Skaitymo tema stiprių žmonių gyvenimas atšiauriose Šiaurės salose.
Vakaronėje skaitovė filologė Audronė Lapienienė skaitė Suomių rašytojos Ulos-Lenos Lunberg novelę "Ledas".
2017-11-17
Pirmos pagalbos teikimo kursai Aleksote 
Lapkričio 16 d. Aleksoto seniūnijos salėje vyko pirmosios pagalbos teikimo kursai, kuriuos pravedė Lietuvos paramedikų asociacijos prezidentas Rytis Malašauskas su komanda. Kursai buvo tikrai labai įdomūs ir vertingi, su galimybe patiems pasipraktikuoti, kaip elgtis vienoje ar kitoje kritinėje situacijoje.
2017-11-17
Jumoro knygos pristatymas Šilainių bibliotekoje 
Kauno Šilainių bendruomenės centras lapkričio 20 d. 17.30 val. kviečia į Šilainių biblioteką, kurioje vyks nuotaikingos naujos poečių klubo "Auksinė Rožė" prezidento Algirdo Radvilavičiaus ir Vidos Gustatitytės - Bubnienės jumoro ir satyros knygų "Gyvenimas gerėja" ir "Iš tuščio į kiaurą" pristatymas.
2017-11-14
Naujųjų Romainių Šiaurietiško ėjimo festivalis 
Šeštadienį lietus palaukė, kol vyko šiaurietiško ėjimo renginys Romainiuose. Eidami Romainių šilo takais,smagiai bendravome, klausėmės Romainių istorijos ir džiaugėmės gaiviu rudens oru.
2017-11-14
Romainių bendruomenės centro susitikimai 
Šeštadienį Romainių bendruomenės centro grupė aplankė Alytų ir Butrimonis (Alytaus r.). Butrimonyse susipažinta su Butrimonių bendruomene ,,Šviesa", BC nariai klausėsi jų kolektyvo atliekamų dzūkiškų dainų. Romainiškiai apžiūrėjo gražią gimnaziją, kultūros centrą, muziejus, kopė į piliakalnį. Vėliau įvyko susitikimas ir su Alytaus miesto bendruomene ,,Žalia", kurie pavaišino totorišku šimtalapiu.
2017-11-08
Socialinių darbuotojų padėjėjų mokymai Aleksoto BC 
Šiandien Aleksoto seniūnijoje prasidėjo socialinio darbuotojo padėjėjo baziniai mokymai, kuriuos veda Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro dėstytojai, o žinių siekia 15 aleksotiškių senjorių. Kursai yra sudėtinė projekto "Aleksoto bendruomenės aktyvinimas", kurį finansuoja LR socialinės apsaugos ir darbo ministerija, dalis.
2017-11-08
Šilainių bendruomenės centras Kardokų kaime 
2017-11-05 d. , vykdant projekte SRB-0735 numatytus mokymus , finansuojamus Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos pagal programą "Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse", 20 Šilainių bendruomenės narių lankėsi Kardokų bendruomenėje ir sėmėsi patirties iš jų gyvenimo būdo, veiklumo ir verslumo.
2017-11-08
"Dešimt metų jaunesni per vieną dieną“ 
Bendruomenė "Naujieji Romainiai" draugauja ir dažnai lankosi pensionate „Gerumo namai“, Romainiuose, kuriuose gyvena žmonės įžengę į gyvenimo rudenį arba turintys negalią.
Bendruomenei kilo idėja, kaip praskaidrinti šių žmonių kasdienybę. Pakvietėme prisijungti Romainiuose esančio grožio salono „Agri“ kolektyvą. Vadovė Rasa mielai sutiko, ir taip gimė bendras projektas „Dešimt metų jaunesni per vieną dieną“.
2017-11-08
Mokymų ciklas Kauno bendruomenių centrų asociacijoje 
Kauno bendruomenių centrų asociacija kartu Kauno apskr. VPK bendruomenių pareigūnais ir Kauno m. prokuratūra lapkričio 24 d. (penktadienį) 14 val. kviečia bendruomenių centrus, nevyriausybines organizacijas, policijos rėmėjus, kauniečius dalyvauti seminare diskusijoje "Smurto artimoje aplinkoje valdymas ir vietos bendruomenės pozicija".

5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13
© 2011-2018 KBCA. Visos teisės saugomos
Programinis sprendimas: WebTemple