Kauno bendruomenių centrų asociacija

Romainių eglės įžiebimo šventė

Romainiuose jau gruodžio pirmąją dieną prasidėjo Kalėdų šventimas. Įžiebta didžioji eglutė, kuri atkeliavo iš Raudondvario medelyno. Romainiškius sveikino Kalėdų Senelis, pasakų burtininkė darė stebuklus, o Sniego Seniai -besmegeniai šoko su vaikais ir dalijo mielas dovanėles: saldainių krepšelius, knygutes nuo Seimo Kalėdų Senelio, Kalėdines atvirutes iš,,Paletti" rėmėjų, kurias parūpino ,,Draugystės' 'BC pirmininkė Danutė Maceikaitė, bilietus-kvietimus į Kalėdinį koncertą, į Žalgirio areną.

Šiemet pirmą kartą, lydimi  organizatorės Linos Samuolytės, atvyko mūsų bičiuliai iš ,,Savarankiško gyvenimo namų''. Šiai organizacijai  Romainių gyventojai jau treti metai skiria Kalėdinę paramą, pirkdami jų dailius rankdarbius.

Dalyvavo svečiai: Seimo narys Gediminas Vasiliauskas, Seimo nario Ramūno Karbauskio padėjėja Neringa Žirlytė, Seimo nario Mindaugo Puidoko padėjėjas Robertas Stanionis - ir visi su dovanėlėmis vaikams ir močiutėms.

Dėkojam rėmėjams ir pagalbininkams: UAB ,,Amoka'' vadovui Algirdui Kemčiui už paramą, kolegoms Jonui Marcinkui ir Linai Čirvinskaitei.

Bet labiausiai dėkoju savo nuostabiajai ir darbščiajai Tarybai, kuri su organizatore Sandra Klėjiene labai atsakingai ir kruopščiai paruošė šventę, kuri baigėsi gražiu fejerverku.

Kalėdų eglutės šventė finansuojama SADM programos "Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse"  projekto lėšomis..

 

Romainių BC tarybos pirmininkė Violeta Visockienė

 

2018-12-02

Visos naujienos

© 2011-2019 KBCA. Visos teisės saugomos
Programinis sprendimas: WebTemple