Kauno bendruomenių centrų asociacija

Šimtmečio dovanos - savanorystės iniciatyvos 2018 m.

„Šimtmečio dovanos“ – vienas svarbiausių Valstybės atkūrimo šimtmečio projektų, kuris jau antrus metus iš eilės kviečia skirti savo laiką bendruomenei ir šaliai, prisidėti prie savanorystės skatinimo. 
Viena iš projekto veiklų – „Savanorystės mėnuo“, kviečia verslo įmones, valstybės institucijas, vietos bendruomenes visoje Lietuvoje prisijungti prie įvairių organizacijų įgyvendinamų savanoriškų veiklų, skiriant kelias valandas ar visą savanorystės dieną.

 Įteikime savo Šimtmečio dovanas – veikime, kurkime, savanoriaukime. Būkime aktyviais ir neabejingais piliečiais - tais, kuriems rūpi, kurie patys kuria malonesnę aplinką, tvirtesnę bendruomenę, rūpinasi kitais. Skirkime laiko Lietuvai!

Projektas „Šimtmečio dovanos“ siekia padėti savanorystės iniciatyvoms augti, pritraukti daugiau žmonių, paskatinti kurtis naujas savanorystės tradicijas bendruomenėse, kaimynystėse, kolektyvuose ar šeimose. Daugiau savanorių – daugiau dovanų Lietuvai, gražesnė mūsų valstybės šventė.

Kaip dovanoti Šimtmečio dovanas?

Tam, kad Šimtmečio dovana taptų dar reikšmingesnė, gruodžio 3 d. – Tarptautinę savanorio dieną – bus surengta šventė visiems dovanojusiems Šimtmečio dovanas!

Neribotą skaičių dovanų Lietuvai galima registruoti šiuo adresu: http://www.lietuva.lt/100/lt/simtmecio-dovanos/registracija. Jei iškiltų problemų pildant registracijos formą, drąsiai kreipkitės el. paštu informacija@lijot.lt.

Kviečiame registruoti dovanas pagal šias kategorijas:

  • Laikas bendrystei – kuriame bendruomenės, kolektyvo ar organizacijos tradicijas, suburiančias žmones leisti laiką kartu, skatiname pilietiškumą, stipriname socialinius ryšius, švenčiame nacionalines, miesto ar bendruomenės šventes.

  • Laikas gražesnei aplinkai – tvarkome ir gražiname savo bendruomenės, kaimo, miesto aplinką;surinktos šiukšlės viešose erdvėse, pasodintos gėlės ar medžiai, nudažyti suoliukai, suremontuota vaikų žaidimo aikštelė, suremontuota tvora ar padarytas remontas bendruomenėje nepasiturinčiai šeimai.

  • Laikas kitam – pasirūpiname mūsų aplinkoje gyvenančiais neįgaliaisiais, sergančiais, vienišais senjorais, vaikais, nepasiturinčiomis šeimomis, skirdami savo dėmesį ir laiką.

  • Laikas dalijantis savo žiniomis – dalinamės savo profesinėmis žiniomis, kurios įgalina kitus siekti savo tikslų (konsultavimas verslumo, komunikacijos, IT, amatų, teisiniais, projektų valdymo ar kitais klausimais).

Registruoti galima visas veiklas vykdytas 2018 metais.

Dovanas registruoti gali nevyriausybinės organizacijos, bendruomenės, viešosios įstaigos, privatūs asmenys ar įmonės. Jeigu reiktų pagalbos ar konsultacijų registruojant dovanas - parašykite mums simtmetis@lietuva.lt.

Užregistruotos ir atrinktos Šimtmečio dovanos bus viešinamos informacinių partnerių pagalba, taip suteikiant daugiau viešumo gražioms iniciatyvoms ir skatinant prisijungti prie savanoriškos veiklos kuo daugiau žmonių.

 Gruodžio 5 d. – Tarptautinę savanorio dieną – bus surengta šventė visiems dovanojusiems Šimtmečio dovanas! Projektą globoja Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis.

 

2018-10-29

Visos naujienos

© 2011-2019 KBCA. Visos teisės saugomos
Programinis sprendimas: WebTemple