Kauno bendruomenių centrų asociacija

Naujienos

2021-04-22
Laikas ruošti ir pateikti metines ataskaitas 
Bendruomenių organizacijoms ir kitoms NVO primename, kad jau laikas rengti ir tvirtinti metinius finansinių ataskaitų rinkinius ar metinę ataskaitą. Yra labai svarbūs ataskaitoms reikalavimai, kurie apibrėžti įstatymuose. Asociacijos savo metinėse veiklos ataskaitose privalo nurodyti:
2021-04-09
Skelbiami antrojo kultūros projektų finansavimo etapo konkursai 
Siekdama užtikrinti kultūrinių ir kūrybinių veiklų tęstinumą šalyje, Lietuvos kultūros taryba skelbia antrojo 2021 m. kultūros projektų finansavimo etapo konkursus. Skelbiami visų meno sričių, 4 kultūros programų ir Tolygios kultūrinės raidos regionuose finansavimo konkursai. Kultūros ir meno projektų paraiškų laukiama iki balandžio 29 d. (imtinai).
2021-04-09
NVO koalicijos diskusijos apie skaidrumą NVO sektoriuje 
Nacionalinė NVO koalicija pradeda diskusijas apie skaidrumą NVO sektoriuje. Kokie skaidrumo kriterijai svarbūs pačiam NVO sektoriuje? Balandžio 7 d., pirmojoje diskusijoje dalyvavo koalicijos nariai.
2021-04-03
Sveiki, sulaukę šv. Velykų! 
Su džiugesiu ir šviesa į duris beldžiasi pavasaris, kartu su gamtos atbudimu atnešdamas ir vieną gražiausių švenčių - Velykas. Tegu mus pasitinkanti pavasario šiluma suteikia naujų jėgų kurti ir tobulėti..
2021-03-31
Kviečiame į Socialinio verslo forumą 
Socialinio verslo forumas`21/ Social Enterprise Summit`21 – tradicinis socialinio verslo ir socialinių inovacijų bendruomenės renginys sugrįžta gegužės 5 dieną! Socialinio verslo forumas – jau 8 kartą organizuojamas tradicinis renginys, į vieną vietą kviečiantis socialinio verslo ir socialinių inovacijų atstovus, politikos formuotojus, akademikus ir susijusias institucijas, siekiant peržiūrėti socialinio verslo Lietuvoje aplinką.
2021-03-31
Narsiečių bendruomenės saugaus eismo projektas 
Asociacija Narsiečių bendruomenė antrus metus iš eilės dalyvauja Konkurse „Eismo saugumas bendruomenėse 2020–2021 m.“ Šiame projekte esame nusimatę net 5 renginius.
Pirmasis renginys: "Vaikas automobilyje". Renginio rėmejai: UAB Detalita; Lietuvos automobilių kelių direkcija. Informacinės medžiagos teikėjas: „Lietuvos automobilių sąjunga“.
2021-03-28
LVBOS skelbia sociologinę apklausą dėl viešųjų paslaugų perdavimo 
Lietuvos vietos bendruomeninių organizacijų sąjunga (LVBOS) ir Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga (LKBS) kartu su savo nariais vykdo sociologinį tyrimą – apklausą ir prašome Jus atsakyti į keletą klausimų apie viešąsias paslaugas. Mums labai svarbi Jūsų nuomonė. Atsakę į šiuos klausimus, padėsite sudaryti probleminių temų ir pasiūlymų sąrašą, kuris bus pateiktas valstybės institucijoms.
2021-03-28
Patvirtintas naujasis Bendruomenių stiprinimo 2021 m. įgyvendinimo aprašas 
Kovo 24 d. Socialinės apsaugos ir darbo ministrė M. Navickienė patvirtino naująjį 2021 metų programos „Stiprinti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“ įgyvendinimo aprašą. Džiugina, kad ministerija įteisino daugelį LVBOS pateiktų pasiūlymų, atsižvelgė į 2020 metais pateiktas pastabas.
2021-03-28
Daugiau kaip 100 NVO kreipėsi į premjerę dėl pažadų nevykdymo 
Daugiau kaip šimtas nevyriausybinių organizacijų (NVO) trečiadienį kreipėsi raštu į Lietuvos premjerę Ingridą Šimonytę klausdami, kodėl nevykdomi pažadai į svarbius Lietuvai procesus įtraukti pilietinę visuomenę, rašoma organizacijų pranešime žiniasklaidai. Raštą pasirašiusių organizacijų teigimu, pasigendama partijų programose buvusių įsipareigojimų tartis su NVO
2021-03-26
KAM dovana bendruomenėms 
2019 m. pabaigoje Pilietinio (neginkluoto) pasipriešinimo kursų dalyviams departamento atstovai buvo pažadėję, kad pagrindinę mokomąją medžiagą išleis patogiomis knygelėmis. Pandeminiai apribojimai sulėtino, bet nesustabdė šio sumanymo, ir kai tik Lietuvos kariuomenės Karo kartografijos centras atspausdino leidinius – ,,ledai pajudėjo".

9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17
© 2011-2022 KBCA. Visos teisės saugomos
Programinis sprendimas: WebTemple