Kauno bendruomenių centrų asociacija

Naujienos

2023-09-01
Sveikiname su Rugsėjo 1-ąja! 
Sveikiname visus kauniečius, bendruomeniečius, moksleivius ir studentus, senjorus su Rugsėjo 1-ąja! Kiekviena rugsėjo 1-oji – tai atverčiama nauja knyga, kurią rašome visi kartu. Tad pripildykite šių metų knygą gyvybe, džiaugsmu ir kūrybingomis mintimis!
2023-08-22
Kaunėnų bendruomenės Žolinės šventė 
2023 metų rugpjūčio mėn. 15 dieną su šventine nuotaika, nešini lauko žolynų puokštėmis, vaisiais parapijiečiai ir svečiai rinkosi į Kauno Palaimintojo JurgioMatulaičio bažnyčią, kurioje vyko Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų (Žolinės) atlaidai su iškilmingomis šv. Mišiomis. Mišias aukojo kunigas Marius Boreiša, giedojo bažnyčios choras. Pasibaigus mišioms, bažnyčios klebonas Dainius Lukonaitis padėkojo Žolinės šventės dalyviams ir maloniai pakvietė dar pabūti drauge bažnyčios šventoriuje, pasiklausyti Kaunėnų bendruomenės vokalinio ansamblio ,,Kaunėnai“ ir vokalinio instrumentinio ansamblio „Šlamutis“ koncerto.
2023-08-22
20-tąjį kartą nuskambėjo Panemunės bendruomenės šventė 
Šeštadienį, rugpjūčio 19-ą, Panemunėje nuskambėjo šv. Roko atlaidų renginys. Jau 20 jubiliejinį kartą. Šeštadienio Romansų vakare skambėjo nepakartojami ,,Nalšios" romansai, Dalios Teišerskytės eilės, Viliaus Kaminsko skaitomas Širvys vertė širdis plakti jautriau ir meiliau, ypač gausiai susirinkusioms moterims ir santūresniems vyrams. O kitą, sekmadienio, dieną - atlaidų iškilmė atsinaujinusioje bažnyčioje ir didysis koncertas klebono gaspadinės sode.
2023-08-22
Aleksoto bendruomenės centras Deltuvos mūšio inscenizacijoje 
Kauno Aleksoto bendruomenės centras rugpjūčio 19 dieną dalyvavo Ukmergės savivaldybės Deltuvos seniūnijoje unikaliame renginye – jau 25-ą kartą surengtoje Deltuvos mūšio inscenizacijoje. Šiek tiek istorijos: 1812 m. birželio 28 d. Deltuvoje įvyko Napoleono ir carinės Rusijos kariuomenių susirėmimas, kuriame dalyvavo apie 20 000 karių. Napoleono armijos gretose kovėsi nemažai lenkų ir lietuvių, kurie norėjo nusimesti carinės Rusijos jungą. Po neilgo mūšio Rusijos kariuomenė atsitraukė...
2023-08-16
Vyriausybei pateikė Savanoriškos veiklos įstatymo pakeitimus 
Socialinės apsaugos ir darbo ministerija, pasitelkusi socialinius partnerius ir savanoriškos eiklos organizatorius – nevyriausybines organizacijas, mokslininkus, dirbančius savanoriškos veiklos srityje, – išanalizavo savanoriškos veiklos situaciją, iššūkius ir poreikius teisiniame reguliavime bei įgyvendinimo priemonėse ir Vyriausybei 2023 m. rugpjūčio 8 d. pateikė Savanoriškos veiklos įstatymo pakeitimus.
2023-08-10
Kviečiame į Panemunės bendruomenės renginius 
Panemuniškiai kviečia į Pasimatymą Panemunėje ir į šv.Roko šventę. Atvykite, nepasididžiuokite. Bus miela ir smagu. Juolab, kad tai jau dvidešimta mūsų šventė.Laukiame visų su šeimomis, giminėmis ir artimaisiais. Roko atlaidai buvo švenčiami prieš šimtą metų, tai vyksta ir šiandiena.
2023-08-09
Lampėdžių BC kviečia į pilates mankštas 
Lampėdžių bendruomenės centras kviečia lankytis pilateso mankštose. Jos prasidėjo rugpjūčio 7 d. ir vyks iki gruodžio 22 d., jas veda patyrusi instruktorė Laura. Pilateso užsiėmimai antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 20 val. Būtina užsiregistruoti.
2023-07-29
Bendruomenių susitikimas KBCA dėl Kauno krantinių tvarkymo projekto 
2022 m. spalio 6 d. Kauno savivaldybės atstovai kartu su administracijos direktoriaus pavaduotoju Gedeminu Barčausku, veidmainiškai pažadėjo pakviesti Šančių bendruomenę į Nemuno pakrantės bei visos Šančių rajono teritorijos vizijų dirbtuves, tačiau savo pažado taip ir netesėjo. Viešai deklaravusi apie ketinimą į planavimo procesus įtraukti visuomenę, savivaldybė elgiasi priešingai: tyliai ir niekam nesakant, balandžio pabaigoje kartu su Kauno architektūros ir urbanistikos ekspertų taryba ėmėsi įgyvendinti projektą „Kauno krantinių atgimimas“ ir į planavimo procesą NEPAKVIETĖ NĖ VIENO SUINTERESUOTO KAUNO GYVENTOJO.
2023-07-23
Skelbimas papildomas kvietimas teikti paraiškas SADM programai 
Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos programa „Stiprinti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“. Kaune skelbiamas PAPILDOMAS KVIETIMAS TEIKTI PARAIŠKAS nuo liepos 20 d. iki liepos 31 d.
Paraiškos priimamos pagal Kvietime teikti paraiškas nustatytas sąlygas ir terminus.
(PAPILDOMO KVIETIMO LIKUTIS – 36 536,35 Eur.
2023-07-17
Šaškių čemionatas Ąžuolyne 
Liepos 8, 15 d.d. įvyko Kauno šaškių "Žaibo" čempionatai, kurį organizavo Vilijampolės bendruomenės centras "Veršva". 2-ą vietą jame užėmė čempionatų iniciatorius Emilijus Jurkynas. Sveikiname visus dalyvius ir nugalėtojus.

13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21
© 2011-2024 KBCA. Visos teisės saugomos
Programinis sprendimas: WebTemple