Kauno bendruomenių centrų asociacija

Naujienos

2018-01-04
Trys karaliai atkeliavo - visas svietas uždainavo 
Vilijampolės bendruomenės centras "Veršva" sausio 11 dieną 16.30 val. (UAB"Pirmas žingsnis" patalpose) švenčia TRIJŲ KARALIŲ ŠVENTĘ.
Kviečiame švęsti kartu.
2018-01-04
Lietuvos Kultūros tarybos skelbiami konkursai 
Lietuvos Kultūros taryba paskelbė finansuojamas programas, kurios tiktų mūsų bendruomenių centrams ir mėgėjiškiems meno kolektyvams: "Mėgėjų menas" ir "Atminties institucijos: bendruomenėms skirti projektai".
Projektų paraiškų priėmimas vyks nuo 2018 m. vasario 1 d, iki kovo 2 d.
2018-01-04
Kauno policija kviečia dalyvauti apklausoje 
Kauno apskrities vyriausiasis policijos komisariatas toliau tęsdamas bendradarbiavimą su Kauno apskrities bendruomenėmis ir jų nariais, kviečia Jus atsakyti į žemiau esančius klausimus. Ši apklausa yra anoniminė ir duomenų nurodyti nereikia. Dalyvaudami tyrime Jūs prisidėsite prie saugios aplinkos kūrimo, vystymo bei sklaidos visuomenėje.
2018-01-01
Su Naujaisiais 2018 Metais! 
Ir vėl per slenkstį ritasi metai, paskendę švenčių šurmuly.
Ir vėl nauji dienų verpetai įsuks savąjam sukury…
Ir džiaugsimės, ir kartais klupsim, tačiau keliausime pirmyn,
O vakarais ramybę supsim paguldę šiltame lopšy.
Laimingų Naujųjų Metų!
2017-12-29
Kviečiame į akciją auksarankes: "Lietuva 100-sveikas, mažyli" 
Artėjantys metai yra ypatingi Lietuvai, nes šalis švęs šalies atkūrimo šimtmetį. Šia proga Lietuva gavo įkvepiančią dovaną iš Suomijos – 100 trispalvių kojinaičių naujagimiams, kurie pasaulį išvys jau 2018 metais.
2017-12-20
Baigiamoji LVBOS projekto konferencija 
Gruodžio 19 d. įvyko baigiamasis LVBOS renginys konferencija, kurioje dalyvavo Kaimo ir miesto bendruomenių organizacijų, SADM Bendruomenių reikalų skyriaus ir SPP departamento atstovai, Lietuvos seniūnų asociacijos ir rajonų savivaldybių administracijos atstovai, Lietuvos NVO tarybos atstovai.
2017-12-20
Kalėdinė akcija ,,Dalinkime gerumą“ 
Gruodžio 18 d. kartu su tautodailininke Genovaite Morkūnienė ir Aldonos Širmulienės mažosiomis atžalomis smuikininke Neomi ir akardeoniste Estera atvykome pasidalinti gerumu su senelių namų ,,Senelių rojus“ ir Panemunės senelių namų gyventojais. Tęsėme bendruomenės centro ,,Draugystė“ organizuojamą kasmetinę gerumo akciją ,,Dalinkime gerumą“.
2017-12-17
Amalių BC "Amalė" naujienos, vykdant Bendruomenių rėmimo programos projektą 
Amalių BC "Amalė" šiemet paruošė projektą ir gavo SADM finansavimąbendruomeninės veiklos stiprinimui pavadinimu "Mus vienija bendrystė su kaimynais".
Projektas susidėjo iš aštuonių renginių, kurie skatino amaliečius susitelkti, artimiau bendrauti, domėtis ne tik Amalių bet ir visos Lietuvos valstybės, pasitinkant jos šimtmetį, praeities istorija.
2017-12-17
Adventinė vakaronė Pelėdų kalne 
Gruodžio 8 d. vakare J.Vienožinskio menų fakultete A.Mackevičiaus g. 27 ŽBC "Pelėdos" organizavo Advento vakaronę. Be vietos gyventojų dalyvavo svečiai: Žaliakalnio seniūnijos seniūnas Bronius Girdauskas, seniūno pavaduotoja D. Sabiničienė.


2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10
© 2011-2018 KBCA. Visos teisės saugomos
Programinis sprendimas: WebTemple