Kauno bendruomenių centrų asociacija

Naujienos

2019-10-15
Moliūgų paroda Narsiečiuose 
Asociacija Narsiečių bendruomenė kviečia gyventojus prisidėti prie rudeniškos idėjos „Moliūgų paroda“. Visi gyventojai kviečiami spalio 21 d. savo išskobtą moliūgą atnešti prie knygų namelio Vyčio Kryžiaus g., kur bus eksponuojami visi moliūgai.
2019-10-15
Vakaras Kauno marių kaimams atminti 
Spalio 12 d. Palemono bendruomenės centras pakvietė į susitikimą-vakaronę ,,Kauno Marioms-60, Kauno Marių dugne nuskendusiems kaimams atminti". Į renginį agusiai susirinko svečiai, palemoniečiai ir gyvenę marių dugne paskendusiuose kaimuose gyventojai - "dugniniai'', kurie prieš 60 metų paliko savo namus.
2019-10-15
Palemono "Prisiminimų vakaras" kviečia 
Apie Palemone tarpukariu gyvenusius žymius žmones spalio 23 dieną 17 val. pasakos Palemono bendruomenės centro renginio organizatoriai. Prisiminimų vakaras vyks V. Kudirkos viešosios bibliotekos Palemono skyriuje. Kviečiame.
2019-10-14
NVO plėtros ir kitų įstatymų pakeitimų projektų svarstymas 
Spalio 9 d. Seimo Valstybės valdymo ir savivaldybių komitetas svarstė Nevyriausybinių organizacijų plėtros, Lobizmo, Teisėkūros pagrindų bei Labdaros paramos įstatymų pakeitimų projektus. Svarstymo metu NVO plėtros įstatatymui buvo pritarta, liko tik balsavimas Seimo posėdyje.
2019-10-14
Kūrybinių ir kultūrinių bendruomenės verslų kūrimo ir plėtros mokymai 
2019 m. spalio 30 dieną prasidėsiančius „Kūrybinių ir kultūrinių bendruomenės verslų kūrimo ir plėtros mokymus“. Ar Jums rūpi ir jus įkvepia kūrybinis, kultūros sektoriai bei Jūsų bendruomenė? Galbūt vykdote mažus projektus savo bendruomenėse, vadovaujate bendruomenės ar kultūros centrui, o gal esate antrepreneris ar bendruomenės aktyvistas? Jei taip, tai ši programa skirta būtent Jums!
2019-10-14
Kviečia Šilainių BC kūrybinė mugė 
Sekmadienį, spalio 20 d., 13-17 val. Kauno Šilainių bendruomenės centras organizuoja mugę su kultūrine programa - koncertine ir edukacine. Kviečiame dalyvauti ir pasidalinti informacija internetiniame puslapyje, savoje aplinkoje ir pakviesti į renginį.
2019-10-09
Vakaras Palemono senjorams 
Spalio 7 d. Palemono padalinio bibliotekoje vyko senjorų mėnesiui skirtas renginys „Su daina širdy“. Gausiai susirinkusiai Palemono bendruomenei koncerto programą atliko ansamblis „Marių banga“ su vadove Loreta Vaitkuviene.
2019-10-08
Narsiečių bendruomenė išbandė jėgas autodrome 
Spalio 3 d. vakarą asociacijos Narsiečių bendruomenės nariai rinkosi į išskirtinai kitokią vietą, t.y. autodromą! Asociacija dalyvauja projekte Eismo saugumas bendruomenėse, todėl autodromas puiki vieta išbandyti savo įgūdžius slidžioje trasoje.
2019-10-07
Kviečiame į Šilainių bendruomenės centro susitikimą 
Kauno Šilainių bendruomenės centras drauge su Kamerinio teatro aktore Edita Niciūte planuoja statyti sakralinį spektaklį vėlinėms "Vėlių eilės" pagal Šilainių poetų eiles, giesmes, prisiminimus, pasakojimus.

2019-10-06
Seminaras Lampėdžiuose 
Spalio 2 d. Lampėdžių bendruomenės centre Kauno bendruomenių centrų asociaciacija organizavo seminarą „Vietos bendruomenių organizacijos Kaune ir Lietuvoje: dabartis ir perspektyvos“. Seminaras finansuojamas Socialinės ir darbo ministerijos bendruomenėms remti lėšomis.

6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14
© 2011-2020 KBCA. Visos teisės saugomos
Programinis sprendimas: WebTemple