Kauno bendruomenių centrų asociacija

Naujienos

2018-10-02
Švietimo projektus įgyvendinančios organizacijos kviečiamos dalyvauti paramos konkurse 
Vilniaus prekybos paramos fondas „Dabar” skelbia švietimo iniciatyvų konkursą, kurio tikslas gerinti švietimo situaciją šalyje ir skatinti švietimo inovacijas. Konkurse dalyvauti ir paramą gauti gali Lietuvoje registruotos pelno nesiekiančios nevyriausybinės organizacijos, įgyvendinančios ilgalaikį poveikį galinčius turėti švietimo projektus.
2018-10-01
Kviečiame juostų audimo meistrus dalyvauti konkurse 
Visos Lietuvos bendruomenės kviečiamos dalyvauti Konkursų ciklo, skirto Lietuvos nepriklausomybės 100-mečiui paminėti, konkurse ,,Juosta mano Lietuvai".
Konkurse gali dalyvauti visi Lietuvos piliečiai, amžius neribojamas.
Konkurso komanda prašo, šia žinia pasidalinti su savo miesto/kaimo/savivaldybės ir kt. bendruomenėmis...
2018-10-01
Kauno bendruomenių senjorai dalyvavo protmūšyje 
Rugsėjo 27 d. įvyko Kauno asociacijos "Senjorų iniciatyvų centras" baigiamasis Erasmus+ programos projekto „Mobilumo skautai“ baigiamasis renginys. Projekto rezultatams pristatyti pasirinktas viktorinos – protų mūšio formatas. Renginyje dalyvavo senjorai iš asociacijos „Kauno senjorai“, Kauno diabeto klub „Insula“, Eigulių, Romainių, Petrašiūnų, Sargėnų ir Šilainių bendruomenių centrų, Asociacijos „Senjorų iniciatyvų centras“.
2018-10-01
Kauno apskr. viešoji biblioteka kviečia 
Kauno apskrities Viešoji biblioteka (Radastų g. 2, Kaunas) visą spalio mėnesį kviečia į nemokamus renginius ir mokymus.
2018 m. spalio 2 d. 11-14.30 val. praktiniai užsiėmimai "Visuomenės informavimo priemonių įvairovė ir pasitikėjimo krizė. Klaidingos informacijos atkodavimo būdai".
2018-09-26
Seime pateiktas svarstymui Vietos bendruomenių organizacijos politikos pagrindų įstatymas 
Vakar LR Seime svarstymui buvo pateiktas Vietos Bendruomenių organizacijos poltikos pagrindų įstatymas. Su įstatymo projektu galima susipažinti čia: http://www.lrs.lt/sip/portal.show?p_r=15945&p_d=260988
2018-09-25
Nemokami sveikatingumo užsimimai spalio mėn. 
Kauno miesto savivaldybės Visuomenės sveikatos biuras spalio mėn. ir toliau kviečia kauniečius, o ypač senjorus lankyti sveikatingumo užsiemimus, jogą, šokius, mankštas ir kitus užsiėmimus. Skelbaime spalio mėn. tvarkaraštį, jis yra ir Renginių skyriuje.
2018-09-25
Atranka Europa Nostra organizacijos apdovanojimui 2019 gauti 
Valstybinė kultūros paveldo komisija, būdama tarptautinės organizacijos Europa Nostra nare, norėtų pasidalinti informacija ir paraginti Jus dalyvauti atrankoje Europa Nostra organizacijos apdovanojimui 2019 gauti. Paraiškas kviečiami teikti kultūros paveldo ekspertai, architektai, profesionalai ir savanoriai, valstybės ir privačios institucijos bei vietos bendruomenės. Iškiliausi kultūros paveldo apsaugos pasiekimai bus apdovanoti paveldo išsaugojimo, tyrimų, privačių asmenų ar organizacijų indėlio ir edukacijos, mokymų bei informacijos sklaidos kategorijose.
2018-09-21
Kultūra 21: veiksmai seminaras 
Rugsėjo 19 d. KBCA pirmininkas Ramūnas Navickas dalyvavo KEKS 2022 ir Kauno miesto savivaldybės surengtame seminare, kuriame kartu su Kauno kultūros ir socialinių sričių ekspertais, praktikais, menininkais, aktyviais visuomenininkais, savivaldybės skyrių darbuotojais buvo diskutuojama, kaip galima pamatuoti Kauno kultūros politikos ir praktikos horizontalumą, remiantis ES "Kultūra 21: veiksmai" savianalizės vadovo klausimynu.
2018-09-19
Kviečiame į asmens duomenų apsaugos seminarą 
Mūsų partnerė Kauno apskrities viešoji biblioteka kviečia į aktualų asmens duomenų apsaugos seminarą bibliotekoje, Radastų g. 2.
Rugsėjo 25 d. 11-12 val. paskaita "Kiekvienas turime teisę į asmens duomenų apsaugą". Asmens duomenų apsaugos specialistė R. Vaitkevičienė
2018-09-17
Lietuvos bendruomenių tinklinio turnyras Romainiuose 
Šeštadienį, rugsėjo 15 d. Romainių sporto aikštyne vyko Lietuvos bendruomenių paplūdimio tinklinio varžybos. Nežinia, kas sutrukdė: ar geras oras, ar bulviakasiai, ar renginių gausa šeštadienį, deja, jose dalyvavo tik Kauno miesto ir rajono komandos.
Nugalėjo kauniečiai.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9
© 2011-2018 KBCA. Visos teisės saugomos
Programinis sprendimas: WebTemple