Kauno bendruomenių centrų asociacija

Naujienos

2019-10-06
Kauno Darnaus judumo plano svarstyme 
Spalio 3 d. buvo svarstomas parengtas Kauno darnaus judumo planas, Svarstymas vyko Kauno Doke (Jonavos g. 7) esančioje konferencijų centro salėje. Nepaisant to, kad planas kurtas dvejus metus, kad prie jo dirbo tarptautinė keturių organizacijų atstovų komanda, o jų darbas įvertintas 240 tūkst. eurų, jo kūrėjai buvo apipilti kauniečių klausimais ir pastabomis.
2019-10-03
Kauno Marioms 60 - kviečia Palemono bendruomenė 
Maloniai kviečiame į susitikimą-vakaronę ,,Kauno Marioms-60, Kauno Marių dugne nuskendusiems kaimams atminti'', pakviesti draugus ir kaimynus, o svarbiausia ,,dugninius'', tuos kurie prieš 60 metų paliko savo namus, o šiandien čia tyvuliuoja Kauno Marios.
2019-09-26
Kvietimas teikti pasiūlymus dėl Labdaros ir paramos įstatymo nuostatų atnaujinimo 
Finansų ministerija, siekdama Labdaros ir paramos įstatyme reglamentuoti su paramos teikimu ir gavimu susijusių mokestinių lengvatų aprėpties proporcingumą, parengė pasiūlymą dėl paramos reglamentavimo keitimo. Labdaros ir paramos įstatyme nėra aiškiai nustatyta kokia veikla laikoma visuomenei naudinga, kokie yra visuomenei naudingi tikslai, sritys ir kas gali gauti finansavimą
2019-09-26
Mokymai apie bendruomenių aktualijas Lampėdžiuose 
Lampėdžių bendruomenės centras spalio 2 d. 18 val. kviečia į mokymus "Vietos bendruomenių organizacijos Kaune ir Lietuvoje: dabartis ir perspektyvos“. Mokymus padėda organziauoti Kauno bendruomenių centrų asociacija. Kalbėsime apie Vietos bendruomenes Lietuvoje, įstatyminę bazę, jų veiklas, projektus ir jų vykdymą, viešųjų paslaugų perdavimo NVO sektoriui realijas.
2019-09-26
Narsiečių projektai 
Asociacija Narsiečių bendruomenė dalyvauja projektuose "Eismo saugumas bendruomenėse 2019" ir "Prisijungusi Lietuva". Rugsėjo 25 d. įvyko jau antrasis eismo saugumo projekto renginys, kurį organizuoja asociacija.
2019-09-25
Susitikimas su žolininku M. Lasinsku 
Jaukų rudens vakarą visus kviečiame į susitikimą - paskaitėlę su žolinčiumi, vaistininku, lektoriumi, knygos "Vaikai vaistažolių pasaulyje" autoriumi Mariumi Lasinsku. Turėsime unikalią galimybę iš arti pamatyti, išgirsti apie augalus, jų teikiamą naudą sveikatai ir gerai savijautai, susipažinti, pabendrauti, įsigyti arbatos arba knygelę, juk ir Kalėdos jau ne už kalnų.
2019-09-24
Spalio 1 d. prasideda Pagyvenusių žmonių mėnuo 
Spalio 1 dieną prasideda Pagyvenusių žmonių mėnuo. Įvairios organizacijos ir Kauno miesto savivaldybė skelbia renginių programas. Pagrindiniai renginiai vyks rugsėjo 30 ir spalio 1 dieną.
2019-09-19
Pirmasis Narsiečių bendruomenės gimtadienis 
Rugsėjo 18 d. asociacijos nariai ir Narsiečių rajono gyventojai rinkosi į asociacijos pirmąjį gimtadienį. Gyventojus neišgąsdino nei lietus, nei vėjas…mažoje asociacijos palapinėje šventės dalyvių tilpo daugiau, nei gali talpinti mažutė palapinė.
2019-09-19
Klausymai Seime dėl tiesioginių seniūnų rinkimo 
2019 rugsėjo 19 dieną Seimo Valstybės ir vietos savivaldos komitete vyko klausymai apie tiesioginių seniūnų rinkimų įstatymo projektą, kuriame dalyvavo platus ratas atstovų iš suinteresuotų institucijų - Lietuvos savivaldybių seniūnų asociacijos, Lietuvos savivaldybių asociacijos, Vidaus reikalų ministerijos, Seimo kanceliarijos teisės departamento bei Lietuvos vietos bendruomenių organizacijų sąjungos.
2019-09-18
Tiesioginių seniūnų įstatymo svarstymas Mažonuose 
Rugsėjo 17 d. Tauragės rajono savivaldybės Mažonų seniūnijoje vyko Lietuvos savivaldybių seniūnų asociacijos valdybos posėdis, kuriame dalyvavo ir socialiniai partneriai: LVBOS (pirmininkas prof. Ramūnas Navickas), LKBS (Rasa Stonienė), Tauragės VVG (Nijolė Tirevičienė), Lietuvos socialinių darbuotojų asociacija (Jūratė Tamašauskienė), M. Romerio universiteto - prof. Saulius Nefas

7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15
© 2011-2020 KBCA. Visos teisės saugomos
Programinis sprendimas: WebTemple