Kauno bendruomenių centrų asociacija

Naujienos

2019-02-06
KPBC "Dainava" šokėjos pasipuošė naujais drabužiais 
Kauno pilietinės bendruomenės centro "Dainava" šokėjos pasipuošė Kauno buitinių paslaugų ir verslo mokyklos pasiūtais drabužiais ir dėkoja mokyklai.
2019-02-06
Petrašiūnų senjorų veikla 
Petrašiūnų senjorai Lietuvos valstybės atkūrimo dienos minėjimui pagaminti kažką simboliško.
Senjorų klubas renkasi kiekvieną trečiadienį ir pilnas sumanymų, renginių. Buvo nuspręsta nusimegzti trispalves bei pasigaminti atminimo ženkliukus. Manome, jog trečiadienio popietė praėjo gana smagiai - pasisėmėme patirties vienos iš kitų.
2019-02-05
Naudinga informacija bendruomenių organizacijoms 
Dalinamės NVO Teisės instituto nuorodomis, kaip tvarkytis nevyriausybinėse organizacijose, tame tarpe ir mūsų bendruomenių centruose (bendruomenėse).
Nesvarbu, ar esate ką tik susibūrusi iniciatyvinė grupė, ar jau ilgą stažą bei didelę patirtį turinti organizacija, teisės aktais Lietuvoje yra nustatyta nemažai reikalavimų tam, kaip turėtų būti įforminta bei tvarkoma jūsų veikla.
2019-02-04
Registrų centras ragina neprarasti paramos gavėjo statuso 
Laiku metinių finansinių ataskaitų neteikiantys labdaros ir paramos fondai, asociacijos, viešosios įstaigos rizikuoja prarasti paramos gavėjo statusą. Tokia naujovė nustatyta 2017 m. viduryje priimtose ir 2018 m. sausį įsigaliojusiose Labdaros ir paramos įstatymo pataisose, informuoja VĮ Registrų centras. Svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad kadangi pataisos įsigaliojo nuo 2018 metų, tad tik finansinių ataskaitų už 2017-uosius (o ne ankstesnius) metus nepateikę šių trijų teisinių formų organizacijos rizikuoja paramos gavėjų statusais.
2019-01-30
Bendruomenių organizacijų plėtros įstatymas - nuomonė 
Baigiantis 2018 metams buvo priimtas Lietuvos Respublikos Bendruomeninių organizacijų plėtros įstatymas (toliau - įstatymas). Dauguma įstatymo nuostatų įsigalioja nuo 2019 m. kovo 1 dienos. Ką naujo ir gero žada įstatymas mūsų bendruomenėms?
Dalinamės Kauno rajono Vietos veiklos grupės šio įstatymo aptarimu.
2019-01-30
Kviečiame dalyvauti M. Romerio universiteto Vietos bendruomenių konkurse 
Norime susipažinti su stipriomis vietos bendruomenėmis. Žinote tokių? Paraginkite jas dalyvauti bendruomenių konkurse. Mykolo Romerio universitetas ir Socialinės apsaugos ir darbo ministerija, informacinis partneris „Savivaldybių žinios“ ir verslo partneris VšĮ „Pro Partners“ skelbia respublikinį konkursą vietos bendruomenėms „BENDRUOMENĖ – ŠVYTURYS 2018 – KELIAS Į SĖKMĘ“.
2019-01-30
Kauno apskrities biblioteka kviečia į klubą "Savas ratas" 
Esi aktyvus, nori tobulėti, mokytis, išreikšti save ir turi originalių idėjų? Skaitai, gamini, groji, keliauji, o gal svarstai apie nuosavą verslą? Lankaisi renginiuose ar seminaruose, kur gali sužinoti ką nors naujo? Kauno apskrities viešoji biblioteka kviečia jungtis į klubą "Savą ratas".
2019-01-27
Seminaras Kaune "Privačiųjų ir viešųjų interesų deriniams vietos bendruomenėse 
Lietuvos vietos bendruomenių organizacijų sąjunga vykdo projektą „Skaidri Lietuva: vietos bendruomenių įsitraukimas į viešojo valdymo procesus ir korupcijos mažinimą“ ir sausio 26 d. Kaune organizavo pirmąjį seminarą “ Vietos bendruomenių ir NVO viešųjų privačių interesų derinimas. Kaip jo išvengti?“.
2019-01-22
Ar skaidri mūsų savivaldybėse skelbiama informacija 
Sausio 22 d. kartu su Vilniaus bendruomenių asociacijos pirmininku S. Gorodeckiu ir KBCA praktiką atliekančiu VDU politologijos specialybės studentu S. Brazaičiu dalyvavome "Transparency International" Lietuvos skyriaus seminare apie savivaldybių skaidrumą Skaidrumo receptai savivaldybėms: kaip sukurti gerąjį pavyzdį?
2019-01-18
Kviečiame dalyvauti seminare apie viešųjų ir privačiųjų interesų derinimą 
LVBOS pradedamas seminarų ciklas labai aktualia tema vietos bendruomenių vadovams - "Vietos bendruomenių ir NVO viešųjų privačių interesų derinimas. Kaip išvengti interesų konflikto?"
Pirmieji mokymai vyks Kaune sausio 26 dieną. šeštadienį, VDU Žemės ūkio akademija, III korpusas, 610 kab. nuo 09:00 iki 16:00. Adresas: Universiteto 10, Kauno r., Akademija.

8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16
© 2011-2019 KBCA. Visos teisės saugomos
Programinis sprendimas: WebTemple