Kauno bendruomenių centrų asociacija

Naujienos

2024-02-27
Bendruomenės Nemuno komisariate 
Vasario 27 d. įvyko Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kauno m. Nemuno policijos komisariato ataskaitinis susirinkimas, kuriame dalyvavo ir Kauno bendruomenių centrų atstovai.Susitikime dalyvavo Aleksoto, Žemųjų ir Aukštųjų Šančių bendruomenių atstovai ir seniūnaičiai.
2024-02-27
Susitikimai Emanuelio Levino centre ir klube "Gyvenu Kaune" 
Vasario 26 d. Kauno bendruomenių centrų asociacijos pirmininkas R. Navickas ir bendruomenių centrų atstovai kartu su Kauno m. nevyriausybinių organizacijų atstovais, visuomenininkais, architektais, kultūros atstovais dalyvavo kvestiniame Kauno klubo "Gyvenu Kaune" susitikime - diskusijoje "Kaip grąžinti Kauną kauniečiams?" Susitikimas vyko Kauno LSMU įsikūrusiame Emanuelio Levino centre.
2024-02-19
Kvietimas į filmo "Juozas Jakavonis-Tigras" ir Juozo Jakavonio knygos “Šalia mirties“ pristatymą 
Š. m. vasario 19 d. 18 val. kviečiu Jus ir Jūsų bičiulius atvykti į Karininkų ramovę (A. Mickevičiaus g. 19, Kaunas), kur vyks filmo Juozas Jakavonis-Tigras ir Juozo Jakavonio knygos “Šalia mirties“ pristatymas. Juozas Jakavonis-Tigras buvo vienas paskutiniųjų Merkinės būrio partizanų, paimtas priešų į nelaisvę, kankintas ir neišdavęs savo vadų Adolfo Ramanausko-Vanago bei Juozo Vitkaus-Kazimieraičio.
2024-02-15
Sveikiname mūsų bendruomenines organizacijas ir kviečiame kartu švęsti Vasario 16-osios šventę 
Valstybės atkūrimo dieną Kaunas pagerbs valstybingumo kūrėjus ir puoselėtojus. Parengtoje šventinėje programoje – iškilmingas Vasario 16-osios minėjimas, koncertai. Patriotiškai nusiteikę kauniečiai kviečiami priešpiet burtis Vytauto Didžiojo karo muziejus sodelyje.
2024-02-07
Respublikinį konkursą vietos bendruomenėms „BENDRUOMENĖ – ŠVYTURYS 2023 – KELIAS Į SĖKMĘ“. 
Mykolo Romerio universitetas, Socialinės apsaugos ir darbo ministerija, Švietimo, mokslo ir sporto ministerija, Vidaus reikalų ministerija, bei informacinis partneris „Savivaldybių žinios“ skelbia respublikinį konkursą vietos bendruomenėms
„BENDRUOMENĖ – ŠVYTURYS 2023 – KELIAS Į SĖKMĘ“. Pretendentų nominacijoms paraiškos renkamos iki 2024 metų balandžio 5 d. ir siunčiamos el. paštu: saunef@mruni.lt
2024-02-06
Susitikimas su VRM ministre  
Vasario 5 d. Kauno apskr. VPK įvkos susitikimas su Vidaus reikalų ministre A. Bilotaite, Kauno AVPK viršininku M. Baršiu ir Kauno Priešgaisrinės apsaugos valdybo viršininku V. Barausku. VRM specialistė pristatė ministerijos rodiklius bei gyventojų apklausų duomenis". Diskutuota apie viešąjį saugumą, kriminogeninę situaciją mieste, civilinę saugą ir miestiečių parengtį.
2024-02-06
Skelbiamas nusikaltimų ir kitų teisės pažeidimų prevencijos projektų ir bendruomenių iniciatyvų konkursas 
Vidaus reikalų ministerija skelbia konkursą geriausiam nusikaltimų ir kitų teisės pažeidimų prevencijos projektui ir geriausiai bendruomenės iniciatyvai nustatyti ir jų rengėjams paskatinti. Konkurse gali dalyvauti ne anksčiau kaip per praėjusius trejus kalendorinius metus, t. y. 2021–2023 metais, vykdytas (baigtas vykdyti arba tebevykdomas) nusikaltimų ir kitų teisės pažeidimų prevencijos projektas ar bendruomenės iniciatyva, atitinkantys Nusikaltimų ir kitų teisės pažeidimų prevencijos projektų ir bendruomenių iniciatyvų gerosios praktikos konkurso nuostatų reikalavimus.
2024-02-03
Kviečiame į susitikimą su VRM ministre A. Bilotaite 
Vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė saeinantį pirmadienį (vasario 5 d.) su darbo vizitu lankysis Kaune.
Vakare, 18 val. ji norėtų susitikti su kauniečiais ir pasikalbėti apie viešąjį saugumą, kriminogeninę situaciją mieste, civilinę saugą ir miestiečių parengtį. Diskusijoje dalyvaus ir Kauno AVPK viršininkas M. Baršys, Kauno PGT valdybos viršininkas Vidas Barauskas. VRM specialistė pristatys rodiklius bei gyventojų apklausų duomenis"
2024-01-30
Paskelbtas kvietimas teikti paraiškas Bendruomenių stiprinimo programai 
Šiandien, sausio 30 d.,anksčiau nei buvo įprasta iki šiol, paskelbtas kvietimas Kauno miesto bendruomeninėms organizacijoms teikti paraiškas projektams pagal priemonę „Stiprinti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“. Paraiškos priimamos nuo sausio 30 d. iki vasario 27 d. 23:59 val.
2024-01-30
Kviečia Užgavėnės 
Vasario 11 dieną Lampėdžių ir Aleksoto bendruomenių centrai kviečia kartu švęsti Užgavėnes. Lampėdžiuose šventė vyks 12 val. Lampėdžių miško parke ties 49 maršruto autobuso galine stotele. Susirinkusius linksmins folkloro ansamblis "Liktužė".
Vaikus džiugins karuselės.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9
© 2011-2024 KBCA. Visos teisės saugomos
Programinis sprendimas: WebTemple