Kauno bendruomenių centrų asociacija

Naujienos

2021-03-24
PASAULIO LIETUVIŲ BENDRUOMENIŲ TILTAS 
Kovo 10 dieną visi drauge sveikinome Lietuvą su Nepriklausomybės Atkūrimo diena ir visam pasauliui parodėme, savo bendruomeniškumą. Visi savo laiškuose rašėte, kad norėtųsi, kad ši bendruomenių draugystė tęstųsi. Todėl Lietuvos bendruomeniečiai kviečia į renginį "PASAULIO LIETUVIŲ BENDRUOMENIŲ TILTAS".
2021-03-24
Patvirtinta pasikeitusi Nacionalinė bendruomeninių organizacijų taryba 
Vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė vakar patvirtino naujos sudėties Nacionalinę bendruomeninių organizacijų tarybą (NBOT). Vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė vakar patvirtino atnaujintą Nacionalinę bendruomeninių organizacijų tarybos (NBOT) sudėtį. NBOT buvo sudaryta 2019 m.; jos kadencija – 3 metai, tačiau nuo 2019 metų, kai buvo patvirtinta personalinė sudėtis,
2021-03-24
Įvyko LVBOS tarybos posėdis 
Kovo 15 d. įvyko nuotolinis LVBOS tarybos posėdis, kuriame buvo aptarti vykdomo Vidaus reikalų ministerijos projekto „Skaidri Lietuva: vietos bendruomenių įsitraukimas į viešojo valdymo procesus ir korupcijos mažinimą“ ruošiamos apklausos anketa ir kovo 8 d. pasirašyto su SADM finansavimo sutarties projekto „Lietuvos vietos bendruomenių organizacijų sąjungos veiklos plėtra“ veiklos plano aptarimas. Posėdyje dalyvavo 11 tarybos narių ir svečiai.
2021-03-12
Sveikiname Lampėdžių BC su 20-mečiu! 
2001 m. kovo 12 dieną savo veiklą įregistravo viena seniausių ir viena veikliausių Kauno bendruomenių - Lampėdžių bendruomenės centras. Šiandien švenčianti savo veiklos 20-metį, Lampėdžių bendruomenė tokia pat aktyvi, susitelkusi ir bendruomeniška, aktyvi ir savo seniūnijoje, ir Kauno bendruomenių centrų asociacijoje.
2021-03-10
Kviečiame į akciją "Pasveikink Lietuvą" 
Šiemet pirmą kartą organizuojama pasaulio lietuvių kultūrinė iniciatyva „Pasveikink Lietuvą“, skirta Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos minėjimui. Iniciatyva sujungs pasaulio lietuvių bendruomenes, kurios drauge paminės Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną.
Akcija bus transliuojama You Tube kanale: https://www.youtube.com/watch?v=6faKg9HcAa0
2021-03-08
Diskusija “Nevyriausybinių organizacijų ateities vizija“ 
Nevyriausybinių organizacijų informacijos ir paramos centras (toliau – NIPC) nuo 1995 metų kasmet organizuoja Nacionalinius NVO forumus. 2020 m. gruodžio 4 d. vykusio Nacionalinio NVO forumo metu buvo priimtas sprendimas po 100 dienų surengti pavasario diskusiją, skirtą ypatingai NVO sektoriui temai - Nacionalinės NVO plėtros koncepcijos 2030 rengimui.
2021-03-08
Paremkime viešojo intereso iniciatyvas 
Mielieji bendruomeniečiai, palaikę viešąjį bendruomenės centro "Žaliasis Ąžuolynas" kreipmąsi prieš ąžuolyne planuojamą automobilių stovėjimo aikštelę!
Teismui pateiktas Grupės skundas dėl KAUNO ĄŽUOLYNE 3,5 ha teritorijoje ketinamos įrengti automobilių stovėjimo aikštelės. Teismui pateiktas Grupės skundas dėl KAUNO ĄŽUOLYNE 3,35 ha teritorijoje ketinamos įrengti automobilių stovėjimo aikštelės. Skundą inicijavo 36-ių asmenų grupė, kuriai atstovauja advokatas Saulius Dambrauskas ir teisininkė Agnė Gredeckaitė.
2021-03-08
Kviečiame visas bendruomenines organizacijas pasižymėti NVO žyma 
Nuo praėjusių metų spalio šią žymą nemokamai įsiregistravo vos apie 830 skirtingų viešųjų įstaigų, labdaros ir paramos fondų bei asociacijų. O žinant kiek yra NVO - šis skaičius dar yra labai nedidelis. Registrų centro savitarnos sistemoje organizacijos vadovas vos per kelias minutes gali užpildyti ir pateikti prašymą įregistruoti Nevyriausybinės organizacijos žymą.
2021-03-08
„BENDRUOMENĖ – ŠVYTURYS 2020 – KELIAS Į SĖKMĘ“ 
Mykolo Romerio universitetas ir Socialinės apsaugos ir darbo ministerija bei partneriai VšĮ „Pro Partners“ , Nacionalinė sportininkų asociacija ir informacinis partneris „Savivaldybių žinios“ skelbia respublikinį konkursą vietos bendruomenėms „BENDRUOMENĖ – ŠVYTURYS 2020 – KELIAS Į SĖKMĘ“
2021-03-04
Dalyvavome akcijoje "Pasveikink Lietuvą" 
Lietuvos ir užsienio lietuvių bendruomenės drauge su LR Seimo nariais Simonu Gentvilu ir Andrium Bagdonu kviečia visus dalyvauti kultūrinėje iniciatyvoje "Pasveikink Lietuvą". Prie jos prisijungė ir Kauno bendruomenių centrų asociacija, kurios nariai vasario 26 d. dalyvavo įrašant sveikinimus šiam renginiui.

10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18
© 2011-2022 KBCA. Visos teisės saugomos
Programinis sprendimas: WebTemple