Kauno bendruomenių centrų asociacija

Naujienos

2018-10-15
Petrašiūniečių kelionės 
Petrašiūnų seniūnijos bendruomenės daug keliauja. Šį sykį, suburti naujosios Petračiūnų seniūnijos seniūnės Astos Chanko ir seniūnaitės B. Bingelytės, visos Petrašiūnų bendruomenės iškeliavo į Druskininkus ir Merkinę. Visą kelionę lydėjo gera nuotaika ir oras.
2018-10-15
Diskusijose dėl naujų lobistinės veiklos įstatymo pataisų 
Spalio 12 dieną LR Seime įvyko apskritojo stalo diskusija dėl naujo lobistinės veiklos įstatymo projekto. Teisingumo ministerija, rengdama naują Lobizmo įstatymo projektą, NVO planuoja padaryti lobistais. Diskusijoje dalyvavo LVBOS pirmininkė Reda Kneizevičienė. Naujame įstatyme siaurinama lobizmo sąvoka, atsiranda kryžminė pareiga deklaruoti susitikimus, t.y. deklaruoti turi ne tik einantys pas politikus, bet ir patys politikai / tarnautojai.
2018-10-11
Sudaryta darbo grupė Bendruomenių rėmimo programos klausimams spręsti 
Lietuvos vietos bendruomenių organizacijų sąjungos (LVBOS) pasiūlymu Socialinės apsaugos ir darbo ministerijoje (SADM) suformuota laikina darbo grupė, kuri spręs problemas, susijusias su vietos bendruomenių stiprinimo programa „Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“. Šią grupę sudaro vietos bendruomenių, NVO, LSA, LSSA ir SADM atstovai.
2018-10-11
Romantinės dainos festivalis Aleksote 
Aleksoto bendruomenės centras, 2017 metų Romantinės dainos festivalio laureatas ir 2018 metų festivalio organizatorius kviečia į tradicinį Kauno bendruomenių centrų asociacijos Romantinės dainos festivalį "Niekas tavęs taip nemylės...".
2018-10-02
Švietimo projektus įgyvendinančios organizacijos kviečiamos dalyvauti paramos konkurse 
Vilniaus prekybos paramos fondas „Dabar” skelbia švietimo iniciatyvų konkursą, kurio tikslas gerinti švietimo situaciją šalyje ir skatinti švietimo inovacijas. Konkurse dalyvauti ir paramą gauti gali Lietuvoje registruotos pelno nesiekiančios nevyriausybinės organizacijos, įgyvendinančios ilgalaikį poveikį galinčius turėti švietimo projektus.
2018-10-01
Kviečiame juostų audimo meistrus dalyvauti konkurse 
Visos Lietuvos bendruomenės kviečiamos dalyvauti Konkursų ciklo, skirto Lietuvos nepriklausomybės 100-mečiui paminėti, konkurse ,,Juosta mano Lietuvai".
Konkurse gali dalyvauti visi Lietuvos piliečiai, amžius neribojamas.
Konkurso komanda prašo, šia žinia pasidalinti su savo miesto/kaimo/savivaldybės ir kt. bendruomenėmis...
2018-10-01
Kauno bendruomenių senjorai dalyvavo protmūšyje 
Rugsėjo 27 d. įvyko Kauno asociacijos "Senjorų iniciatyvų centras" baigiamasis Erasmus+ programos projekto „Mobilumo skautai“ baigiamasis renginys. Projekto rezultatams pristatyti pasirinktas viktorinos – protų mūšio formatas. Renginyje dalyvavo senjorai iš asociacijos „Kauno senjorai“, Kauno diabeto klub „Insula“, Eigulių, Romainių, Petrašiūnų, Sargėnų ir Šilainių bendruomenių centrų, Asociacijos „Senjorų iniciatyvų centras“.
2018-10-01
Kauno apskr. viešoji biblioteka kviečia 
Kauno apskrities Viešoji biblioteka (Radastų g. 2, Kaunas) visą spalio mėnesį kviečia į nemokamus renginius ir mokymus.
2018 m. spalio 2 d. 11-14.30 val. praktiniai užsiėmimai "Visuomenės informavimo priemonių įvairovė ir pasitikėjimo krizė. Klaidingos informacijos atkodavimo būdai".
2018-09-26
Seime pateiktas svarstymui Vietos bendruomenių organizacijos politikos pagrindų įstatymas 
Vakar LR Seime svarstymui buvo pateiktas Vietos Bendruomenių organizacijos poltikos pagrindų įstatymas. Su įstatymo projektu galima susipažinti čia: http://www.lrs.lt/sip/portal.show?p_r=15945&p_d=260988
2018-09-25
Nemokami sveikatingumo užsimimai spalio mėn. 
Kauno miesto savivaldybės Visuomenės sveikatos biuras spalio mėn. ir toliau kviečia kauniečius, o ypač senjorus lankyti sveikatingumo užsiemimus, jogą, šokius, mankštas ir kitus užsiėmimus. Skelbaime spalio mėn. tvarkaraštį, jis yra ir Renginių skyriuje.

3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11
© 2011-2019 KBCA. Visos teisės saugomos
Programinis sprendimas: WebTemple