Kauno bendruomenių centrų asociacija

Naujienos

2018-03-18
Petrašiūnų bendruomenės centras kviečia 
Prieš pat Kalėdas Petrašiūnų bendruomenės centras pasirašė bendradarbiavimo sutartį su KTU Statybos ir architektūros fakultetu. Petrašiūniečiai turėjo didelį norą - paruošti Petrašiūnų kokybinės plėtros strategiją. Bendras vizijas studentai jau pristatė, jos bus įkeltos į facebuko profiį ateinančią savaitę.
2018-03-18
Regioninės politikos pavasario forumas 
Kovo 15-16 d.d. KBCA pirmininkas ir LVBOS tarybos narys dalyvavo regioninės politikos pavasario forume.
Buvo įdomu išgirsti apie regioninės politikos naujienas, regioninės politikos kryptis, kurias pristatė net 4 ministrai - E.Misiūnas, V.Šapoka, A.Veryga, K.Navickas, europarlamentaras B.Ropė, kiti pranešėjai, susipažinti su Šiaulių ir Klaipėdos regiono patirtimi.
2018-03-14
NVO koalicijos ir Seimo Pilietinės visuomenės plėtros grupės susitikimas 
Kovo 14 d. Seime įvyko NVO koalicijos narių ir Seimo laikinosios Pilietinės visuomenės plėtros grupės, į kurią įeina ir Seimo narė Guoda Burokienė, susitikimas. Susitikime buvo svarstyti nevyriausybinių organizacijų finansinių ir veiklos ataskaitų teikimo Registrų centrui, viešųjų ir privačiųjų interesų deklaravimo VMI bei NVO plėtros įstatymo pakeitimo klausimai.
2018-03-12
Kviečiame registruotis į Šimtmečio Antanines 
Lietuvos Atkūrimo 100-mečio proga Kazlų Rūdos rajono Antanavo bendruomenė drauge su Vokietijos Kaselio miesto lietuvų bendruomene birželio 9 dieną Antanave organizuoja ŠIMTMEČIO ANTANINES ANTANAVE. Šis vardas ne tik davė pradžią Antanavo kaimo pavadinimui, bet buvo svarbus ir visos Lietuvos istorijoje, nes pirmasis Lietuvos prezidentas buvo Antanas Smetona.
2018-03-12
Kovo 11 Kauno bendruomenės tradiciškai sutiko Vienybės aikštėje 
Kovo 11-osios renginiai vyko mieste jau nuo kovo 7 dienos. Renginiuose aktyviai dalyvavo ir mūsų bendruomenių centrai.
Kovo 7 d. Petrašiūnų BC surengė muzikinę kamerinę popietę, skirtą kovo 11-ajai. Jos metu choro vadovas A. Paulauskasi atliko dainas, muzikavo papildydamas skaitovus.
2018-03-12
Sveikiname Lampėdžių bendruomenės centrą 
Šiandien Lampėdžių bendruomenės centro gimtadienis! 2001 metais kovo 12-tą dieną Kauno miesto mero potvarkių Nr. 80 buvo įsteigta VšĮ "Lampėdžių bendruomenės centras". Tai viena pirmųjų vietos bendruomeninių organizacijų Kauno mieste. Lampėdžių bendruomenės centro vizija vienyti vietinius gyventojus socialinei, kultūrinei, sportinei, edukacinei veiklai bei atstovauti ginant vietos gyventiojų interesus.
2018-03-10
Petrašiūniečiai mezgė anklodę Europai 
Kovo 8 d. 16–19 val. Kauno paveikslų galerijojpje bendruomenių platformoje „DIDŽIOJI PRAMONĖ. MAŽOSIOS ISTORIJOS“ toliau buvo neriama antklodė Europai kartu su marga ir smagia Petrašiūnų bendruomene. Petrašiūnų bendruomenės centro nariai mielia prisidėjo prie antklodės nėrimo.
2018-03-10
Bendruomenių centrų ir Maisto banko savanorių bendrystė 
Artėjant Kovo 11-ajai bendruomenės centras "Draugystė" ir Aukšųjų Šančių BC tęsia gerus darbus Lietuvai ir jos žmonėms. Centrai glaudžiai bendradarbiauja su Maisto banko savanoriais. Kovo 9 d. ,,Draugystės” ir Aukštųjų Šančių pirmininkės lankesi Maisto banke.
2018-03-07
Kovo 11-osios renginiai Kaune 
Artėjant Kovo 11-ajai, Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai, Kaune nestigs renginių. Miesto gyventojus ir svečius susiburti kvies ne tik tradiciniai šventiniai minėjimai, žygiai, bet ir koncertai Kauno erdvėse po atviru dangumi bei ypatingą datos vakarą vainikuosiantis renginys „Žalgirio“ arenoje.
2018-03-07
Sveikiname su Kovo 8-ąja, bendruomenių moterys 
Sveikiname su Tarptautine Moters diena, mielosios Bendruomenių moterys!
Didžiuma darbų bendruomeninėje veikloje vyksta jūsų dėka, daugiausiai švenčių vyksta jūsų dėka, didžiąją dalį gyvenimo džiaugsmo suteikiate jūs, Moterys.
Gerų švenčių Jums linki Kauno bendruomenių centrų asociacijos vyrai.

2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10
© 2011-2018 KBCA. Visos teisės saugomos
Programinis sprendimas: WebTemple