Kauno bendruomenių centrų asociacija

Naujienos

2023-10-18
Filmo peržiūra "Laiptai į dangų" 
Kas antrą šeštadienį nuo 16 val. Bendruomenės centro „KINAS Panemunė“ patalpose vyksta Lietuviškos kino klasiko filmų ciklas „Kino rojus“ kuomet yra rodomi lietuvių režisierių sovietmečiu sukurti filmai. Filmus nemokamai mums suteikia Lietuvos kino centras. Šį šeštadienį, spalio 21 d. rodysime Režisieriaus Raimondo Vabalo filmą, pagal to paties pavadinimo M. Sluckio romaną, apie Lietuvos pokarį - „Laiptai į dangų“ (1966 m.).
2023-10-18
Bendruomeninių organizacijų apklausa dėl NVO žymos 
LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerija Bendruomeninių organizacijų apklausa dėl NVO žymos. Apklausa: https://forms.office.com/e/Xp0MUbRm1v .
Nuo 2020 m. organizacijos, laikančios save nevyriausybinėmis (tame tarpe ir bendruomeninės organizacijos) turi registruoti NVO žymą Juridinių asmenų registre.
2023-10-16
Sveikiname Sargėnų ir Vytėnų BC su 20-mečiu 
Šie metai ypač dosnūs mūsų nariams - bendruomenių centrams: 20-mečius atšventė Romainių, "Žaliasis Ąžuolynas", Kaunėų bendruomenės. Spalio 14 d. veiklos 20-metį smagiai pažymėjo Palemono bendruomenės centras. Spalio mėn. 22 dieną visus į jubiliejinę 20 veiklo metų šventę kviečia Sargėnų ir Vytėnų bendruomenės centras. Sveikiname Sargėniškius, tarybą, narius, pirmininkę Danutė Teišerskienę, bendruomenę ir kviečiame kartu pasidžiaugti šia švente.
2023-10-16
Išvyka į Birštoną kartu su iniciatyva "Švęskime upę" 
Kauno bendruomenių centrų - Vilijampolės, Petrašiūnų, Panemunės, Žaliakalnio, Šilainių atstovai dalyvavo išvykoje į Birštoną kartu su iniciatyvinės grupės "Švęskime upą" vadove Romena Puikyte ir Karolina Ale. Išvykos į Birštoną dalyviai labai dėkingi Birštono meno mokykla ir Remigijus Janušaitis už šiltą priėmimą ir nuoširdų padrąsinimą kurti! Daliai grupės narių tai buvo pirmoji pažintis su meno mokykla ir piešimu.Prie grupės prisijungė Prienų ir Birštono organizacijų atstovai.
2023-10-16
Palemono bendruomenės centro dvidešimtmetis 
Sveikiname Palemono bendruomenės centrą su 20-mečiu. Aktyvi įdomi ir kūrybinga bendruomeninė organizacija, jungianti palemoniečius bendrai veiklai, dainai, užsiėmimams visą Palemono bendruomenę, gražai bendradarbiaujanti su kitomis Kauno miesto bendruomenėmis. Linkime Palemono bendruomenės centrui ir jo pirmininkei Ritai Agurkienei išlikti tokiais pat aktyviais, kūrybingais ir energingais. Ne veltui centro logotipe puikuojasi paukštė, tad sėkmės skrydžiuose!
2023-10-16
„Romansų vakaras“ Parko bibliotekoje 
2023 metų spalio mėn. 11 dieną Kauno m. V. Kudirkos viešosios bibliotekos Parko padalinio salėje vyko renginys „Romansų vakaras“, kurį organizavo Kaunėnų bendruomenė, vadovaujama Antano Visockio ir V. Kudirkos viešosios bibliotekos Parko padalinio kolektyvas. Renginyje dalyvavo Eigulių seniūnijos gyventojai, bibliotekos lankytojai, Kauno miesto įvairių bendruomenių centrų asociacijų nariai, Kauno Senjorų klubo nariai ir svečiai.
2023-10-13
Skelbiama miestų VVG vietos plėtros strategijų atrankos pradžia 
Vidaus reikalų ministerija, įvertinusi vietos plėtros strategijų rengimo bei atrankos proceso trūkumus ir rizikas nepasiekti ES ir nacionaliniuose strateginio planavimo dokumentuose nustatytų rodiklių, patobulino vietos plėtros strategijų rengimo ir atrankos taisykles ir skelbia naują strategijų pateikimo ministerijai datą. Miestų vietos veiklos grupės kviečiamos rengti ir teikti Vidaus reikalų ministerijai vietos plėtros strategijas nuo šiandien, t. y. š. m. spalio 12 d. iki š. m. gruodžio 11 d.
2023-10-13
Informacija apie 2023-2024 metais planuojamus konkursus 
Teikiame informaciją apie Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijos ir biudžetinių įstaigų, kurių savininko teises ir pareigas įgyvendina Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerija, 2023–2024 m. projektų atrankos konkursų skelbimo 2023–2024 m. planą. Planas atnaujintas 2023 m. kovo mėn., todėl jame dar yra 2023 metų planuojami konkursai.
2023-10-11
Sveikiname Žemųjų Šančių bendruomenę tapus nauju nare! 
Spalio 11 d. Kauno bendruomenių centrų asociacijos išplėstiniame tarybos posėdyje patvirtintas Žemųjų Šančių bendruomenės priėmimas į asociacijos narius. Labai džiugu, kad stipri, inovatyvi, kūrybinga ir pilietiška Ž. Šančių bendruomenė papildė KBCA eiles, sutvirtins asociacijos pozicijas. Sveikiname šančiiškius ir kviečiame kartu su jais spalio 13-14 dienomis švęsti Šančines .
2023-10-11
Šančinės kviečia kauniečius 
Žemųjų Šančių bendruomenė spalio 13 ir 14 dienomis kviečia kartu švęsti Šančines, kurios skirtos seniausiai Kauno bibliotekai - Šančių bibliotekai, švenčiančiai 100 metų sukaktį, per Šančines koncertuos šančiškis Egidijus Sipavičius. Laukia įdomūs susitikimai bibliotekoje (Sandėlių g. 7) koncertas, ekskursija.

7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15
© 2011-2024 KBCA. Visos teisės saugomos
Programinis sprendimas: WebTemple