Kauno bendruomenių centrų asociacija

Naujienos

2023-09-13
Kvietimas teikti paraiškas programai "Miestų partnerystė" 
Europos Komisijos Programų ir galimybių programose paskelbtas kvietimas teikti paraiškas „Miestų partnerystė“ (
Town-Twinning CERV-2023-CITIZENS-TOWN-TT).
EK Piliečių, lygybės, teisių ir vertybių programa kviečia teikti finansavimo paraiškas, kuriomis būtų siekiama skatinti įvairių šalių piliečių mainus, bendradarbiavimą, remti gerą vietos valdymą ir kt.
2023-09-13
Kviečiame dalyvauti "TV3 Išsipildymo akcijoje"  
Bendruomenių ir kauniečių dėmesiui!
TV3 "Išsipildymo akcijos " redaktorė Elvana kreipiasi su prašymu padėti surinkti visą informaciją apie vaikučius, kuriemsreikalinga mūsų visų pagalba. Gal jų gydymui nepakanka lėšų, gal reabilitacijai, o gal brangiems medikamentams įsigyti ar nekompensuojamoms operacijoms užsienyje atlikti.
2023-09-12
Skelbiamas „Tolygios kultūrinės raidos“ finansavimo konkursas 
Lietuvos kultūros taryba skelbia 2024 m. Tolygios kultūrinės raidos programos finansavimo etapo konkursus. Paraiškos elektroniniu būdu priimamos iki spalio 30 d. (imtinai). Bendra programos kvota 3 350 000 Eur.
Atkreipiame dėmesį, kad pasikeitus „Tolygios kultūrinės raidos įgyvendinimo regionuose tvarkos aprašui“ visos apskritys turės tik vieną konkursą.
2023-09-12
Kauno m. savivaldybės papildomo kvietimo finansuojamos paraiškos 
Vadovaujantis ekspertinio vertinimo rezultatais bei 2023-08-31 bendruomeninių organizacijų tarybos posėdžio protokolu, skelbiame Kauno miesto savivaldybėje papildomo kvietimo finansuojamų paraiškų sąrašą, pateiktą tinnklapyje 3sektorius.lt.
Nepaprastai gaila, kad iš pateiktų projektinių paraiškų finansuojama tik viena bendruomeninė "Santarvės" organizacija.
2023-09-12
INFORMACIJA PROJEKTŲ VYKDYTOJAMS: VIEŠINIMAS 
Nėra nei vieno projekto, kuriame nebūtų numatytas informavimas apie suteiktą finansavimą, t. y. projekto viešinimas. Ne išimtis ir projektai finansuojami iš LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos. Tačiau svarbu atsiminti, kad projekto viešinimas – pirmiausia nauda organizacijai, o tik paskui – formalumas.
2023-09-11
Aukštųjų Šančių BC išvyka 
Kaip jau ir eilę metų Aukštųjų Šančių bendruomenė išsiruošė į pažintinę - edukacinę kelionę po Lietuvą. Jau keliauta gražiuoju Nemuno keliu aplankant Vytėnų, Panemunės, Raudonės pilis ir Jurbarką. Žavioji Dzūkija ir joje esantys Druskininkai, Merkinė, Grūto parkas, Merkinės piramidė ir Lekėčiuose išbandyti įgūdžiai kepant šakočius. Senosios Lietuvos sostinės - Kernavė, Trakai, Užtrakis. Na, ir jau "kylam "aukštyn žemėlapiu - Anykščiai, jau galime dėti "varnelę" - būta.
2023-09-11
Aleksoto šventė jau šį sekmadienį! 
Aleksoto bendruomenės centras kviečia bendruomenių organizacijas, visas Kauno bendruomenes bei kauniečius į tradicinę Aleksoto šventę, kuri vyks rugsėjo 17 d. 14 val. VDU Botanikos sode. Šių metų šventė skirta VDU Botanikos sodo 100-mečiui ir grafo J. Godlevskio 250 gimimo metinėms paminėti. Programa yra Renginių skyrelyje. KVIEČIAME.
2023-09-07
"Girstupio slėnio" BC aplankė Mažąją Lietuvą 
Lietuvai švenčiant Klaipėdos krašto prijungimo prie Lietuvos 100 - metį, bendruomenės centras "Girstupio slėnis" nariai kartu su savo globojamais ukrainiečiais, Muravos, Eigulių BC, LUMA nariais rugsėjo 2 dieną vyko į istorinę kelionę "100 metų kartu su Lietuva".
2023-09-07
Kviečiame bendruomenes į Civilinės saugos mokymus 
Kaune bendruomeninių organizacijų ir NVO lyderiams, seniūnaičiams yra organizuojami Civilinės saugos mokymai. Mokymai vyks rugsėjo 20 d. 13 val. Kauno technikos kolegijoje, Tvirtovės al. 35, 50155 Kaunas, 217 auditorijoje.
2023-09-07
Kviečiame į "Atminties" ėjimą Ąžuolyne 
Lietuvos sporto universitetas ir socialinis partneris asociacija “Demencija Lietuvoje” š.m. rugsėjo 16 d. organizuoja renginį, į kurį kviečiame visus, kurie nori pasivaikščioti Ąžuolyne, pabendrauti su specialistais ir sužinoti informacijos demencijos tema. Kviečiame dalyvauti ir maloniai prašome pasidalinti informacija apie renginį kuo plačiau.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9
© 2011-2023 KBCA. Visos teisės saugomos
Programinis sprendimas: WebTemple