Kauno bendruomenių centrų asociacija

Naujienos

2022-10-19
Eigulių BC išvyka į Vilniaus kraštą 
2022 10 15 d. Eigulių bendruomenės centras pakvietė savo, Panemunės, Kalniečių ir Muravos bendruomenių narius į gerosios patirties pasidalinimo ir pažintinę kelionę į Kernavę, Širvintas, Giedraičius ir Keturiasdešimties totorių kaimą. Visą kelionę lydėjo gidas Eugenijus Rūkas, kuris išsamiai pasakojo apie lankomų vietovių, istoriją.

2022-10-03
Eigulių-Žaliakalnio centras kviečia 
Eigulių-Žaliakalnio centras kviečia į renginį, skirtą Senjorų mėnesiuis paminėti. Renginys vyks spalio 7 d., penktadienį, 16.30 val. Parko bibliotekoje. Kviečiame!
2022-10-03
Aleksoto paplūdimio tinklinio turnyras 
Spalio 1 d. Aleksoto bendruomenės centras, vykdydamas LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos programos “Stiprinti bendruomeninę veiklą savivaldybėse” finansuojamą projektą “Iš praeities į ateitį su Aleksoto bendruomene" (sutartis Nr. SRB 466, 2022 09 12), Aleksoto parke pirmą kartą organizavo Aleksoto jaunimo paplūdimio tinklinio varžybas.
2022-10-03
Romanių bendruomenės mugė ir baigiamasis tinklinio turnyras 
Visą vasarą Romainių sporto aikštelėse karaliavo paplūdimio tinklinis! Čia žaidė ir romainiškiai, ir viso miesto tinklinio mėgėjai, nes aikštelės nemokamos ir apgaubtos malonaus pavėsio. O užbaigti šį sezoną reikėjo bendruomenei rudens šventės!
2022-10-03
Šilainių BC išvyka į Joniškėlį 
Asociacija "Šilainių bendruomenės centras sekmadienį praleido kelionėje, aplankant Kėdainius, Bistrampolį, mūsų mažiausią miestą Joniškėlį (! ne Joniškį), Karpių dvarą ragaujant "Raganės" virtinukus ir dalyvaujant joniškiečio vynininko A. Lingio edukacijoje.
2022-10-01
"Girstupio slėnio" bendruomenės kelionė 
Rugsėjo 25 d. Kauno bendruomenės centro „Girstupio slėnis“ nariai kartu su projekto partnere - Lietuvos universitetų moterų asociacija (LUMA), - išvyko į susitikimą su Trakų karaimų bendruomene. Sužinojome istorinius įvykius, nulėmusius Lietuvos Didžiosios kunigaikštystės ir karaimų tautos draugiškus santykius bei jų kelionę į Lietuvą.
2022-09-21
Romainių paplūdimio tinklinio turnyras 
Romainių bendruomenės centras kviečia į jaunimo ir senjorų paplūdimio tinklinio turnyrą jau spalio 1 d.
2022-09-20
Vilijampolės BC "Veršva" kviečia į koncertą 
Vilijampolės bendruomenės centras kviečia visus į ansamblio "Santaka" koncertą, skirtą paminėtis Pagyvenusių žmonių mėnesį. Koncertas vyks "Šaltinio" bibliotekoje, spalio 1 d., 15 val. Kviečiame.
2022-09-20
Konsultacijos dėl Lampėdžių miško 
Šiandien įvyko konsultacijos dėl Lampėdžių miško. Lampėdžių bendruomenės nariai, ruošdami pasiūlymus dėl Lampėdžių miško tvarkymo projekto į Lampėdžius pasikvietė Miškotvarkos specialistus. Džiugu, kad aplankyti Lampėdžių mišką ir pakonsultuoti bendruomenės narius sutiko VDU Žemės ūkio akademijos Miškų ir ekologijos fakulteto dekanas, prof. Vitas Marozas, fakulteto lektorė dr. Rasa Vaitkevičiūtė, lektorius Tadas Vaidelys bei fakulteto alumni, miškininkas Rokas Balčius.
2022-09-20
XXII-oji Aleksoto šventė pavyko puikiai! 
Rugsėjo 18 d. VDU Botanikos sode įvyko Aleksoto XXII-oji šventė "Skrydis laiko erdve", skirta Aleksoto bendruomenės centro 20-mečiui. Šventėje vyko edukacijos, nedidelė mugė, užsiėmimai vaikams ir suaugusiems, buvo papasakota Aleksoto istorija, pasirodė dauga įvairių kolektyvų ir ansamblių. Šventėje dalyvavo daug žiūrovų, buvo puikus oras ir puiki Botanikos sodo aplinka.

2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10
© 2011-2023 KBCA. Visos teisės saugomos
Programinis sprendimas: WebTemple