Kauno bendruomenių centrų asociacija

Naujienos

2023-11-06
Kviečiame Savanorių dieną švęsti kartu!  
Gruodžio 4 d. Socialinės apsaugos ir darbo ministerija bei VšĮ “SAVA Visiems” Sava platforma kviečia į šventinį renginį - diskusiją ir apdovanojimus, skirtus savanorių dienos minėjimui.
JAU GALITE NOMINUOTI kandidatus metų savanorių apdovanojimams!
Nominacijos anketa yra čia: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeuYObNBd58-fSV6tl2Yd0ciP0HNFq160qeYMDJncGYzNA5Jw/viewform
2023-11-06
Šilainių bendruomenės centro išvyka į Suvalkiją 
Grupė Kauno Šilainių bendruomenės centro narių lapkričio 4 d. rytą vyko į susitikimą su Valavičių kaimo bendruomene ir tuo pačiu pasigrožėti rudeninė Suvalkija. Rytą pradėjome viename iš gražiausių dvarų - Suvalkijos kultūros centro Paežerių dvare. Vaikščiojome po menes, klausėmės iškalbingo gido istorijų, grožėjomės dvaro vidaus autentika ir aplinka.
2023-11-06
Vilijampolės bendruomenės centro jubiliejus 
Laikas nenumaldomai lekia .. jau 20 metų, kai Vilijampolės bendruomenės centras "Veršva" veikia. Bendruomenės centras kviečia kartu paminėti sukaktį, pasidžiaugti nuveiktais darbais, bendryste, pasvajoti apie ateitį. Vilijampoliečių jubiliejinė šventė vyks lapkrięio 16 d., 16 val., UAB "Pirmas žingsnis" patalpose (Raudondvario pl. 150).
2023-10-27
Registrų centras atveria duomenis apie savanorystę 
Šiais metais nevyriausybinės organizacijos (NVO) rengdamos metines veiklos ataskaitas už praėjusius metus pirmą kartą galėjo pateikti duomenis apie kiekvienos organizacijos savanorių bei savanoriškų veiklos valandų skaičių. Registrų centras skelbia, kad analizuojant ataskaitas už 2022 metus, galima matyti, kad bendras ataskaitas pateikusiose organizacijose dirbusių savanorių skaičius yra beveik 120 tūkstančių..
2023-10-27
Sveikiname Žemųjų Šančių bendruomenę! 
Sveikiname Žemųjų Šančių bendruomenę!
Kultūros politikos naujiena: pirmą kartą tarp dviejų architektūros grandų į vieną gretą stojo bendruomenės asociacija Žemųjų Šančių bendruomenė, kuri lygiomis teisėmis dalyvaus atrankoje atstovauti Lietuvą Venecijos architektūros bienalėje.
Lietuvos kultūros taryba baigė Nacionalinio paviljono Venecijos architektūros bienalėje konkursui pateiktų paraiškų administracinę patikrą. Ekspertams vertinti bus perduotos 3 organizacijų paraiškos.
2023-10-27
Istorijos popietė su prof. Valdu Rakučiu 
Spalio 23 d. Girstupio bibliotekoje vyko istorijos popietė "Kauno vaidmuo Lietuvos Nepriklausomybės kovos". Popietę organizavo bnedruomenės centras "Girstupio slėnis", vadovaujamas pirmininkęs Virgilijos Randienės. Renginio svečias Lietuvos karo istorikas profesorius, LR Seimo narys Valdas Rakutis labai įdomiai, šmaikščiai, pateikdamas kartais juokingas, kartais tiesiog neįtikėtinas istorijas apie savanorių ir kovotojų išradingumą, sumanumą, papasakojo apie ypatingai svarbųLietuvai etapą - nepkriklausmybės kovas 1918 - 1920 metais.
2023-10-23
Vakaras "Kartu su Ukraina" 
Spalio 21 d. Aleksoto bendruomenės centras Kauno arkivyskupijos salėje kartu su Kauno Caritas nariais pažymėjo solidarumo su Ukraina vakarą. Vakaras "Kartu su Ukraina" prasidėjo Lietuvos ir Ukrainos himnais pilnutėlėje salėje. Savo apsilankymu ukrainiečius, gyvenančius Kaune, pagerbė Kauno kunigų seminarijos rektorius Liutauras Vileniškis, LR Seimo narys, Kultūros komiteto pirmininkas Vytautas Juozapaitis, Kauno bendruomenių centrų asociacijos tarybos pirmininkas Ramūnas Navickas, kiti garbūs svečiai.

2023-10-23
Skambus Sargėnų ir Vytėnų bendruomenės centro gimtadenis 
Prancūzų rašytojas Fransua de Larošfuko yra pasakęs "Nuoširdžiai girti gerus darbus - tai panašu kaip ir prisidėti prie jų darymo".
Šiais žodžiais Kauno m. savivaldybės visuomeninė patarėja, savivaldybės tarybos narė ir LR Seimo narių Aurelijaus Verygos patarėja ir Astos Kubilienės padėjėja Vaida Pranarauskaitė pradėjo savo sveikinimą spalio 22 d. Kauno Kultūros centre savo dvidešimtmetį švenčiančiam Sargėnų ir Vytėnų bendruomenės centrui.

2023-10-20
Kviečiame į susitikimą su prof. Valdu Rakučiu 
Spalio 23 d. 18 val. bendruomenės centras kviečia į susitikimą “KAUNO VAIDMUO LIETUVOS NEPRIKLAUSOMYBĖS KOVOSE”. Susitikime renginio svečias Lietuvos karo istorikas profesorius LR Seimo narys Valdas Rakutis pasidalins su renginio dalyviais savo sukauptomis istorinėmis žiniomis apie ypatingai svarbų Lietuvos istorijos tarpsnį–nepriklausomybės kovas 1918–1920 m.
Renginys vyks Girstupio bibliotekoje, Kovo 11 g. 24.
2023-10-18
Lampėdžių bendruomenės centro kelionė po Žemaitiją 
Ankstų spalio 7-os rytą Lampėdžių bendruomenės nariai vyko į pažintinę vienos dienos kelionę po Žemaitiją. Patogus autobusas per pora valandų mus nuvežė į Žemaičių Kalvariją (Plungės rajone), kur mūsų jau laukė Gardų (taip anksčiau vadinosi Žemaičių Kalvarija) bendruomenės pirmininkas Bronius Kleinauskas.

6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14
© 2011-2024 KBCA. Visos teisės saugomos
Programinis sprendimas: WebTemple