Kauno bendruomenių centrų asociacija

Naujienos

2018-08-03
Projektų konkursas „Smurto artimoje aplinkoje prevencija“ 
Socialinės apsaugos ir darbo ministerija ir Europos socialinio fondo agentūra kviečia nevyriausybines organizacijas teikti paraiškas Europos Sąjungos lėšomis finansuojamam projektų konkursui „Smurto artimoje aplinkoje prevencija“.
Numatoma remti informacinių veiklų, skirtų smurto artimoje aplinkoje prevencijai, organizavimą, mokymų organizavimą specialistams, teikiantiems kompleksinę pagalbą smurtą artimoje aplinkoje patyrusiems asmenims...
2018-08-03
SADM paskelbė pajamų skaičiuoklę 
Nuo 2019 m. įsigalios įstatymų pakeitimai, po kurių keisis kai kurie mokesčiai ir galutinis darbo užmokestis. Gyventojai taip pat galės rinktis kaupti po 3 proc. nuo darbo užmokesčio asmeninei pensijai II pensijų pakopoje, pradėti kaupti nuo 1,8 proc. ir per penkerius metus pasiekti 3 proc. arba iš viso nekaupti. Šie pasirinkimai taip pat turės įtakos pajamoms „į rankas“. Kad visuomenei būtų paprasta ir aišku suprasti, kas keičiasi, Finansų ministerija kartu su Socialinės apsaugos ir darbo ministerija, „Sodra“ bei Valstybine mokesčių inspekcija pristato pajamų skaičiuoklę – tikslų ir išsamų įrankį ateinantiems trejiems metams.
2018-08-03
Kviečiame bendruomenių jaunimą į tarptautinę stovyklą 
Lietuvos vietos bendruomenių organizacijų sąjunga 2018 metais vykdo Vystomojo bendradarbiavimo projektą „Ukrainos Hersono, Nikolajevo, Kirovogorodo ir Poltavos sričių jaunimo organizacijų tinklo sukūrimas pritaikant Lietuvos vietos bendruomenių sąjungos patirtį“ ir drauge su Ukrainos partneriais ir Lietuvos savivaldybių seniūnų asociacija organizuoja Jaunųjų lyderių akademiją, kuri vyks rugpjūčio 25-28 dienomis Antalieptėje, Utenos rajone. Akademijoje dalyvaus po 15 jaunimo atstovų iš Ukrainos ir Lietuvos.
2018-08-01
Kamuoliadienis Romainiuose 
Kviečiame visus į pirmąjį Kaune "Kamuoliadienį", kuris vyks Romainiuose, vaikų žaidimų aikštelėje prie bokšto (Romainių g. 15). Mažieji savo jėgas išbandys linksmose estafetėse, smagiai leisime laiką.
Į šventę siūlome atvykti triračiu, dviračiu ar paspirtuku.
Bendruomenės pareigūnai renginio metu žymės dviračius bei kitus vertingus daiktus.
2018-07-10
Lampėdžių bendruomenės žygis baidarėmis 
Valstybės dienos išvakarėse Lampėdžių bendruomenės nariai surengė šventinį baidarių žygį Nerimi į Lampėdžius. 45 nariai 22 baidarėmis kelionę pradėjo nuo kranto priešais Karmėlavą. Maždaug poros valandos žygyje galėjome stebėti Neries pakrantėse įsikūrusias sodybas, tiltus, dviračių takais važiuojančius dviratininkus, į orą kylančius oro balionus. Prie Kauno pilies mus pasitiko atidengtas Vyčio paminklas ir besilinksminantys miestelėnai.
2018-07-05
Kviečiame visus giedoti Tautinę giesmę 
Liepos 6-ąją pažymėti jau tampa tradicija rinktis miestų ir miestelių aikštėse, kaimuose, gražiose tėviškės vietose, ant piliakalnių ir kitur, kad sugiedoti Valstybinį himną ir kitas tradicines giesmes: "Lietuva brangi", Kur teka Šešupė".
Šiais metais Tautinė giesmė bus giedama Čečėnijos aikštėje, ant Eigulių ir Jiesios piliakalnių, Panemunėje, Šilainiuose, Vilijampolėje. Kviečiame bendruomeniečius dalyvauti.
2018-07-05
Tradicinis Aleksoto dviračių žygis 
Aleksoto bendruomenės centras iš anksto pradėjo ruošti tradicinį Aleksoto dviračių žygį. Šiemet naujais dviračių takais bus važiuojama į Kleboniškį.
Žygis įvyks liepos 15 d., startas 10 val. nuo Aleksoto seniūnijos pastato. 
Aleksotiškiai pakeitė dviračių žygio programą ir praneša, kad liepos 15 dienos dviračių žygio dalyvius nori pagerbti ir palydėti Aleksoto aviacijos šventės dalyviai, registracijos laiką keičiame į 10.30, po to - aviacijos muziejaus lankymas, gėlių padėjimas aviatorių panteone, 12 val. - žygio startas (prie aviacijos šventės scenos aerodrome).
2018-07-05
Romainių Joninių tinklinio turnyras 2018 
Jau tampa tradicija Romainių Joninių šventę, kartu su meno kolektyvų pasirodymu, romainiškių vakaronės laužu papuošti paplūdimio tinklininkų turnyru. Šiais metais turnyras vyko dvejose amžiaus grupėse: jaunimo ir senjorų. Jaunimo grupėje susirinko net 14-ka komandų iš viso Kauno ir Kauno rajono. Komandos buvo suskirstytos į 4 pogrupius. Pogrupiuose visos komandos žaidė vienu ratu, komandos - pogrupių nugalėtojai pateko į finalinį etapą, kuriame kovojo taip pat žaizdami vienu ratu.
2018-07-05
Su Valstybės diena 
Sveikiname kauniečius ir Kauno bendruomenių centrus su Mindaugo karūnavimo, Valstybės diena, Liepos 6-ąja!

Kauno bendruomenių centrų asociacijos taryba ir pirmininkas Ramūnas Navickas
2018-06-19
Joninės bendruomenėse 
Birželio 22-23 dienomis Jonines organizuoja:
Romainių bendruomenės centras, Romainių miško aikštelė prie vandens bokšto, birželio 22 d., pradžia 19.00 val.
Eigulių, Kalniečių ir Muravos bendruomenių centrai Čečėnijos aikštėje, Lukšio g. 60, pradžia 17.00 val.
Aleksoto bendruomenės centras Marvelės slėnyje, aikštelėje, pradžia 20.00 val.
Sargėnų ir Vytėnų bendruomenėns centras, prie Sargėnų karjero, pradžia 19.00 val

2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10
© 2011-2018 KBCA. Visos teisės saugomos
Programinis sprendimas: WebTemple