Kauno bendruomenių centrų asociacija

Naujienos

2020-06-03
Kviečiame į socialinio verslo mokymus 
Kaunas 2022 bendruomenių programa Fluxus Labas kviečia į mokymus skirtus bendruomenių entuziastams, norintiems vykdyti kultūrinius/kūrybinius projektus bei pradėti ar plėsti kūrybinį/kultūrinį bendruomenės verslą (vieną iš socialinio verslo rūšių). Ši mokymų programa siekia ne tik ugdyti bendruomenės įgūdžius (kurie jau egzistuoja pačiose bendruomenėse)...
2020-05-31
Pilietiškumo pamokos bendruomenėms 
Gegužės 30 d. Kauno bendruomenių centrų asociacijoje įvyko susitikimas - mokymai Pilietinio pasipriešinimo tema. Mokymus vedė Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie KAM Pilietinio pasipriešinimo sk. patarėjas, ats. mjr. Albertas Daugirdas.
2020-05-31
Petrašiūnų seniūnijos Kaimynų Kaimynė  
Gerais kaimynais norime būti visi. O koks kaimynas yra geras? Gegužės 29 d. Petrašiūnų seniūnijoje Kauno apskr. VPK bendruomenės pareigūnai rinko geriausią „Kaimynų kaimyną“ Panemunės PK prižiūrimoje teritorijoje. Iš keturių konkurso dalyvių daugiausiai palaikymo ir gerų žodžių sulaukė Danutė Varkalienė, gyvenanti Kaune.
2020-05-31
Kaimynų diena Lampėdžių bendruomenės centre 
Paskutinį gegužės ketvirtadienį Lampėdžiuose tradiciškai buvo švenčiama kaimynų diena. Po ilgo karantino bendravimo išsiilgę lampėdiškiai gausiai susirinko į pievelę prie autobusų aikštelės. Ten jų laukė stalai, kėdės ir skambanti muzika.
2020-05-26
Kaimynų kaimynė iš Romainių 
Šiais metais, kaip ir kasmet Kauno apskr. VPK bendruomenės pareigūnai paskelbė Kaimynų kaimyno konkursą Kauno apskrityje. Romainių bendruomenės centras taip pat paskelbė savo nominantę Metų Kaimyno nominacijai. Tai Regina Skapčiuvienė - nenuilstanti aktyvi bendruomenės centro narė ir šauni kaimynė. Štai kaip apie ją atsiliepia kaimynai.
2020-05-25
Kviečiame į Pilietinio pasipriešinimo mokymus su KAM dėstytoju 
Gegužės 30 d. nuo 10.00 val. iki 14.00 val. Kauno bendruomenių centrų asociacija (KBCA) kartu su iniciatore asociacija Narsiečių bendruomenė organizuoja susitikimą-mokymus su MOBILIZACIJOS IR PILIETINIO PASIPRIEŠINIMO DEPARTAMENTO PRIE KRAŠTO APSAUGOS MINISTERIJOS Pilietinio pasipriešinimo skyriaus patarėju Albertu Daugirdu.
2020-05-22
Sveikiname Vaišvydavos bendruomenės centrą su apdovanojimu 
Vidaus reikalų ministerija kasmet nuo 2006 metų (2020 m. – jau 15 kartą) skelbė konkursą geriausiam praėjusių trijų kalendorinių metų nusikaltimų ir kitų teisės pažeidimų prevencijos projektui ir bendruomenių iniciatyvai nustatyti. Džiugu, kad paskatinamoji 500 Eur premija suteikta iniciatyvos „Saugi ir informuota Vaišvydava“ rengėjui Kauno Vaišvydavos bendruomenės centrui.
2020-05-22
Kaimynų dienos bendruomenių centruose 
Kviečiame visus lampėdiškius ketvirtadienį, gegužės 28 d. 18val. į KAIMYNŲ DIENOS ŠVENTĘ. Ši jau tradicine tapusi šventė bus organizuojama Lampėdžiuose pievelėje ties Vytauto g. 20 namu, kur po ilgo karantino jaukioje aplinkoje galėsime pabendrauti, artimiau susipažinsime su savo kaimynais ir gerai praleisime laiką. Vaišės suneštinės.
2020-05-22
Kviečia Narsiečių bendruomenė 
Asociacija Narsiečių bendruomenė birželio 14 d. 10 val/ kviečia vaikus į edukacinį užsiėmimą "Kvapai ir spalvos". Ar žinai, kaip kvepia geltona spalva (kvapai: narcizas, ramunėlės ir kt.), o kaip kvepia mėlyna spalva, o violetinė, o ruda? Išuostysime visas įmanomas spalvas, tuomet piešime vaikams saugiomis priemonėmis, - sakoma skelbime.
2020-05-20
Parama NVO nukentėjusioms dėl COVID-19 
Vyriausybė sutarė, kad NVO gaus papildomą paramą. Į ją galės pretenduoti ir bendruomenių organizacijos. Parama bus teikiama nevyriausybinėms organizacijoms, kurios veikia socialinėje, viešosios naudos srityje. Tiesa, kol kas nežinoma kaip bus skirstoma ši parama. lauksime naujų žinių.

2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10
© 2011-2020 KBCA. Visos teisės saugomos
Programinis sprendimas: WebTemple