Kauno bendruomenių centrų asociacija

Naujienos

2019-04-23
Narsiečių bendruomenė kviečia į talką 
Asociacija Narsiečių bendruomenė antrus metus iš eilės jungiasi prie akcijos Darom ir kviečia tai padaryti visus Narsiečių gyventojus! Balandžio 27 d., 10 val. visi renkamės prie Liepų alėjoje esančio tvenkinuko, nuo ten link Garliavos pl. eisime visi drauge ir surinksime visas šiukšles..
2019-04-23
Europos Kultūros sostinės forumas "Žmogiškasis faktorius" 
Pažvelkime į kultūrą iš politikos pusės. Kada kultūra yra „tiltų tiesėja“? Kada ji tampa atgrasia propagandos priemone? Kaip džiazas susijęs su diplomatija? Sužinokite skirtingus Lietuvos, Latvijos, Lenkijos ar Prancūzijos požiūrius į kultūros diplomatiją ir susipažinkite su konkrečiais jos įgyvendinimo pavyzdžiais.
2019-04-23
SADM paskelbė Bendruomenių stirprinimo programos aprašą 
Socialinės apsaugos ir darbo ministerija pagaliau paskelbė Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2017–2019 metų veiksmų plano įgyvendinimo 2.3 priemonės „Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“ įgyvendinimo 2019 m. aprašo pakeitimo patvirtinimą ir aprašą
2019-04-19
Sveikiname su artėjančiomis šv. Velykomis 
Bundančiai gamtai paskelbus šios gražios pavasario šventės atėjimą atgimkime tauresniems troškimams ir ketinimams, nepamirškime dalinti žmonėms gerumo, šypsenų ir meilės. Mūsų širdys lai prisipildys gaivaus pavasariško džiaugsmo ir vidinės darnos, o namus apgaubs ramybė ir viltis. Sveikiname vius Kauno bendruomenių centrus su artėjančiomis šv. Velykomis!
2019-04-19
Sargėnų ir Vytėnų BC išrinko naują pirmininkę 
Balandžio 17 d. Sargėnų ir Vytėnų BC įvyko ataskaitinis rinkiminis susirinkimas, kuriame buvo pateikta ir patvirtinta metinė finansinė ataskaita (pateikė buhalterė Regina Smailienė). Metinė veiklos ataskaita nebuvo pateikta.
2019-04-19
Vasaros vaikų stovykla Vilijampolėje kviečia registruotis 
Nors Iniciatyvos Kaunui programa šiais metais labai apribojo bendruomenių centrų iniciatyvų finansavimą, atrodo, kad atmesti vaikų užimtumo stovyklų organizavimo paraiškas neišdrįso ir skyrė dalinius finansavimus. Vilijampolės BC "Veršva" pateikė tokį projektą.
2019-04-15
Talkos Romainiuose ir Dainavoje 
Šiemet Romainių bendruomenės centras švarinimosi pušyne talką organizavo balandžio 13 d.
Talkoje dalyvavo gausus būrys bendruomenės narių. Išvalyta Maximos ir transformatorinės teritorijos. Romainių bendruomenės centras dėkoja talkininkams, Šilainių seniūnui už nuolatinį dėmesį, "Kauno Švarai" už atsakingumą ir rėmėjams Algirdui ir Sandrai.
2019-04-15
KPBC "Dainava" susitiko su Kultūros ministru 
Pilietinės bendruomenės centro "Dainava" pirmininkė Jolanta Kaminskienė balandžio 11 d. kartu su Seimo nariu Lauru Stacevičiumi susitiko su Kultūros ministru M. Kvietkausku dėl Bernardo Brazdžionio namelio Kaune išsaugojimo.
2019-04-12
Susitikimas su Fluxus Labas koordinatorėmis 
Balandžio 11 dieną naujame KBCA biure Aleksote, susitiko KBCA ir Fluxus Labas atstovai.
Šis susitikimas - tai tąsa ankstesniųjų susitikimų ir sutarimo, kad susitikimai vyks reguliariai ir juose aptarsime, kaip galima būtų skatinti mūsų bendruomenes dalyvauti Kauas kultūros sostinė renginiuos, skatinti bendruomeninį judėjimą.
2019-04-12
Kviečiame dalyvauti "Fluxus kiemas" programoje 
„Kaunas 2022“ bendruomenių programa „Visi kaip vienas“ skelbia atvirą kvietimą aktyvioms Kauno miesto ir Kauno rajono kiemų bendruomenėms. Jeigu jūsų kiemą supa daugiabučiai ar privatūs namai, jei norite šią erdvę transformuoti į vietą, kurioje kaimynai gali drauge leisti laiką drauge ir kūrybiškai spręsti iššūkius – dalyvaukite naujoje, atradimų kupinoje „Fluxus kiemas“ programoje!


3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
© 2011-2019 KBCA. Visos teisės saugomos
Programinis sprendimas: WebTemple