Kauno bendruomenių centrų asociacija

Naujienos

2019-10-14
NVO plėtros ir kitų įstatymų pakeitimų projektų svarstymas 
Spalio 9 d. Seimo Valstybės valdymo ir savivaldybių komitetas svarstė Nevyriausybinių organizacijų plėtros, Lobizmo, Teisėkūros pagrindų bei Labdaros paramos įstatymų pakeitimų projektus. Svarstymo metu NVO plėtros įstatatymui buvo pritarta, liko tik balsavimas Seimo posėdyje.
2019-10-14
Kūrybinių ir kultūrinių bendruomenės verslų kūrimo ir plėtros mokymai 
2019 m. spalio 30 dieną prasidėsiančius „Kūrybinių ir kultūrinių bendruomenės verslų kūrimo ir plėtros mokymus“. Ar Jums rūpi ir jus įkvepia kūrybinis, kultūros sektoriai bei Jūsų bendruomenė? Galbūt vykdote mažus projektus savo bendruomenėse, vadovaujate bendruomenės ar kultūros centrui, o gal esate antrepreneris ar bendruomenės aktyvistas? Jei taip, tai ši programa skirta būtent Jums!
2019-10-14
Kviečia Šilainių BC kūrybinė mugė 
Sekmadienį, spalio 20 d., 13-17 val. Kauno Šilainių bendruomenės centras organizuoja mugę su kultūrine programa - koncertine ir edukacine. Kviečiame dalyvauti ir pasidalinti informacija internetiniame puslapyje, savoje aplinkoje ir pakviesti į renginį.
2019-10-09
Vakaras Palemono senjorams 
Spalio 7 d. Palemono padalinio bibliotekoje vyko senjorų mėnesiui skirtas renginys „Su daina širdy“. Gausiai susirinkusiai Palemono bendruomenei koncerto programą atliko ansamblis „Marių banga“ su vadove Loreta Vaitkuviene.
2019-10-08
Narsiečių bendruomenė išbandė jėgas autodrome 
Spalio 3 d. vakarą asociacijos Narsiečių bendruomenės nariai rinkosi į išskirtinai kitokią vietą, t.y. autodromą! Asociacija dalyvauja projekte Eismo saugumas bendruomenėse, todėl autodromas puiki vieta išbandyti savo įgūdžius slidžioje trasoje.
2019-10-07
Kviečiame į Šilainių bendruomenės centro susitikimą 
Kauno Šilainių bendruomenės centras drauge su Kamerinio teatro aktore Edita Niciūte planuoja statyti sakralinį spektaklį vėlinėms "Vėlių eilės" pagal Šilainių poetų eiles, giesmes, prisiminimus, pasakojimus.

2019-10-06
Seminaras Lampėdžiuose 
Spalio 2 d. Lampėdžių bendruomenės centre Kauno bendruomenių centrų asociaciacija organizavo seminarą „Vietos bendruomenių organizacijos Kaune ir Lietuvoje: dabartis ir perspektyvos“. Seminaras finansuojamas Socialinės ir darbo ministerijos bendruomenėms remti lėšomis.
2019-10-06
Kauno Darnaus judumo plano svarstyme 
Spalio 3 d. buvo svarstomas parengtas Kauno darnaus judumo planas, Svarstymas vyko Kauno Doke (Jonavos g. 7) esančioje konferencijų centro salėje. Nepaisant to, kad planas kurtas dvejus metus, kad prie jo dirbo tarptautinė keturių organizacijų atstovų komanda, o jų darbas įvertintas 240 tūkst. eurų, jo kūrėjai buvo apipilti kauniečių klausimais ir pastabomis.
2019-10-03
Kauno Marioms 60 - kviečia Palemono bendruomenė 
Maloniai kviečiame į susitikimą-vakaronę ,,Kauno Marioms-60, Kauno Marių dugne nuskendusiems kaimams atminti'', pakviesti draugus ir kaimynus, o svarbiausia ,,dugninius'', tuos kurie prieš 60 metų paliko savo namus, o šiandien čia tyvuliuoja Kauno Marios.
2019-09-26
Kvietimas teikti pasiūlymus dėl Labdaros ir paramos įstatymo nuostatų atnaujinimo 
Finansų ministerija, siekdama Labdaros ir paramos įstatyme reglamentuoti su paramos teikimu ir gavimu susijusių mokestinių lengvatų aprėpties proporcingumą, parengė pasiūlymą dėl paramos reglamentavimo keitimo. Labdaros ir paramos įstatyme nėra aiškiai nustatyta kokia veikla laikoma visuomenei naudinga, kokie yra visuomenei naudingi tikslai, sritys ir kas gali gauti finansavimą

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9
© 2011-2019 KBCA. Visos teisės saugomos
Programinis sprendimas: WebTemple