Kauno bendruomenių centrų asociacija

Naujienos

2019-01-18
Kviečiame bendruomenių centrus ir NVO dalyvauti apklausoje 
Lietuvos vietos bendruomenių organizacijų sąjunga KVIEČIA susitelkti bendram darbui ir atsakyti į apklausos anketą apie vietos bendruomenių vaidmenį mažinant socialinį skurdą Lietuvoje. Šią apklausą Lietuvos vietos bendruomenių organizacijų sąjunga vykdo kartu su Nacionaliniu skurdo mažinimo tinklu.
2019-01-13
Kalniečių BC baigiamasis metų renginys 
Kauno bendruomenių centrai jau pateikę SADM programos "Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse" 2018 m. ataskaitas ir uoliai tikrinami Kauno savivaldybės koordinatorių, tačiau baigiamųjų renginių atgarsiai vis dar plaukia į KBCA. Eigulių seniūnijos Kalniečių bendruomenės centro įgyvendinto projekto baigiamasis renginys 2018 12 30 d. vyko Palaimintojo Jurgio Matulaičio bažnyčioje.
2019-01-08
KBCA pasirašė bendradarbiavimo sutartį su VšĮ "Kaunas 2022" 
Šiandien Kauno bendruomenių centrų asociacijos tarybos pirmininkas Ramūnas Navickas ir VšĮ "Kaunas 2022" direktorė Virginija Vitkienė pasirašė bendradarbiavimo sutartį, kurioje numatyta bendradarbiauti bendruomeninių ir kultūrinių veiklų srityse. Pasirašant dalyvavo "Kaunas 2022" komandos dalyviai ir Kauno bendruomenių centrų pirmininkai.
2019-01-07
Nuo kovo 1 d. įsigalios Bendruomenių organizacijų plėtros įstatymas 
Nuo 2019 metų kovo 1 dienos įsigalios Lietuvos Respublikos bendruomeninių organizacijų plėtros įstatymas. Jis numato savivaldybėse sudaryti vietos bendruomenių organizacijų tarybą. Miestuose tai gali būti problematiška.. Ar jos veiks, ar taps tokios pat "darbingos" kaip NVO tarybos savivaldybėse, parodys laikas.
2019-01-07
Vytautinės Lampėdžiuose 
Pasibaigus šventiniam Kalėdiniam ir naujametiniam laikotarpiui, mūsų bendruomenių centrai veiklos nestabdo. Vyksta susitikimai, išvykos, tęsiami darbai. Pvz. KPBC "Dainava" aplankė Medininkus, Pagyvenusių žmonių centrą, Aleksoto BC ansamblis "Svirbė" pasveikino Rotušės dalyvius su Trimis Karaliais, o
Lampėdžiuose bendruomenė pirmiausiai pasveikina Lampėdžių Vytautus.
2018-12-21
Kalėdinis sveikinimas 
Visas Kauno bendruomenes ir bendruomenių centrų narius nuoširdžiausiai sveikiname su artėjančiomis šv. Kalėdomis. Šie metai buvo reikšmingi mums atkurtos Lietuvos 100-mečiu, mūsų darbais Tėvynei, miestui ir savo bendruomenei. Kauno bendruomenių centrų asociacijos nariai, taryba ir pirmininkas Ramūnas Navickas sveikina visus su artėjančiomis šventėmis, linkėdami visiems susikaupimo ir apmąstymo, prisiminimų, kas gera, mielo pasibuvimo šeimoje, su draugais ir kaimynais,
2018-12-21
Ant Pelėdų kalno bus iškelta aukščiausia Kauno vėliava 
Šiais metais ilgametė Kauno kolegijos iniciatyva puoselėti Pelėdų kalną plėtojama toliau – jau baigti kalną juosiančios tvoros atnaujinimo darbai, kuriuos inicijavo ir organizuoja Kauno kolegija. Tvoros atnaujinimo darbus finansuoja Kauno kolegija ir Kauno savivaldybė.

2018-12-20
Diskusija dėl vietos bendruomenių rėmimo priemonės 
Gruodžio 13 dieną Socialinės apsaugos ir darbo ministerijoje vyko renginys skirtas aptarti SADM įgyvendinamos priemonės „Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“ įgyvendinimo iššūkius. Renginio dalyviai diskutavo dėl sprendimų, kurie pagerintų šios priemonės įgyvendinimą 2019 metais.
2018-12-20
Senjorų pagerbimo vakaras Petrašiūnuose 
Gruodžio 19 d. Petrašiūnų bibliotekoje pagerbti Petrašiūnų bendruomenės centro senjorai, kurie aktyviu savanorišku darbu garsina Petrašiūnų bendruomenės centrą. Vakaronėje prie adventinio stalo susikaupimo ir apmąstymo valandą visi pasidalino ateities planais ir apmąstymais.
2018-12-20
Advento rimtis Lampėdžiuose 
Sekmadienio popietę Lampėdžiuose įvyko Advento vakaronė. Po Šv. Mišių, kurias aukojo Vilijampolės klebonas Emilis, apie jaukų švenčių laukimą poeziją skaitė Giedrė Daunoravičienė.
Po Mišių įvyko koncertas. Net keturias adventines dainas padainavo Lampėdžių moterų ansamblis "Laumės pėda".

9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17
© 2011-2019 KBCA. Visos teisės saugomos
Programinis sprendimas: WebTemple