Kauno bendruomenių centrų asociacija

Naujienos

2018-05-10
Metų kaimyno rinkimai 
Gegužės 26-ąją minima Tarptautinė kaimynų diena, todėl gegužę skelbiame kaimynų mėnesiu ir kviečiame išrinkti metų kaimyną! Trečius metus tęsiamos iniciatyvos „Metų kaimyno rinkimai“ tikslas – pastebėti draugiškus, iniciatyvius, veiklius kaimynus ir juos įvertinti.
2018-05-09
Kvietimas į akciją "STOP medžių kirtimui" Kaune 
Kviečiame kauniečius jungtis prie vilniečių ir visos Lietuvos skelbiamos akcijos "STOP medžių kirtimui Lietuvoje".
Gegužės 18 d. kauniečiai jungiasi prie Vilniečių iniciatyvos „STOP Medžių kirtimui Lietuvoje“. Meninė - socialinė akcija vyks prie Kauno miesto savivaldybės, 13.00val. - 15.00 val.
Kviečiame ir Kauno bendruomenininkus prisijungti prie šios akcijos.
2018-05-08
LVBOS susitikimas Viešųjų pirkimų tarnyboje 
Gegužės 7 dieną Viešųjų pirkimų tarnyboje vyko susitikimas su direktore Diana Vilyte, kurio metu buvo aptarta perkančiųjų/ neperkančiųjų organizacijų statusas ir su tuo susijusi problematika. Buvo diskutuojama dėl viešojo interesų atstovavimo sąvokos ir dėl projektinės veiklos lėšų taikymo. Susitikime dalyvavo LVBOS pirmininkė Reda Kneizevičienė.
2018-05-08
Mildos diena Vilijampolėje 
Kodėl senovės Lietuvoje Meilės diena - gegužės 13-oji? O gi todėl, kad būtent šią dieną senovės lietuviai garbindavo Mildą - meilės, piršlybų ir giminės tęstinumo dievaitę.
Deivė Milda - tai senovės lietuvių meilės ir laisvės deivė, dabar beveik užmiršta, o savo laikais buvusi atsakinga už gražiausius tautiečių jausmus ir ... giminės tęstinumą.
2018-05-02
Motinos dienos renginys BC "Draugystė" 
Pavasaris mus džiugina ne tik spalvotais žiedais pražydusiais medžiais, bet ir gražiomis šventėmis. Artėjančios Motinos dienos proga Bendruomenės centro ,,Draugystė“ pirmininkė, Danutė Macenkaitė į linksmą popietę, skirtą Mamos dienai, pakvietė daugiavaikes mamas. Renginio globėjas Seimo nariai prof. Aurelijus Veryga bei Gediminas Vasiliauskas pasveikino susirinkusias mamas, palinkėjo joms ištvermės ir sveikatos, auginant mažąsias atžalas.
2018-04-29
Konkursas "Eismo saugumas bendruomenėse" 
Tradiciškai kasmet vykdomas populiarumą bendruomenių tarpe įgavęs konkursas per 8 metus paskatino nemažai bendruomenių aktyviai rūpintis eismo saugumu, organizuojant įvairius renginius, kurie sutraukia nemažai eismo dalyvių, įskaitant įvairių socialinių sluoksnių, amžiaus, socialinės atskirties grupių bendruomeniečių.
2018-04-29
Petrašiūniečių choristų veikla 
Petrašiūnų bendruomenės centro choro vadovas Arvydas paulauskas gerai žinomas savo aktyvumu, jo vadovaujamas choras dalyvauja renginiuose, išvykose, konkursuose. Chorų ir ansamblių atrankoje į respublikinę Dainų šventę Arvydas sujungė kelis savo vadovaujamus chorus ir šis jungtinis choras iškovojo teisę dalyvauti Dainų šventėje.
2018-04-29
Gerumo akcija Motinos dienos proga  
Artėjant gražiai pavasario šventei Motinos dienai, kartu su LR Seimo nariu Gediminas Vasiliauskas bei jo padėjėja Vaida Pranarauskaitė bei LR Seimo nario prof. Aurelijus Veryga padėjėja Gintarė Dušenkaitė, bendruomenės centro pirmininkė Danutė Macenkaitė aplankė Maisto banko Kauno padalinyje besidarbuojančias savanores mamytes ir pasveikino jas su artėjančia Motinos diena.
2018-04-29
Lietuvos NVO tarybos susitikimas su SADM ministru 
Balandžio 25 KBCA tarybos pirmininkas Ramūnas Navickas dalyvavo Lietuvos NVO tarybos susitikime su Socialinės apsaugos ir darbo ministru Linu Kukuraičiu. Buvo aptarta nemažai klausimų: NVO, kaip neperkančiųjų organizacijų pripažinimo "buksavimas", vėluojantys NVO rėmimo konkursai, administracinių resursų stiprinimo NVO problemos ir daug kitų.
2018-04-22
Fluxus Labas bendruomenių agentai 
Kaip skelbia Kauno Fluxus Labas FB ir 15min.lt portalas, "po Kauno miestą ir rajoną pasklido ir darbą pradėjo aštuoni specialūs agentai. Tiesa, nieko bendra su slapta veikla jie neturi, atvirkščiai – agentai kvies kauniečius ir Kauno rajono gyventojus plačiau atverti savo bendruomenių duris ir dalintis idėjomis."

5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13
© 2011-2018 KBCA. Visos teisės saugomos
Programinis sprendimas: WebTemple