Kauno bendruomenių centrų asociacija

Naujienos

2021-05-26
Kviečiame į mokymus bendruomenėms 
Birželio 2 d. 10 val. VšĮ Kaimo verslo ir rinkų plėtros agentūra („Litfood“) organizuoja praktinį seminarą „Metinių finansinių ataskaitų rengimas ir teikimas“, skirtą kaimo bendruomeninėms organizacijoms, vietos veiklos grupių nariams ir kitiems kaimo plėtros dalyviams.
2021-05-21
Didžiulė Kauno vėliava vidurdienį pakelta Pelėdų kalne 
Gegužės dvidešimtąją tradiciškai minimas Kauno miesto gimtadienis. Jį lydi įvairūs renginiai, inciatyvos, Jų netrūks ir šiemet, nors dėl pandemijos scenarijus – visiškai kitoks. Mintis išsirinkti dieną ir kasmet minėti Kauno miesto gimtadienį kilo ceremonmeisteriui Kęstučiui Ignatavičiui.
2021-05-17
Kviečiame bendruomenių organizacijas į konsultacijas 
Gegužės 20 d. 13 val. VšĮ Kaimo verslo ir rinkų plėtros agentūra („Litfood“) organizuoja konsultacinį nuotolinį renginį „Bendruomeninių organizacijų vidaus dokumentų tvarkymas“, skirtą kaimo bendruomeninėms organizacijoms, vietos veiklos grupių nariams ir kitiems kaimo plėtros dalyviams.
2021-05-17
Pilietinė akcija už žalių Kauno miesto plotų išsaugojimą. 
2021-05-14 Lampėdžių bendruomenė paminėjo pilietinio pasipriešinimo dieną Kaune. Šią dieną, 1972 metais, protestuodamas prieš sovietinę neteisybę Kauno miesto sodelyje apsipylė degalais ir susidegino devyniolikmetis Romas Kalanta. Po to, nepabūgę milicijos represijų į gatves išėjo tūkstančiai kauniečių.
2021-05-10
Palemono istorija - Palemono BC kūrybinis projektas 
Palemono bendruomenės centro aktyvas, ir pirmininkė Rita Agurkienė džiaugiasi savo ilgalaikio kūrybinio projekto "Palemono istorija" rezultatu.Šiam projektui padėjo fotografas Gražvydas Jurgelevičius. Nuo balandžio 23 dienos šis projektas eksponuojamas Palemono gimnazijoje.
2021-05-10
Bendruomenių švarinimosi talkos 
Gegužės 8 ir 9 dienomis mūsų bendruomenių centrai tradiciškai tvarkė savo seniūnijų teritorijas, palaikydami ir dalyvaudami švarinimosi akciją "Darom". Savo darbus aprašė ir fotografavo Aleksoto, Romainių bendruomenių centrai or Panemunės bendruomenė.
2021-05-10
Žemųjų Šančių bendruomenės kvietimas prisijungti prie akcijos 
Žemųjų Šančių bendruomenė kviečia Kauno bendruomenių centrus prisijungti prie akcijos "Ieškome mero" - dabartinio, kad įsitikintų, jog jis egzistuoja ne tik reklaminiuose stenduose ir viešųjų ryšių kompanijose, bet ir naujo, kuris ar kuri būtų socialiai atsakinga(-as) ir pilietiška(-as).
2021-05-07
Ataskaitinis rinkiminis susirinkimas 
Gegužės 5 d. Kauno bendruomenių centrų asociacijoje (KBCA) įvyko ataskaitinis rinkiminis susirinkimas. susirinkimą organizavome mišriu būdu: dalis narių atvyko į mūsų biurą Veiverių gatvėje, dalis prisijungė nuotoliniu būdu - ZOOM platformoje, o dalis, negalėjusių prisijungti ir atvykti, - balsavo elektroniniu būdu, atsiųsdami balsavimo biuletenius. Tokiu būdu iš 25 narių balsavo 20 narių.
2021-04-30
Šančių bendruomenė kviečia susiburti 
Žemųjų Šančių bendruomenė kviečia susiburti kartu balandžio 30 d., penktadienį, 15 val., Juozapavičiaus pr. 116 prie Šančių ženklo, kur organizuojama akcija, kurioje kviečiami savivaldybės atstovus dialogui dėl Nemuno pakrantės tvarkymo Šančiuose.
2021-04-28
Kviečiamas ataskaitinis rinkiminis KBCA susirinkimas 
Gegužės 5 d. 17.30 val. kviečiamas Kauno bendruomenių centrų asociacijos ataskaitinis rinkiminis susirinkimas, kuris bus organizuojamas dalyvaujant mišriu būdu: dalyvaujant KBCA būstinėje gyvai ir nuotoliniu būdu. Kviečiame dalyvauti asociacijos ir tarybos narius.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9
© 2011-2021 KBCA. Visos teisės saugomos
Programinis sprendimas: WebTemple