Kauno bendruomenių centrų asociacija

Naujienos

2022-03-10
Informacija apie valstybės ir NVO pagalbą Ukrainos pabėgėliams  
Kovo 08 d. įvyko pirmasis įvairių NVO atstovų susitikimas dėl pagalbos teikimo Ukrainos pabėgėliams bei šių procesų koordinavimo, kuriame dalyvavo virš 160 dalyvių.
Susitikimo metu buvo aptarta:
- KOKIE šiuo metu atliekami organizacijų veiksmai;
- KAIP nevyriausybinės organizacijos gali prisidėti teikiant pagalbą;
- KĄ organizacijos, norinčios prisidėti prie pagalbos organizavimo, turi atlikti bei KOKIUS proceso mechanizmus suprasti.
2022-03-08
Kovo 11-sios Tautiška giesmė nuo Kauno kalvų 
2022 m. kovo 10 d. (ketvirtadienį) 12 val. Aleksoto apžvalgos aikštelėje, Milikonių aikštelėje, Pelėdų kalno aikštelėje, Paminklinės Kristaus prisikėlimo bažnyčios apžvalgos aikštelėje, Savanorių pr. kalne ir kitose reikšmingose Kauno vietose vyks akcija
„Pasveikinimas Kaunui – „Tautiška giesmė“ nuo miesto kalvų“,
2022-03-08
Sveikiname mūsų bendruomenių centrų moteris 
Sveikiname Kauno bendruomenių organizacijų moteris, mūsų savanores, iniciatyvų ir veiklų sumanytojas ir įgyvendintojas, vienybės, kaimynystės ir bendruomeniškumo puoselėtojas, mūsų seseris, mamas, drauges, kaimynes su pavasario švente - Kovo 8-ąją, Tarptautine Moters diena.
2022-03-07
Pildykite anketą ir dalyvaukite MES BENDRUOMENĖ konkurse 
„Mes – bendruomenė“ – jau aštuntus metus vykstantis iniciatyvų konkursas, skirtas prisidėti prie visos Lietuvos bendruomenių, kuriant alternatyvias edukacijos, laisvalaikio ir pramogų erdves, didinant neformalaus mokymosi ir užimtumo galimybes bei vystant edukacijos, kultūros, sporto infrastruktūrą. Šis konkursas skirtas bendruomenes vienijančioms (nevyriausybinėms, ne pelno siekiančioms) organizacijoms.
2022-03-07
Kviečiame į NVO susitikimą dėl pagalbos pabėgėliams 
Lietuvą jau pasiekė nuo karo Ukrainoje bėgantys žmonės. Nevyriausybinių organizacijų vaidmuo kaip niekad svarbus teikiant reikalingą pagalbą: humanitarinę paramą, psichologines, socialines, ugdymo ir kitas paslaugas. Vykstant daug įvairių iniciatyvų, siekiame pasidalinti, kokia jau vykdoma koordinuota pagalba ir kaip nevyriausybinės organizacijos dar gali prisidėti prie pagalbos Ukrainos pabėgėliams.
2022-03-04
Lietuvos piliečiams naudinga KAM informacija 
Pateikiame dažniausiai Krašto apsaugos ministeriją pasiekiančius visuomenės klausimus ir suderintus atsakymus. 1. Ar Lietuvai gresia pavojus?
Šiuo metu Lietuvai tiesioginio pavojaus nėra. Esame galingiausio karinio aljanso NATO dalis. Šiuo metu NATO ir sąjungininkai stiprina savo pajėgumus Lietuvoje..
2022-03-04
Ką reikia žinoti ir kuo gali prisidėti NVO dėl situacijos Ukrainoje? 
Socialinės apsaugos ir darbo ministerija koordinuoja NVO darbą dėl Ukrainos – sukurta tarpinstitucinė darbo grupė. Daugiau naudingos informacijos, kuri nuolat atnaujinama https://socmin.lrv.lt/lt/veiklos-sritys/socialine-integracija/pagalba-ukrainai
2022-03-04
Apklausa apie NVO pagalbą pabėgėliams iš Ukrainos  
APKLAUSA apie NVO pagalbą pabėgėliams iš Ukrainos
Šis klausimynas skirtas nevyriausybinėms organizacijoms, galinčioms suteikti socialinę, psichologinę pagalbą arba švietimo paslaugas nuo karo bėgantiems ukrainiečiams.
2022-03-04
Seminaras mokesčių klausimais NVO sektoriui 
Vasario 23 d. įvyko Lietuvos vietos bendruomenių organizacijų sąjungos (LVBOS) organizuotas nuotolinis seminras mokesčių klausimais pelno nesiekiančioms organizacijoms - NVO ir bendruomenių organizacijoms. Seminare aptarti svarbiausi NVO svarbūs mokesčių klausimai,
2022-02-21
Seiminaras „Mokesčių klausimai bendruomenių organizacijoms“ 
Lietuvos vietos bendruomenių organizacijų sąjunga (LVBOS) kviečia vietos bendruomenių organizacijų pirmininkus ir buhalterius registruotis ir dalyvauti seminare „2022 metų mokesčių klausimai pelno nesiekiančioms organizacijoms“. LVBOS organizuoja kartu su Valstybine mokesčių inspekcija ir Lietuvos buhalterių ir auditorių asociacija, seminaras vyks nuotoliniu būdu ir yra NEMOKAMAS.

13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21
© 2011-2023 KBCA. Visos teisės saugomos
Programinis sprendimas: WebTemple