Kauno bendruomenių centrų asociacija

Naujienos

2021-05-10
Žemųjų Šančių bendruomenės kvietimas prisijungti prie akcijos 
Žemųjų Šančių bendruomenė kviečia Kauno bendruomenių centrus prisijungti prie akcijos "Ieškome mero" - dabartinio, kad įsitikintų, jog jis egzistuoja ne tik reklaminiuose stenduose ir viešųjų ryšių kompanijose, bet ir naujo, kuris ar kuri būtų socialiai atsakinga(-as) ir pilietiška(-as).
2021-05-07
Ataskaitinis rinkiminis susirinkimas 
Gegužės 5 d. Kauno bendruomenių centrų asociacijoje (KBCA) įvyko ataskaitinis rinkiminis susirinkimas. susirinkimą organizavome mišriu būdu: dalis narių atvyko į mūsų biurą Veiverių gatvėje, dalis prisijungė nuotoliniu būdu - ZOOM platformoje, o dalis, negalėjusių prisijungti ir atvykti, - balsavo elektroniniu būdu, atsiųsdami balsavimo biuletenius. Tokiu būdu iš 25 narių balsavo 20 narių.
2021-04-30
Šančių bendruomenė kviečia susiburti 
Žemųjų Šančių bendruomenė kviečia susiburti kartu balandžio 30 d., penktadienį, 15 val., Juozapavičiaus pr. 116 prie Šančių ženklo, kur organizuojama akcija, kurioje kviečiami savivaldybės atstovus dialogui dėl Nemuno pakrantės tvarkymo Šančiuose.
2021-04-28
Kviečiamas ataskaitinis rinkiminis KBCA susirinkimas 
Gegužės 5 d. 17.30 val. kviečiamas Kauno bendruomenių centrų asociacijos ataskaitinis rinkiminis susirinkimas, kuris bus organizuojamas dalyvaujant mišriu būdu: dalyvaujant KBCA būstinėje gyvai ir nuotoliniu būdu. Kviečiame dalyvauti asociacijos ir tarybos narius.
2021-04-22
Laikas ruošti ir pateikti metines ataskaitas 
Bendruomenių organizacijoms ir kitoms NVO primename, kad jau laikas rengti ir tvirtinti metinius finansinių ataskaitų rinkinius ar metinę ataskaitą. Yra labai svarbūs ataskaitoms reikalavimai, kurie apibrėžti įstatymuose. Asociacijos savo metinėse veiklos ataskaitose privalo nurodyti:
2021-04-09
Skelbiami antrojo kultūros projektų finansavimo etapo konkursai 
Siekdama užtikrinti kultūrinių ir kūrybinių veiklų tęstinumą šalyje, Lietuvos kultūros taryba skelbia antrojo 2021 m. kultūros projektų finansavimo etapo konkursus. Skelbiami visų meno sričių, 4 kultūros programų ir Tolygios kultūrinės raidos regionuose finansavimo konkursai. Kultūros ir meno projektų paraiškų laukiama iki balandžio 29 d. (imtinai).
2021-04-09
NVO koalicijos diskusijos apie skaidrumą NVO sektoriuje 
Nacionalinė NVO koalicija pradeda diskusijas apie skaidrumą NVO sektoriuje. Kokie skaidrumo kriterijai svarbūs pačiam NVO sektoriuje? Balandžio 7 d., pirmojoje diskusijoje dalyvavo koalicijos nariai.
2021-04-03
Sveiki, sulaukę šv. Velykų! 
Su džiugesiu ir šviesa į duris beldžiasi pavasaris, kartu su gamtos atbudimu atnešdamas ir vieną gražiausių švenčių - Velykas. Tegu mus pasitinkanti pavasario šiluma suteikia naujų jėgų kurti ir tobulėti..
2021-03-31
Kviečiame į Socialinio verslo forumą 
Socialinio verslo forumas`21/ Social Enterprise Summit`21 – tradicinis socialinio verslo ir socialinių inovacijų bendruomenės renginys sugrįžta gegužės 5 dieną! Socialinio verslo forumas – jau 8 kartą organizuojamas tradicinis renginys, į vieną vietą kviečiantis socialinio verslo ir socialinių inovacijų atstovus, politikos formuotojus, akademikus ir susijusias institucijas, siekiant peržiūrėti socialinio verslo Lietuvoje aplinką.
2021-03-31
Narsiečių bendruomenės saugaus eismo projektas 
Asociacija Narsiečių bendruomenė antrus metus iš eilės dalyvauja Konkurse „Eismo saugumas bendruomenėse 2020–2021 m.“ Šiame projekte esame nusimatę net 5 renginius.
Pirmasis renginys: "Vaikas automobilyje". Renginio rėmejai: UAB Detalita; Lietuvos automobilių kelių direkcija. Informacinės medžiagos teikėjas: „Lietuvos automobilių sąjunga“.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9
© 2011-2021 KBCA. Visos teisės saugomos
Programinis sprendimas: WebTemple