Kauno bendruomenių centrų asociacija

Naujienos

2019-11-22
Vilijampolės BC "Veršva" asnsamblis "Santaka" švenčia jubiliejų 
Vilijampolės bendruomenės centro "Veršva" ansamblis "Santaka" šiemet švenčia 15 metų jubiliejų. Ansamblis savo gražią sukaktį mini koncertuodamas bei dalindamas savo dainas klausytojams. Lapkričio 20 d. Šilainių bibliotekoje įvyko pirmasis koncertas.
2019-11-22
Kvetimas į Socialinių inovacijų fondo konferenciją 
Nevyriausybinė organizacija Kauno Socialinių inovacijų fondas koordinuoja tarptautinės partnerystės Erasmus+ programos projektą „M-Easy” - Žemos kvalifikacijos suaugusiųjų integracijos didinimas, gerinant matematinius įgūdžius ir didinant bendruomenių paramą“ (projekto Nr. 2017-1-LT01-KA204-035219), kurio metu sukurtos inovatyvios metodikos ir priemonės, skirtos suaugusiųjų matematinių gebėjimų gerinimui.

2019-11-21
KBCA dalyvauja vykdant naują fizinio aktyvumo projektą 
Kauno bendruomenių centrų asociacija dalyvaus trejų metų fizinio aktyvumo projekte "Sportuoja vaikai, sportuoja šeimos, sportuoja visa bendruomenė" Nr. SRF-FAV-2019-1-0323, kurį finansuos Švietimo, mokslo ir sporto ministerija. Projekto teikėjas - Kauno Socialinių inovacijų fondas kartu su partneriais.
2019-11-21
Tapybos ir vilnos vėlimo darbų paroda 
Asociacijos Narsiečių bendruomenė didžiuojasi, kad jų tarpe yra kūrybingų narių, kurių darbai verti parodų. Todėl bendruomenė nusprendė imtis iniciatyvos ir padėti nariams savo darbus demonstruoti plačiai auditorijai. Šioje parodoje bus sujungtos dvi skirtingas kryptys: tapyba ir vilnos vėlimo darbai.
2019-11-20
Apie bendruomeninę veiklą ir socialinį verslą Sargėnuose 
Lapkričio 19 dieną Sargėnų ir Vytėnų bendruomenės centras pakvietė į konferenciją "Bendruomenės centro veikla ir socialinis verslas". Joje bendruomenės centro aktyvas išklausė centro pirmininkės trumpos ataskaitos apie veiklą, vykdomo projekto rezultatus ir KBCA lektorių pranešimų.
2019-11-19
Romantinės dainos festivalis 
Lapkričio 24 dieną 13 val. prasidės Kauno bendruomenių centrų Romantinės dainos festivalis. Festivalis vyks Šilainiuose "Renginių oazės" koncertinėje salėje. Įėjimas į festivalį tik festivalio dalyviams ansambliams ir svečiams su kvietimais.
2019-11-18
Derliaus šventė Aleksote 
Šį penktadienį Aleksoto seniūnijos salėje įvyko jau tradicine tampanti Derliaus šventė. Mūsų moterų klubo dalyvės labai pasistengė: šalia seniūnijos pastato atsirado lango rėmas, apkaišytas daržovėmis, medyje pakibo šviečiantis didžiulis obuolys, o vakarėjant dar ir spalvoto lazerio spinduliai nušvietė šią "lauko galeriją".
2019-11-18
Edukacijos Vaišvydavos bendruomenės centre 
Lapkričio 13 dienos popietę Vaišvydavos pagrindinėje mokykloje prasdėjo kalėdinių kompozicijų gamybos dirbtuvės. Jose meistrė Rita Sasnauskienė mokino susirinkusius, kaip pasigaminti įvairias figūrėles, gėles iš japoniško polimerinio molio kalėdiniams vainikams papuošti.
2019-11-18
Konferencija Sargėnuose 
Lapkričio 19 dieną 16 val. Sargėnų ir Vytėnų bendruomenės centras kviečia į konferenciją "Bendruomenės centro veikla ir socialinis verslas". Konfeerncija vyks šv. Kazimiero progimnazijoje, Vandžiogalos g. 53
2019-11-15
Seimas po svarstymo pritarė Nevyriausybinių organizacijų plėtros įstatymo projektui 
Lapkričio 14 d. Seimas po svarstymo pritarė naujos redakcijos Nevyriausybinių organizacijų plėtros įstatymo projektui Nr. XIIIP-3623(2), kuriuo tikslinama nevyriausybinės organizacijos sąvoka, numatoma nevyriausybinės organizacijos statuso registravimo galimybė Juridinių asmenų registre, Nevyriausybinių organizacijų tarybos (taip pat ir savivaldybės lygiu) sudarymo ir jos veiklos principai

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9
© 2011-2019 KBCA. Visos teisės saugomos
Programinis sprendimas: WebTemple