Kauno bendruomenių centrų asociacija

Naujienos

2020-01-06
Kviečiame į Aktyvių piliečių fondo info dienas! 
Iki 2020 m. vasario mėn. 28 d. Lietuvos nevyriausybines organizacijas kviečiame teikti paraiškas Aktyvių piliečių fondui. Šiame fonde - 9 mln. eurų, kuriuos Lietuvos pilietinei visuomenei stiprinti ir įgalinti pažeidžiamas visuomenės grupes skyrė Europos ekonominės erdvės (EEE) ir Norvegijos finansiniai mechanizmai.
2020-01-06
Sporto ir sveikatingumo projekto pristatymo renginys Žaliakalnyje 
Kauno bendruomenių centrų asociacija dalyvauja naujame projekte, kartu su partneriais tęsia jo pristatymą ir kviečia Žaliakalnio bendruomenę į pristatymo renginį sausio 10 dieną 16 val. Lapkričio pabaigoje pasirašyta projekto "Sportuoja vaikai, sportuoja šeima, sportuoja visa bendruomenė" finansavimo sutartis.
2020-01-03
Dar 2 metus galios senoji paramos deklaracijų teikimo tvarka 
Valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – VMI) informuoja, kad atsižvelgė į paramos gavėjų prašymą ir priėmė sprendimą suteikti pereinamąjį 2 metų laikotarpį per kurį paramą, nuo sumokėto gyventojų pajamų mokesčio, galima teikti ne tik e. būdu.
2019-12-31
Sveikiname su artėjančiais 2020-aisiais Metais! 
Kantrybės nebaigtiems darbams užbaigti, bendruomeniškumo ir kaimynystės tradicijų išlakymo, kūrybinio impulso Naujiems pradėti, lengvos Laimės rankos, stiprios sveikatos ir džiugios šventinės nuotaikos linkime Šventų Kalėdų ir Naujųjų Metų proga visiems Kauno bendruomenių centrų asociacijos nariams linki taryba ir pirmininkas Ramūnas Navickas.
2019-12-31
Naujametinė vakaronė Sargėnuose 
Palydėti senuosius, pabendrauti su draugais ir bičiuliais, kaimynais iš Lapių, Šilainių ir Domeikavos sekmadienį, gruodžio 29 dieną susirinko Sargėnų ir Vytėnų bendruomenės centro nariai. Smagioje vakaronėje pasirodė visi sargėniškių kolektyvai.
2019-12-23
Senjorai kuria maisto produkrus 
2019 m. spalio 14 ir 28 d. Kaune įvyko praktiniai seminarai finansuojami Europos Inovacijų ir Technologijų instituto EIT Food Ris projekto „Vartotojų įtraukimo laboratorija“ lėšomis. Projekto tikslas - kurti personalizuotos mitybos inovatyvius produktus, dalyvaujant tuo suinteresuotai vartotojų grupei. Tikslingai inovatyvių produktų kūrybos procesui vartotojų grupe pasirinkti senjorai.
2019-12-21
Sveikiname su artėjančiomis šv. Kalėdomis 
Kauno bendruomenių centrų asociacija sveikina savo narius ir Kauno bendruomenes su artėjančiomis šv. Kalėdomis. Te Kalėdų laukimas bus šviesus, pilnas gražių minčių, ramybės ir džiaugsmo.
2019-12-20
Kauno bendruomenių centrų asociacijos seminarai narių aktyvui 
Nuo spalio mėnesio Kauno bendruomenių centrų asociacija (KBCA) praveda savo narių aktyvui seminarus apie Lietuvos vietos benddruomenes, viešųjų paslaugų teikimo ir perdavmo bendruomenėms problematiką, socialinio verslo ir paslaugų teikimo nevyriausybinėse organizacijose pavyzdžius.
2019-12-20
Privačiųjų interesų deklaravimas 2020 metais 
Nuo 2020-01-01: įsigalioja nauji reikalavimai privačius interesus deklaruojantiems asmenims pagal Viešųjų ir privačių interesų derinimo įstatymą (VPIDĮ). Pagal VPIDĮ 4 straipsnio 3.8 punktą šio įstatymo nuostatos dėl privačių interesų deklaravimo taikomos - perkančiosios organizacijos ar perkančiojo subjekto (toliau kartu – perkantysis subjektas) vadovams, perkančiojo subjekto pirkimų komisijų nariams, perkančiojo subjekto vadovo paskirtiems atlikti supaprastintus pirkimus...
2019-12-19
Krašto apsaugos ministerija skelbia NVO veiklos programų finansavimą 
Krašto apsaugos ministerija (KAM) skelbia prioritetines 2020 metų KAM bendradarbiavimo su asociacijomis ir viešosiomis įstaigomis temas, asociacijos ir viešosios įstaigos kviečiamos teikti veiklos programų paraiškas. Ministerija kviečia organizacijas teikti paraiškas savo veiklos sumanymams iš dalies finansuoti KAM lėšomis. Paraiškų laukiame iki 2020 metų sausio 23 dienos.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9
© 2011-2020 KBCA. Visos teisės saugomos
Programinis sprendimas: WebTemple