Kauno bendruomenių centrų asociacija

Naujienos

2019-12-18
Aktualu NVO, kurios vis dar yra perkančiosios organizacijos ir apie interesų deklaravimą 
Skelbiame NVO informacijos ir paramos centro informaciją, kuri aktuali ir vietos bendruomenių organizacijoms. Kalbame apie tai daug metų ir norime dar kartą akcentuoti, jog NVO nėra laikomos perkančiosiomis organizacijomis (PO).
2019-12-18
Skelbiamas kvietimas teikti paraiškas Aktyvių piliečių fondui 
Iki vasario 28 dienos Lietuvos nevyriausybinės organizacijos kviečiamos teikti paraiškas Aktyvių piliečių fondui. Šiame fonde – 9 mln. eurų, kuriuos Lietuvos nevyriausybiniam sektoriui skyrė Europos ekonominės erdvės (EEE) ir Norvegijos finansiniai mechanizmai. Tai yra Islandijos Respublikos, Lichtenšteino Kunigaikštystės ir Norvegijos Karalystės indėlis mažinant ekonominius ir socialinius skirtumus bei stiprinant dvišalius santykius su 15 ES šalių Vidurio ir Pietryčių Europoje bei Baltijos šalyse.
2019-12-17
Vaišvydavos bendruomenės centre vyksta kūrybinės dirbtuvės 
Nuo lapkričio mėnesio Vaišvydavos bendruomenės centre vyksta įvairios kūrybinės dirbtuvės: kalėdinių angelų iš molio lipdymas, sodų pynimas, žaisliukų kūryba, kvapų kūryba, Visus užsiėmimus veda tatutodailininkai.
2019-12-17
Lampėdžių adventinė vakaronė 
Sekmadienį lampėdiškiai tradiciškai susibūrė į Advento vakaronę. Šventė prasidėjo Šv. Mišiomis, kurias aukojo Vilijampolės kunigas. Jis paaiškino, kad Kalėdų laukimas taip pat yra šventė. Kaip ūkininkas kankriai laukia, kada sunoks metų derlius, taip ir krikščionys laukia švento kūdikėlio gimimo stebūklo.
2019-12-17
Šventinis ataskaitinis vakaras Šilainiuose 
Vakar, gruodžio 16 d., Santaros gimnazijoje įvyko metinis ataskaitinis asociacijos Kauno Šilainių bendruomenės centras susirinkimas ir šventinis renginys "Metų veikloms pasibaigus...".
2019-12-16
Narsiečių Talentai 2019 ir Padėkos vakaras 
Gruodžio 14 d. menų fabrike Potiomkinas įvyko Narsiečių Talentų renginys. Asociacija Narsiečių bendruomenė šių metų projekte „Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“ visą dėmesį skyrė Narsiečių jaunimui. Renginyje pasirodė 10 Narsiečių talentų
2019-12-16
Lietuvos Respublikos prezidento sveikinimas 
Lietuvos respublikos Prezidento Gitano Nausėdos ir jo žmonos Dianos Nausėdienės kalėdinis sveikinimas Lietuvos bendruomenėms.
2019-12-15
“Gera dalintis gerumu” - Šilainių eglutės įžiebimas 
Penktadienį, gruodžio 13 d., Kauno “Santaros” gimnazijos salėje vos tilpo gausus būrys šilainiškių ir svečių – čia įvyko jau tradicinis Šilainių eglutės įžiebimo koncertas “Gera dalintis gerumu”.
2019-12-13
Fizinio aktyvumo projekto pristatymas Aleksote 
Šiandien Aleksoto seniūnijos salėje įvyko pirmasis fizinio aktyvumo projekto "Sportuoja vaikai, sportuoja šeima, sportuoja visa bendruomenė" pristatymas. Pristatant projektą visam būriui aleksotiškių dalyvavo Socialinių inovacijų fondo (pareiškėjas) atstovės Daiva ir Živilė.
2019-12-12
Mokymai apie projektų komunikaciją socialiniuose tinkluose 
Š. m. gruodžio 16 d. Savivaldybės Didžiojoje salėje (Laisvės al. 96, I aukštas) kviečiame nevyriausybinių, bendruomeninių ir (ar) kitų organizacijų atstovus dalyvauti mokymuose apie projektų komunikaciją.

2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10
© 2011-2020 KBCA. Visos teisės saugomos
Programinis sprendimas: WebTemple