Kauno bendruomenių centrų asociacija

Naujienos

2021-12-02
Panevėžio miesto bendruomenių viešnagė Kaune 
Lapkričio 26 d. Kaune, Aleksote lankėsi Panevėžio miesto Rožyno ir kitų bendruomenių delegacija, kuri susitiko su Kauno bendruomenių centrų asociacijos tarybos pirmininku Ramūnu Navicku, administratore M. Bindokaite ir Aleksoto bendruomenės centro valdybos nare Liukrecija Navickiene.
2021-11-17
Susitikimas su Kauno apskr. savivaldybių bendruomeninių organizacijų tarybomis 
Lapkričio 25 d. 16 val. Lietuvos vietos bendruomenių organizacijų sąjunga (LVBOS) kartu su Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga kviečia visus Kauno apskrities savivaldybių bendruomeninių organizacijų tarybas ir savivaldybių skėtines bendruomenių organizacijų asociacijas / sąjungas dalyvauti savivaldybių bendruomeninių organizacijų tarybų atstovų susitikime. Susipažinsime su bendruomeninių organizacijų tarybų (BOT) pirmininkais ir bendruomenių nariais, aptarsime pasiektus veiklos rezultatus, iššūkius ir galimus jų sprendimo būdus.
2021-11-15
Grupinis menų terapijos užsiėmimas ir muzikinio albumo "Virsmas" pristatymas Šilainiuose 
Vykdant Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos finansuojamą projektą, lapkričio 5 d. pavakarę Šilainių moterys susirinko į Meno terapijos užsiėmimą. Užsiėmimą organizavo asociacija Kauno Šilainių bendruomenės centras. Tokių užsiėmimų dar bus 15 užsiėmimų ir vienas grupinis užsiėmimas.
2021-11-15
Knygos pristatymas Aleksote 
Lapkričio 10 d. V. Kudirkos viešosios bibliotekos Aleksoto padalinyje buvo pristatyta naujausia Povilo Ventos Kuprio knyga "Potyriai trys". Sveikiname mūsų bendruomenės centro narį su puikiu kūriniu ir linkime tolimesnės sėkmės! Pristatyme dalyvavo Aleksoto bendruomenės centro nariai, svečiai.
2021-11-15
,,Draugystė gimsta dainose“ 
2021 m. lapričio mėn. 11 d. džiugia nuotaika kauniečiai ir miesto svečiai rinkosi į Kauno m. V. Kudirkos viešosios bibliotekos Parko padalinio salę, kurioje vyko Kaunėnų bendruomenės koncertas ,,Draugystė gimsta dainose“.
2021-10-19
Kviečiame į Lampėdžių BC jubiliejinę šventę 
Lampėdžių bendruomenės centras švenčia savo 20-ties metų įsikūrimo sukaktį. Centras susikūrė 2001 metais ir iki šiol yra vienas aktyviausių ir pilietiškiausių Kauno bendruomeninių centrų. Kartais atrodo, kad savo veikla ir atskiru buvimu centras panašus į vieningą kaimo bendruomenę, kuri susitelkusi, kūrybinga, skatinanti būt, dirbti ir kurti drauge visus gyventojus.
2021-10-05
Kauno miesto savivaldybė skelbia papildomą paraiškų piėmimą 
Kaune skelbiamas papildomas konkursas priemonei „Stiprinti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“ Mažiausia vienam projektui galima skirti valstybės biudžeto lėšų suma – 500 Eur, didžiausia – 12 471,93 Eur. Galutinis paraiškų pateikimo terminas yra 2021 m. spalio 13 d. 23:59 val. el.paštu bendruomenes@nisc.lt Plačiau - http://www.3sektorius.lt/.../2021-10-05-kaune-skelbiamas...
2021-10-02
Kviečiame į regioninius NVO forumus 
Spalio 1 d. startavo Nevyriausybinių organizacijų informacijos ir paramos centras nauja iniciatyva - regioniniai NVO forumai. Kiekvienos savivaldybės Nevyriausybinių organizacijų tarybos (toliau - NVO tarybos) nariai kviečiami dalyvauti nuotoliniame savo regiono NVO tarybos forume.
2021-09-29
Lampėdžiū bendruomenės centro kelionės 
Rugpjūčio - rugsėjo mėnesiais Lampėdžių bendruomenės centras organizavo išvykas į Dzūkiją ir Palangą. Saulėtą šeštadienio rytą Lampėdžių bendruomenės centras kartu su gide Angele Pažereckiene patogiu Kautros autobusu pajudėjo į Pietų Lietuvą - buvusią Jotvingių žemę. Kelionė prasidėjo Alytaus rajone Raižių miestelyje - neoficialioje Lietuvos totorių sostinėje.
2021-09-29
Kvietimas išmokti plaukti ir pilates mankšta 
KVIEČIAME šeimas dalyvauti NEMOKAMOJE reguliaraus fizinio aktyvumo programoje, kurioje organizuojamas fizinis užimtumas vaikams ir juos lydintiems šeimos nariams: vaikų (8 – 14 metų) mokymas plaukti ir vaikus atlydėjusiems asmenims - pilates mankšta. Užsiėmimai vyks savaitgaliais, sporto mokykloje „Startas”, Miško g. 3, Kaunas. SVARBU: suaugusiems būtinas galimybių pasas.

10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18
© 2011-2023 KBCA. Visos teisės saugomos
Programinis sprendimas: WebTemple