Kauno bendruomenių centrų asociacija

Romainių sporto aikštyne karaliauja TINKLINIS!

Rugsėjo 1-ąją į Romainių sporto aikštyną rinkosi Romainių bendruomenių tinklinio komandos. Jų pagrindinis tikslas buvo išsiaiškinti stipriausias bendruomenių komandas, kurios rugsėjo 15d. Romainių aikštyne rungtyniaus Lietuvos bendruomenių paplūdimio tinklinio pirmenybėse. Į varžybas atvyko šešios komandos, kurios burtų tvarka buvo paskirstytos į du pogrupius „A“ ir „B“.

Pogrupiuose komandos užėmusios 2-ąsias vietas rungtyniavo dėl 3-4 vietų , o pogrupių nugalėtojai rungtyniavo dėl 1-2-ų vietų. Trečiąją vietą laimėjo Komanda „MMM“ (M. Baltrušaitis, M.Urbas, M.Oželis), finale susitiko „Perkūnas“ ir „Kosmonautai. Atkaklioje kovoje nugalėjo „Perkūnas‘ (A. Žymantas, R. Ivaškevičius, V. Martinavičius), antri liko „Kosmonautai“ - tai tėtis Dainius Balkus, jo sūnus Paulius, kuriam tik šiemet sukaks 15 metų ir jiems talkino J. Palevičius.
Praėjusį šeštadienį į aikštyną rinkosi tinklinio senjorai iš visos Lietuvos. Jie rungtyniavo amžiaus grupėse, tai „Senjorai-60+“ ir pirmą kartą Lietuvos istorijoje rungtyniavo „Senjorai-70+“.

Jaunesniųjų grupėje atvyko 6-ios komandos, nugalėjo Kauno tinklinio klubo „Marito“ komanda (V. Lauraitis, R.Ašmys, A. Gervickas ), bet kova buvo atkakli, nes Alytaus „Dzūkija“ (D.Krisiulevičius, P.Leonaitis, A.Valūnas, I.Mulerskas) atkakliai priešinosi ir tik lemiamame sete išaiškėjo nugalėtojai. Dėl trečiosios vietos susikibo dvi Vilniaus komandos: „Džentelmenai“ ir „Pikti“, kova vyko labai atkakli, tik trečiajame sete paaiškėjo nugalėtojas ir bronzos medalių laimėtojai - tai komanda „Pikti“ (V.Bekeš, S. Gumeniuk, M. Racinas, G.Macuk) Pačių vyriausiųjų, “Senjorai-70+“ varžyboms atvyko tik 3-ys komandos Tai jungtinė Vilniaus - Klaipėdos komanda (J.Jankauskas, Vl. Dutovas ir V.Gedminas) ir dvi Kauno komandos „Ažuolas“ (R.Lekas, F.Rinkevičius, K. Bagdzevičius) ir „Kaunas“ (V.Gylys, J.Palevičius ir R, Rinkevičius) ,norisi pažymėti, kad šis žaidėjas po metų švęs 80-ies metų jubiliejų. Nugalėjo jungtinė Vilniaus - Klaipėdos komanda, sidabrą iškovojo Kauno „Ąžuolas“, bronzą  atiteko komandai „Kaunas“.
Visi prizininkai buvo apdovanoti Šilainių seniūnijos (seniūnas Virginijus Naruševičius) medaliais, nugalėtojai ir taurėmis, o taip pat UAB „AMOKA“ (prezidentas A. Kemtys, visų sporto varžybų rėmėjas) – prizais.
Sekantį šeštadienį (rugsėjo 15 d.) į aikštyną rinksis Lietuvos bendruomenių paplūdimio tinklinio komandos. Laukia atkaklios kovos dėl Šilainių seniūnijos įsteigtų apdovanojimų.

 

Juozas Palevičius, Romainių bendruomenės centro narys, varžybų vyr. teisėjas.

2018-09-11

Visos naujienos

© 2011-2019 KBCA. Visos teisės saugomos
Programinis sprendimas: WebTemple