Kauno bendruomenių centrų asociacija

Naujienos

2021-07-09
Lietuvos bendruomenių aktyvas Prezidentūroje 
Liepos 6 d. LR Prezidento kvietimu KBCA pirmininkas prof. Ramūnas Navickas su žmona ir Lietuvos skėtinių bendruomeninių organizacijų lyderiais dalyvavo šventiniame priėmime.
2021-07-09
Romainių paplūdimio tinklinis: senjorai 
Liepos 3 d. Romainiuose vyko jau tapęs tradiciniu paplūdimio tinklinio turnyras Joninių taurėms laimėti. Pirmajame etape varžėsi „Senjorai 60+“. Vilnių atstovavo stipri „ Kuro aparatūros“ komanda, Dzūkijos atstovai - Alytaus „Dzūkija“. Kauno miesto komandos –„Šilainiai“ ir Šilainių seniūnijos „Rinktinė“.
2021-06-30
Kviečiame dalyvauti Romainių paplūdimio tinklinio turnyre 
Liepos 3 d. Romanių tiklinio sporto aikštyne įvyks tradicinis paplūdimio tinklinio turnyras, kuriame varžysis 3 amžiaus grupių komandos iš Kauno miesto, rajono ir Lietuvos. Kviečiame visus susidomėjusius dalyvauti.
2021-06-23
Sveikiname bendruomenes Joninių proga 
Nuoširdžiai sveikiname visus Jonus ir Janinas vardo dienos proga.
Linkime, kad Joninių laužai ir vainikai atneštų Jums džiaugsmą, šilumą, te atsiskleižia jums paparčio žiedas, teateina laimė pas jus!
2021-06-20
Joninės Marvelės slėnyje ir Čečėnijos aikštėje 
Artėja Joninės - gražiausia vasaros šventė, subrianti visą Lietuvąprie laužų ir vilties surasti paparčio žiedą. Šias metais, vis dar galiojant pandemijos karantino apribojimams, bendruomenės džiaugiasi ger oru ir planuoja Jonines švęsti.
2021-06-20
LVBOS pasirašė bendradarbiavmo sutartį su ŽŪA 
Birželio 17 d. VDU Žemės ūkio akademijoje Lietuvos vietos bndruomenių organizacijų sąjungos pirmininkas prof.Ramūnas Navickas ir ŽŪA kanclerė prof. dr. Astrida Miceikienė, dalyvaujant prof. Vilmai Akočiūnienei pasirašė bendradarbiavimo sutartį.
2021-06-07
Konferencija "Savanorystės reikšmė pandemijos suvaldyme" 
Kviečiame registruotis į konferenciją "Savanorystės reikšmė pandemijos suvaldyme: pamokos ateičiai".
Konferencija vyks Lietuvos Respublikos Seime ir MS Teams platformoje birželio 16 d. 14:00 val.
Planuojama trukmė - 2,5 valandos.

2021-06-04
Microsoft programos nevyriausybinėms organizacijoms 
Technologijų kompanija Microsoft jau ne vienerius metus kai kuriuos savo produktus nevyriausybinėms organizacijoms suteikia nemokamai. Tarp organizacijoms teikiamų įrankių – „Microsoft“ debesijos sprendimai #Azure, #Dynamics365 ir #Microsoft365. Taip pat programų paketas #Office365 bei duomenų valdymo platformos „Power BI Desktop“ ir „Power BI Pro“.
2021-06-04
Kviečiame Kauno bendruomenių organizacijas dalyvauti apklausoje 
Kviečiame Kauno miesto bendruomenines organizacijas dalyvauti apklausoje ir tyrime, kad ištirti esamą Lietuvos vietos bendruomeninių organizacijų (BO) situaciją, išanalizuoti stipriąsias ir silpnąsias BO sritis bei atskleisti jų veiklos galimybes ir poreikius. Šios apklausos duomenys padės tiksliau nustatyti paramos BO kryptis bei priemones, jos pagrindu bus ruošiamos Lietuvos Bendruomenių veiklos plėtros programos gairės.
2021-06-04
Tęsiamas fizinio aktyvumo skatinimo projektas 
Kviečiame Kauno miesto seniūnijų senjorus registruotis į nemokamus mankštos ir šokių užsiėmimus įvairiose Kauno seniūnijose. Pasinaudokite galimybe su trenerių pagalba pradėti šokti ir mankštintis. Užsiėmimai skirti padėti pagerinti Jūsų bendrą savijautą ir linksmai praleisti laiką!

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9
© 2011-2021 KBCA. Visos teisės saugomos
Programinis sprendimas: WebTemple