Kauno bendruomenių centrų asociacija

Naujienos

2022-02-21
Seiminaras „Mokesčių klausimai bendruomenių organizacijoms“ 
Lietuvos vietos bendruomenių organizacijų sąjunga (LVBOS) kviečia vietos bendruomenių organizacijų pirmininkus ir buhalterius registruotis ir dalyvauti seminare „2022 metų mokesčių klausimai pelno nesiekiančioms organizacijoms“. LVBOS organizuoja kartu su Valstybine mokesčių inspekcija ir Lietuvos buhalterių ir auditorių asociacija, seminaras vyks nuotoliniu būdu ir yra NEMOKAMAS.
2022-02-21
Mūsų bendruomenės centrai kviečia į Užgavėnes 
Aleksoto bendruomenės centras vasario 27 d. 14 val. kviečia į VDU Botanikos sodą, kuriame linksmai švęs Užgavėnes. Įėjimas į Botanikos sodą - NEMOKAMAS!
Kviečiame!
2022-02-14
Eigulių-Žaliakalnio bendruomenės centro kvietimas 
Vienas iš daugiausiai koncertuojančių mūsų narių ansamblių yra Eigulių-Žaliakalnio centro kolektyvas, vadovaujamas A. Delono. Pirmininkas A. Delonas ir ansambliečiai kviečia bendruomenių narius kartu pabūti Girstupio bibliotekoje, kur vasario 15 d. 16,30 val. vyks koncertas.
2022-02-14
Vasario 16 diena Kauno bendruomenių centruose 
Vasario 16 d. 11 val. Kauno bendruomenių centrų asociacija kviečia savo narius kartu pažymėti Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo šventę. Susirinkime Karo muziejaus sodelyje kartu su vaikais ir anūkais, pasipuošę tautine atributika: šalikėliais, segėmis ar kepurėmis, su Lietuvos vėliavėlėmis.
2022-02-09
Kvietimas į konkursą „BENDRUOMENĖ – ŠVYTURYS 2021 – KELIAS Į SĖKMĘ“ 
Mykolo Romerio universitetas, Socialinės apsaugos ir darbo ministerija, Švietimo, mokslo ir sporto ministerija bei informacinis partneris „Savivaldybių žinios“ skelbia respublikinį konkursą vietos bendruomenėms „BENDRUOMENĖ – ŠVYTURYS 2021 – KELIAS Į SĖKMĘ“. Kviečiame paraiškas teikti ir Kauno miesto bendruomenių centrus.
2022-02-09
NVO atstovų susitikimas su Registrų centru 
Vasario 3 d. įvyko pirmasis nevyriausybinių organizacijų atstovų bei Registrų centro atstovų susitikimas "DĖL duomenų apie naudos gavėjus pateikimo į JADIS sistemos posistemį JANGIS". Susitikimo metu Registrų centro atstovai pristatė naujai sukurtą naudos gavėjų posistemį JANGIS, supažindino NVO atstovus su duomenų teikimo etapais bei atsakė į pateiktus organizacijų atstovų klausimus.
2022-02-09
Nepamirškite pateikti metinių finansinių ataskaitų! 
Gerbiami vietos bendruomenių centrų vadovai, neperleiskite metinės atskaitomybės pateikimo ant buhalterių pečių, nes dažnai bus įkeltas buhalterinis dokumentas su pavadinimu „Veiklos rezultatų ataskaita“. Organizacijos veiklos ataskaitoje turi būti PRIVALOMA informacija, kuri išvardinama NVO steigimą reglamentuojančiuose įstatymuose (asociacijų, labdaros ir paramos fondų ir viešųjų įstaigų).
2022-02-09
Visuotinis Lampėdžių bendruomenės susirinkimas 
2022-02-04 įvyko visuotinis Lampėdžių bendruomenės susirinkimas.
Šio susirinkimo metu primininkė Dalia Akramienė apžvelgė trijų praėjusių metų bendruomenės veiklą, kurioje paminėjo kalėdinės eglutės įžiebimo šventes, keliones po Lietuvą, plaukimus baidarėmis, kalėdines dirbtuves, taip pat kasdienines mankštas parke, bei Pilateso mokymus.
2022-01-29
Fizinio aktyvumo užsiėmimai Dainavos seniūnijoje 
2022 metų SAUSIO 30 dieną 11:00 val., Savanorių pr. 352, II a., GK „Fortūna“ kviečime Dainavos seniūnijos šeimas, senjorus ir visus bendruomenių narius į sporto projekto pristatymo renginį, kurio metu supažindinsime su Jums skirto projekto veiklomis, galėsite užsiregistruoti į nemokamas reguliaraus fizinio aktyvumo programas. Išmoksite sveikai mankštintis ir sportuoti, sužinoti, kaip išsaugoti gerą sveikatą ir puikią nuotaiką, dalyvausite užsiėmimuose motyvuojančiame vienminčių arba šeimos narių rate

2022-01-29
Uždaroma Lampėdžių biblioteka 
Sausio 29 dieną, šeštadienį, 15 valandą Lampėdžių bendruomenės centras kviečia savo narius ir lampėdiškius paskutinį kartą susitikti savo veiklą Kauno miesto tarybos sprendimu priverstoje baigti Lampėdžių bibliotekoje (Romuvos g. 48). Lampėdžių biblioteka buvo viena iš puikių vietų rinktis Lampėdžių bendruomenei, ten vyko įvairūs renginiai.

6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14
© 2011-2023 KBCA. Visos teisės saugomos
Programinis sprendimas: WebTemple