Kauno bendruomenių centrų asociacija

Naujienos

2018-10-18
Sąjūdžio 30-mečio minėjimas Lampėdžiuose 
Šiltą trečiadienio popietę Lampėdžių bibliotekoje lampėdiškiai susirinko paminėti Lietuvos persitvarkymo Sąjūdžio Kaune 30-ties metų įkūrimo jubiliejų. Visus jaukiai sutikusi renginio organizatorė bibliotekininkė Milda Vitulskienė pasidžiaugė, kad Kaune, priešingai negu Vilniuje, Sąjūdis gimė "iš apačios", iš paprastų žmonių. Dėka kauniečių ryžto ir aiškių tikslų ir buvo pasiekta Lietuvos nepriklausomybė.
2018-10-18
Lampėdžių atnaujinimo projektas lampėdiškius nuvylė  
Lampėdžių bendruomenės centras ir lampėdiškiai labai aktyviai dalyvavo Lampėdžių aplinkos atnaujinimo projekto svarstyme Kauno savivaldybėje. Svarstymas įvyko spalio 10 d.
Tačiau projektas ir valdininkų bei projektuotojų požiūris į žmonių nuomones visiškai nesutapo, o ir pats projektas nuvylė.
2018-10-17
Nuomonė. Reikia ne bendruomenių, o savivaldos!  
"Dažnai girdžiu piliečių nepasitenkinimą valdžia. Ko skundžiatės, jei jūs ir esate valdžia, juk turite savivaldą, taigi patys save valdote!", - sako Algimantas Lekavičius, Vilniaus Užupio bendruomenės senato pirmininkas. perspausdiname jo mintis iš delfi.lt portalo.

2018-10-17
"Dešimt metų jaunesni per vieną dieną"  
Gerumo nebūna per daug.
Jie nuostabūs, nuoširdūs, išradingi jauni žmonės – tai Romainiuose gyvenantys Agnė ir Tadas Kiveriai bei jų puikūs draugai Sandra Rulytė, Berta Ruskoni, Gabrielė Goštautaitė Grigonė, Gintarė Gaižauskaitė, Mindaugas Urbikas, Tomas Grigaitis, Eglė Paradnikaitė, Liveta Vėliūtė, Sandra Svobūnė.
2018-10-16
Palemono BC vakaronė "Su daina širdyje" 
Palemono bendruomenės centras spalio 20 dieną (šeštadienį) 15 valandą kviečia į Palemono keramikos gamyklos salę (Pamario 1), kurioje vyks vakaronė ,,Su daina širdyje‘‘.
Dalyvaus Palemono, Dainavos bendruomenių centrų ir Žiežmarių (Kaišiadorių r.) ansambliai.Kviečiami palemoniečiai ir jų draugai.
2018-10-15
Kauno bendruomenės pareigūnai kviečia 
Kauno apskr. VPK bendruomenės pareigūnai kartu su partneriais UAB "ARV-Auto" kviečia senjorus išbandyti savo vairavimo įgūdžius spalio 19 d., penktadienį 12 val. Kviečiame norinčius pasitobulinti savo vairavimo įgūdžius ir patirti įspūdžių vienintelėje Kauno regione slidžios dangos trasoje.
2018-10-15
Petrašiūniečių kelionės 
Petrašiūnų seniūnijos bendruomenės daug keliauja. Šį sykį, suburti naujosios Petračiūnų seniūnijos seniūnės Astos Chanko ir seniūnaitės B. Bingelytės, visos Petrašiūnų bendruomenės iškeliavo į Druskininkus ir Merkinę. Visą kelionę lydėjo gera nuotaika ir oras.
2018-10-15
Diskusijose dėl naujų lobistinės veiklos įstatymo pataisų 
Spalio 12 dieną LR Seime įvyko apskritojo stalo diskusija dėl naujo lobistinės veiklos įstatymo projekto. Teisingumo ministerija, rengdama naują Lobizmo įstatymo projektą, NVO planuoja padaryti lobistais. Diskusijoje dalyvavo LVBOS pirmininkė Reda Kneizevičienė. Naujame įstatyme siaurinama lobizmo sąvoka, atsiranda kryžminė pareiga deklaruoti susitikimus, t.y. deklaruoti turi ne tik einantys pas politikus, bet ir patys politikai / tarnautojai.
2018-10-11
Sudaryta darbo grupė Bendruomenių rėmimo programos klausimams spręsti 
Lietuvos vietos bendruomenių organizacijų sąjungos (LVBOS) pasiūlymu Socialinės apsaugos ir darbo ministerijoje (SADM) suformuota laikina darbo grupė, kuri spręs problemas, susijusias su vietos bendruomenių stiprinimo programa „Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“. Šią grupę sudaro vietos bendruomenių, NVO, LSA, LSSA ir SADM atstovai.
2018-10-11
Romantinės dainos festivalis Aleksote 
Aleksoto bendruomenės centras, 2017 metų Romantinės dainos festivalio laureatas ir 2018 metų festivalio organizatorius kviečia į tradicinį Kauno bendruomenių centrų asociacijos Romantinės dainos festivalį "Niekas tavęs taip nemylės...".

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9
© 2011-2018 KBCA. Visos teisės saugomos
Programinis sprendimas: WebTemple