Kauno bendruomenių centrų asociacija

Naujienos

2023-07-17
Aleksotiškiai kviečia į dviračių žygį 
Liepos 23 d. Aleksoto bendruomenės centras kviečia į tradicinį, jau 22-ą dviračių žygį, skirtą S. Dariaus ir S. Girėno skrydžio per Atlantą 90-mečio paminėjimui. Dviračių žygis prasidės nuo Aleksoto seniūnijos (Veiverių g. 132, Kaunas). Registracija - 8.30 val. Šių metų dviračių žygio maršrutas numatytas iki Aukštųjų Šančių karių kapinių, o prie Aukštųjų Šančių piliakalnio dviratininkų lauks košė.
2023-07-04
Sveikiname su Valstybės (Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo) ir Tautiškos giesmės diena 
1990 m. spalio 25 d. Lietuvos Respublikos Aukščiausioji Taryba-Atkuriamasis Seimas liepos 6-ąją paskelbė švenčių diena. Tai buvo visiškai nauja valstybės šventė, įprasminusi ilgą Lietuvos valstybingumo tradiciją. Šiandien liepos 6-oji žinoma kiek kitu pavadinimu – Valstybės (Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo) ir Tautiškos giesmės diena.
2023-06-30
Kviečia Romainių paplūdimio tinklinis! 
Romainių bendrumenės centras kartu su Šilainių seniūnija organizuoja ir kviečia dalyvauti tradiciniame Lietuvos senjorų ir jaunimo paplūdimio tinklinio turnyre JONŲ - PETRŲ taurei laimėti.
Turnyras vyks liepos 1-2 dienomis.
2023-06-29
Gautų paraiškų formaliųjų kriterijų vertinimo rezultatai 
Vadovaujantis LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2023-2025 metų veiksmų plano 2.1.1.1 priemonės „Stiprinti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“ įgyvendinimo, įgyvendinant bandomąjį modelį, aprašu, teikiame informaciją apie gautų paraiškų formaliųjų kriterijų vertinimo rezultatus.
2023-06-27
Kviečia "Pojūčių šilas" 
Miškas mieste ar miestas miške? Ar įmanoma abiejų draugystė? Koks mūsų vaidmuo šių dviejų aplinkų dermėje? Liepos 2 dieną kviečiame prisiglausti pušų užuovėjoje, įsiklausyti į savo pojūčius ir atrasti ryšį su savo aplinka, vienas kitu ir savimi pačiu. Tvarumą ir bendruomeniškumą puoselėjančio festivalio programoje – mankštos, ekskursijos, edukacijos, dirbtuvės ir, žinoma, muzika. Visa tai atrasi ramuma ir sakais dvelkiančiame Panemunės šile.
2023-06-23
Sveikiname bendruomenių Jonus ir Janinas 
Joninės - graži vasaros šventė, kurios metu sveikiname visus Jonus ir Janinas. Taip pat šią dieną minime ilgiausią dieną bei trumpiausią naktį. Nuo seno išlikusios tradicijos švęsti Jonines draugų ir giminaičių būryje, kuriant laužą, ieškant paparčio žiedo ir leidžiant laiką gamtoje.
2023-06-21
Baltijos – Amerikos Laisvės fondas kviečia teikti paraiškas į Baltijos – Amerikos Dialogo programą 
Iki 2023 m. rugsėjo 15 d. kviečiame teikti paraiškas į Baltijos – Amerikos Dialogo programą, renginiams, planuojamiems nuo 2023 m. lapkričio 30 d. iki 2024 m. rugpjūčio 31 d. Gaukite grantą eksperto iš JAV vizitui. Granto suma iki $10,000.
2023-06-19
Lietuvos Kultūros tarybos konkursai 
Lietuvos kultūros tarybos skelbia konkursus kūrybinių, kultūrinių, etno kultūros ir kitų temų projektinėms paraiškoms teikti.
Vienas iš konkursų, į kurį gali teikti ir bendruomeninės organizacijos: Kūrybinės bendruomenių iniciatyvos.
Programos tikslas - skatinti ir įgalinti įvairiai galimų apibrėžti (vietos, socialinės ar ekonominės padėties, interesų ar kt. aspektais) bendruomenių, dalyvavimą kūrybinėse veiklose, sudaryti sąlygas gyventojų meninei saviraiškai ir kūrybingumui skatinti pristatant šioms bendruomenėms skirtas iniciatyvas (festivalius, kūrybines dirbtuves, edukacines programas ir kt.).
2023-06-19
FLUXUS VAIKŲ STOVYKLA PANEMUNĖJE 
Panemunės bendruomenė "Panemunė KINAS" kviečia vaikus į Fluxus dienos stovyklas "Išrask kūrybiškumą savyje su FLUXUS!".
Jos vadovas Kęstutis Žižys sako, kad Panemunėje atgijęs Kino teatras tapo kūrybos namais KINAS "Panemunė", kuriuose šiemet kviečia vaikus per kūrybiškumą ir Fluxus principus atrasti kitokį pasaulį.
2023-06-19
Joninės Marvelės slėnyje 
Tradicinės Joninės vyks Aleksote, Marvelės slėnyje. Šventę organizuoja Aleksoto bendruomenės centras kartu su Lietuvos Šaulių sąjunga.kuri tądien švenčia Šaulių dieną. Jonių ir Šaulių šventė vyks birželio 23 d. 19 val. Kviečiame!

14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22
© 2011-2024 KBCA. Visos teisės saugomos
Programinis sprendimas: WebTemple