Kauno bendruomenių centrų asociacija

Naujienos

2018-05-15
Vietos bendruomenių įstatymo projekto svarstymas 
Gegužės 11 dieną Seimo narė Guoda Burokienė organizavo diskusiją apie naujai kuriamą bendruomeninių organizacijų plėtros įstatymą. Susitikime dalyvavo miesto ir kaimo bendruomenių atstovai: R. Kneizevičienė, R. Navickas, A. Melianas, J. Augustinavičienė, P. Saulevičius, A. Račkauskas, Lietuvos savivaldybių seniūnų asociacijos prezidentas Kęstutis Vilkauskas.
2018-05-15
Projektų konkursas "Mes - bendruomenė" 
Kviečiame paraginti savo bendruomenes dalyvauti šimtmečio konkurse! Šimtmečio bendruomenių svajonėms išpildyti skirsime 70 000 eur. Daugiau nei 20 sėkmingai įgyvendintų projektų vietos gyventojų, ypač jaunimo, kokybiškam laisvalaikiui ir užimtumui: laipiojimo uolų erdvė, jachtų dirbtuvės, per dešimt laisvalaikio ir treniravimosi zonų – toks ketvirtus metus vykstančios programos „Mes – bendruomenė“ rezultatas.
2018-05-10
Metų kaimyno rinkimai 
Gegužės 26-ąją minima Tarptautinė kaimynų diena, todėl gegužę skelbiame kaimynų mėnesiu ir kviečiame išrinkti metų kaimyną! Trečius metus tęsiamos iniciatyvos „Metų kaimyno rinkimai“ tikslas – pastebėti draugiškus, iniciatyvius, veiklius kaimynus ir juos įvertinti.
2018-05-09
Kvietimas į akciją "STOP medžių kirtimui" Kaune 
Kviečiame kauniečius jungtis prie vilniečių ir visos Lietuvos skelbiamos akcijos "STOP medžių kirtimui Lietuvoje".
Gegužės 18 d. kauniečiai jungiasi prie Vilniečių iniciatyvos „STOP Medžių kirtimui Lietuvoje“. Meninė - socialinė akcija vyks prie Kauno miesto savivaldybės, 13.00val. - 15.00 val.
Kviečiame ir Kauno bendruomenininkus prisijungti prie šios akcijos.
2018-05-08
LVBOS susitikimas Viešųjų pirkimų tarnyboje 
Gegužės 7 dieną Viešųjų pirkimų tarnyboje vyko susitikimas su direktore Diana Vilyte, kurio metu buvo aptarta perkančiųjų/ neperkančiųjų organizacijų statusas ir su tuo susijusi problematika. Buvo diskutuojama dėl viešojo interesų atstovavimo sąvokos ir dėl projektinės veiklos lėšų taikymo. Susitikime dalyvavo LVBOS pirmininkė Reda Kneizevičienė.
2018-05-08
Mildos diena Vilijampolėje 
Kodėl senovės Lietuvoje Meilės diena - gegužės 13-oji? O gi todėl, kad būtent šią dieną senovės lietuviai garbindavo Mildą - meilės, piršlybų ir giminės tęstinumo dievaitę.
Deivė Milda - tai senovės lietuvių meilės ir laisvės deivė, dabar beveik užmiršta, o savo laikais buvusi atsakinga už gražiausius tautiečių jausmus ir ... giminės tęstinumą.
2018-05-02
Motinos dienos renginys BC "Draugystė" 
Pavasaris mus džiugina ne tik spalvotais žiedais pražydusiais medžiais, bet ir gražiomis šventėmis. Artėjančios Motinos dienos proga Bendruomenės centro ,,Draugystė“ pirmininkė, Danutė Macenkaitė į linksmą popietę, skirtą Mamos dienai, pakvietė daugiavaikes mamas. Renginio globėjas Seimo nariai prof. Aurelijus Veryga bei Gediminas Vasiliauskas pasveikino susirinkusias mamas, palinkėjo joms ištvermės ir sveikatos, auginant mažąsias atžalas.
2018-04-29
Konkursas "Eismo saugumas bendruomenėse" 
Tradiciškai kasmet vykdomas populiarumą bendruomenių tarpe įgavęs konkursas per 8 metus paskatino nemažai bendruomenių aktyviai rūpintis eismo saugumu, organizuojant įvairius renginius, kurie sutraukia nemažai eismo dalyvių, įskaitant įvairių socialinių sluoksnių, amžiaus, socialinės atskirties grupių bendruomeniečių.
2018-04-29
Petrašiūniečių choristų veikla 
Petrašiūnų bendruomenės centro choro vadovas Arvydas paulauskas gerai žinomas savo aktyvumu, jo vadovaujamas choras dalyvauja renginiuose, išvykose, konkursuose. Chorų ir ansamblių atrankoje į respublikinę Dainų šventę Arvydas sujungė kelis savo vadovaujamus chorus ir šis jungtinis choras iškovojo teisę dalyvauti Dainų šventėje.
2018-04-29
Gerumo akcija Motinos dienos proga  
Artėjant gražiai pavasario šventei Motinos dienai, kartu su LR Seimo nariu Gediminas Vasiliauskas bei jo padėjėja Vaida Pranarauskaitė bei LR Seimo nario prof. Aurelijus Veryga padėjėja Gintarė Dušenkaitė, bendruomenės centro pirmininkė Danutė Macenkaitė aplankė Maisto banko Kauno padalinyje besidarbuojančias savanores mamytes ir pasveikino jas su artėjančia Motinos diena.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9
© 2011-2018 KBCA. Visos teisės saugomos
Programinis sprendimas: WebTemple