Kauno bendruomenių centrų asociacija

Naujienos

2022-03-20
NVO ir SAM atstovų susitikimas kovo 22 d. 
Nacionalinė NVO koalicija kviečia nevyriausybinių organizacijų atstovus dalyvauti susitikime su Socialinės apsaugos ir darbo ministerija (SADM) dėl socialinės pagalbos pabėgėliams iš Ukrainos. Susitikimo laikas: kovo 22 d. 16.30 val.
2022-03-20
NVO ir SAM atstovų susitikimas kovo 23 d. 
Nacionalinė NVO koalicija toliau inicijuoja teminius susitikimus ir kviečia nevyriausybinių organizacijų atstovus dalyvauti susitikime su Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) dėl sveikatos priežiūros nuo karo nukentėjusiems asmenims. Susitikimo laikas: kovo 23 d. 13:30 val.
2022-03-17
Ką daryti esant kritinei situacijai šalyje 
Daugelis jaučiamės saugiau ir ramiau tuomet, kai tiksliai žinome, ką reikėtų daryti vienokiu ar kitokiu atveju. Mums būtina žinoti, kaip kiekvienas galime pasirengti bet kokiai nelaimei tiek asmeniškai, tiek savo šeimoje tam, kad padėtume savo valstybei ir ją sustiprintume.Žemiau pateiktose tinklapių ir seminarų nuorodose yra daug praktinių patarimų, kaip analizuoti situaciją, ką daryti liekant karo zonoje, o ką daryti evakuojant
2022-03-17
KBCA tarybos posėdis 
Kovo 16 d. įvyko KBCA tarybos posėdis, kuriame dalyvavo visi 5 tarybos nariai. Posėdžio metu buvo svarstyti 3 klausimai: Asociacijos Narsiečių bendruomenė išstojimo patvirtinimas, KBCA veikla 2022 m. ir kiti klausimai (dėl pagalbos Ukrainos pabėgėliams ir pateikti posėdžio metu).
2022-03-17
„Saugus eismas kelyje 2022" piešinių konkursas 
VĮ Lietuvos automobilių kelių direkcija (toliau – Kelių direkcija) skelbia tradicinį piešinių konkursą „Saugus eismas kelyje 2022“. Kaip ir ankstesniais metais, šešių konkurso nugalėtojų darbai papuoš autobusų stotelių paviljonus, kurie pasibaigus konkursui bus išrinkti pagal laimėjusių dalyvių gyvenamąją vietovę. Kaip ir anksčiau, visą Lietuvą apimančiame konkurse kviečiami dalyvauti švietimo ir ugdymo įstaigų mokiniai, nevyriausybinių organizacijų nariai, bendruomenės.
2022-03-17
Duomenų teikimas apie naudos gavėjus į JANGIS 
Duomenų teikimas apie naudos gavėjus į JANGIS – kas, kada ir kodėl? Vadovaujantis LR pinigų plovimo ir teroristų finansavimo prevencijos įstatymu, visi Lietuvoje įsteigti juridiniai asmenys (išskyrus tuos, kurių vienintelis dalyvis yra valstybė ar savivaldybė) privalo gauti, atnaujinti ir saugoti tikslią informaciją apie savo naudos gavėjus ir šią informaciją pateikti Juridinių asmenų dalyvių informacinės sistemos (JADIS) tvarkytojui – Registrų centrui.
2022-03-16
Kvietimas dalyvauti socialinio verslo forume 
Šiais metais Socialinio verslo forumas vyks dvi dienas - kovo 28-29 d. (hibridinis) ir kviečia socialinio verslo ekosistemos lyderius dialogui su Lietuvos ir kitų šalių politikais bei socialinio verslo ekosistemos lyderiais. Bus diskutuojama apie šio sektoriaus plėtros perspektyvas ir svarbą Lietuvos ekonomikai bei visuomenės iššūkių sprendimui. Kviečiame ir Kauno bendruomenių organizacijas dalyvauti.
2022-03-10
Sveikinimas Lietuvai Kovo 11-osios proga 
Šiandien, kovo 10 d., 21 val., Atviro Seimo youtube ir facebook kanalais stebėkite kultūrinę iniciatyvą "Pasveikink Lietuvą"- https://youtu.be/4JUvKBYkndo
Sveikinime yra ir Kauno bendruomenių centrų asociacijos arių muzikinis sveikinimas.
Kviečiame žiūrėti.
2022-03-10
Informacija apie valstybės ir NVO pagalbą Ukrainos pabėgėliams  
Kovo 08 d. įvyko pirmasis įvairių NVO atstovų susitikimas dėl pagalbos teikimo Ukrainos pabėgėliams bei šių procesų koordinavimo, kuriame dalyvavo virš 160 dalyvių.
Susitikimo metu buvo aptarta:
- KOKIE šiuo metu atliekami organizacijų veiksmai;
- KAIP nevyriausybinės organizacijos gali prisidėti teikiant pagalbą;
- KĄ organizacijos, norinčios prisidėti prie pagalbos organizavimo, turi atlikti bei KOKIUS proceso mechanizmus suprasti.
2022-03-08
Kovo 11-sios Tautiška giesmė nuo Kauno kalvų 
2022 m. kovo 10 d. (ketvirtadienį) 12 val. Aleksoto apžvalgos aikštelėje, Milikonių aikštelėje, Pelėdų kalno aikštelėje, Paminklinės Kristaus prisikėlimo bažnyčios apžvalgos aikštelėje, Savanorių pr. kalne ir kitose reikšmingose Kauno vietose vyks akcija
„Pasveikinimas Kaunui – „Tautiška giesmė“ nuo miesto kalvų“,

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9
© 2011-2022 KBCA. Visos teisės saugomos
Programinis sprendimas: WebTemple