Kauno bendruomenių centrų asociacija

Naujienos

2018-06-01
Įsigaliojo naujasis nevyriausybinių organizacijų ir bendruomenių veiklos stiprinimo aprašas 
Kaip skelbia Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos tinklapis socmin.lt, pagaliau nuo birželio įsigaliojaNevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2017–2019 metų veiksmų plano įgyvendinimo 2.3 priemonės „Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“ įgyvendinimo aprašo“ nauja redakcija. Jis įsigalioja nuo birželio 1 d.
2018-05-31
Seimo diskusijoje apie Vietos bendruomenių inicijuotą veiklą 
Gegužės 30 d. KBCA pirmininkas Ramūnas Navickas dalyvavo LR Seime vykusioje diskusijoje "Integruotos teritorinės investicijos ir bendruomenės inicijuota vietos plėtra: ar ES parama duoda lauktų rezultatų?", kurioje skaitė pranešimą apie miesto bendruomenių požiūrį į minėtas programas. Diskusijoje dalyvavo miestų ir kaimų...
2018-05-31
Seminaras "Modernus senjoras" 
Birželio 5d. Kauno mokslo ir technologijų parkas kviečia į įkvepiantį seminarą “Modernaus senjoro įvaizdžio visuomenėje kūrimas”
Kviečiame dalyvauti ir pasidalinti kvietimu su trečiojo amžiaus švietimo specialistais bei pačiais senjorais.
Renginys – nemokamas, rekalinga tik registracija telefonu ar el.paštu.
2018-05-31
Burbuliatoriaus šventė Naujųjų Romainių bendruomenėje 
Gegužės 28 d. Naujųjų Romainių bendruomenė pradėjo Burbuliatoriaus ir vasaros sezoną. Aktyvios veiklos netrūko nei mažiesiems, nei dideliems, šauniai pasidarbavo žymėdami daiktus Kauno apskr. VPK bendruomenės pareigūnai.
2018-05-31
Vaikų šventė Vaikų klinikinėje ligoninėje 
Kaip jau įprasta, bendruomenės centro pirmininkė Danutė Macenkaitė organizavo šiltą ir labai jautrų susitikimą su mažaisiais ligoniukais Kauno klinikose. Artėjant tarptautinei Vaikų gynimo dienai ji kartu su LR Seimo narių padėjėjomis aplankė mažuosius chemoterapiniame skyriuje.
2018-05-29
Dar yra laiko pateikti 2017 m. finansines ir veiklos ataskaitas Registrų centrui 
Primename, kad nevyriausybinės ir bendruomenių organizacijos iki gegužės 31 dienos turi pateikti Registrų centrui savo 2017 metų finansines ir veiklos ataskaitas. Todėl paskubėkite, bendruomenių centrų pirmininkai ir buhalteriai. Nepateikus ataskaitų, šiais metais Registrų centras jau žada bausti NVO.
2018-05-27
Kviečia Naujųjų Romainių Burbuliatorius 
Bendruomenė "Naujieji Romainiai" gegužės 28 d. 18 val. kviečia visus į Burbuliatoriaus šventę Romainiuose. Žadama daug žaidimų, muilo burbulų pūtimo. Kauno apskr. VPK bendruoemėns pareigūnai žymės vertingus daiktus.
Nepamirškit burbulų sau ir praeiviui ir apsilankykite!
2018-05-27
Minėjimas Dzūkijos partizanams atminti 
Gegužės 31 d., ketvirtadienį, 18 val. Karininkų Ramovėje organizuojamas vakaras - minėjimas Dzūkijos partizanams atminti "Sušaudytos dainos". Renginyje partizanų dainas atliks Kauno Šilainių bendruomenės centro folkloro ansamblis "Slaunos su škarpetkutėm", vadovė Herminija Vokietaitienė. Kviečiame prisijungti ir įdomiai praleisti vakarą.
2018-05-27
Kaip bendruomenės šventė kaimynų dieną 
Šiais metais Kaimynų diena Kaune prasidėjo gegužės 24 d. - didele kauniečių Kiemų švente prie Soboro ir Laisvės alėjoje. Kiemų šventės iniciatorius - menininkas, kiemo galerijos įkūrėjas Vytenis Jakas, jau antrus metus kviečia burtis prie bendro stalo.
2018-05-25
Sveikiname su Kaimynų diena! 
Ar bendraujate su savo kaimynais? Ar bent pasisveikinate su jais susitikę? Kiekvienas Europos miestas susiduria su augančiu socialiniu abejingumu ir solidarumo tarp piliečių trūkumu. Bendrauti su užsienyje gyvenančiais žmonėmis mums paprasčiau, negu pasikalbėti su gretimais ar kitapus gatvės gyvenančiais kaimynais. Europos kaimynų diena – renginys, skirtas skatinti bendravimą ir socialinį solidarumą. Renginys tą pačią dieną bus organizuojamas visoje Europoje. Juo siekiama, kad Europos žmonės geriau pažintų vieni kitus. Žmonės raginami tiesiog savo kieme, gatvėje ar sode suruošti nedidelę šventę.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9
© 2011-2018 KBCA. Visos teisės saugomos
Programinis sprendimas: WebTemple