Kauno bendruomenių centrų asociacija

Šimtmečio antaninės Antanave - prasidėjo registracija

Lietuvos Atkūrimo 100- mečio proga Antanavo bendruomenė drauge su Vokietijos Kaselio miesto lietuvų bendruomene birželio 9 dieną Antanave organizuoja ŠIMTMEČIO ANTANINES ANTANAVE.
Šis vardas ne tik davė pradžią mūsų kaimo pavadinimui, bet ir buvo svarbus visos Lietuvos istorijoje, nes pirmasis Lietuvos prezidentas buvo Antanas Smetona. Renginio metu planuojama pagerbti visus Antanus, kurie buvo svarbūs Lietuvos istorijoje bei išrinkti šių dienų šauniausius Antanus. Parke šurmuliuos amatų mugė, vyks įvairios edukacinės programos, kultūrinė programa.

Renginio informacinis rėmėjas LRT Lituanica Pasaulio lietuvių žinios. Kviečiame sekti mūsų informaciją apie šį neeilinį renginį.
Prašome šia žinia pasidalinti su savo draugais, giminaičiais, kurie turi šį garbingą Antano vardą, pakviesti juos registruotis ir kartu atvykti į šį renginį.

Prasideda Antanų registracija. Pašau paraginti savo draugus, gimines ir pažįstamus, kurie turi šį garbingą vardą, registruotis ir dalyvauti ŠIMTMEČIO ANTANINĖS ANTANAVE.

https://docs.google.com/…/1FAIpQLSdTA7Ajz2PTBABoC…/viewform…

Visi Antanai ir Antaninos gaus Šimtmečio Antanų pasą.
Laukiame jūsų anketų ir dalyvavimo šventiniame renginyje.

Jeigu kils klausimų, galite mums rašyti antanavobendruomene@gmail.com arba skambinti tel. +37061121453, whatsaap arba Viber +37064545131, skype Reda Kneizeviciene
Antanavo bendruomenės pirmininkė

Renginio viešintojas yra ir Lietuvos vietos bendruomenių organizacijų sąjunga.

2018-03-21

Visos naujienos

© 2011-2019 KBCA. Visos teisės saugomos
Programinis sprendimas: WebTemple