Kauno bendruomenių centrų asociacija

Šilainių bendruomeniškumo ir mainų mugė

Šaunus pasibuvimas Šilainių bendruomeniškumo ir mainų mugėje...
Šiandien, saulėtą spalio 20-osios dieną, Šilainiuose vyko pirmoji bendruomeniškumo mugė. Tai Kauno Šilainių bendruomenės centro projekto „Tiesiu ranką bendrystei“ rudeninė veikla. Projekto partneriai: Šventosios Dvasios (Šilainių) parapija ir Sargėnų ir Vytėnų bendruomenės centras. Projekto pagrindinis rėmėjas- Socialinės apsaugos ir darbo ministerija.
Bendruomeniškumo ir mainų mugėje atsinešti daiktai buvo dovanojami naujiesiems šeimininkams, kas labai palengvino įsigijimą. Puikią nuotaiką palaikė Folkloro ansamblis „Slaunos su škarpetkutėm“, vadovė Herminija Vokietaitienė ir vokalinis-instrumentinis ansamblis „Šlamutis“, vadovas Juozas Gricius.

Džiaugėmės puikiais Veronikos Lazdauskienės siuvinėtais prezidentų ir artimųjų portretais bei Elenos Vonžodienės tapytais paveikslais. Džiugu svečiuose buvo matyti savarankiško gyvenimo namų „Būkime drauge“ atstovus su savo darbais. Sigita Grigaliūnienė mielai aiškino ir kiekvienam norinčiajam padėjo išsilieti kvapią natūralaus vaško žvakę.

Nuoširdžiai dėkoju Vaidai Pranarauskaitei už dalyvavimą renginyje ir Šilainius atstovaujančio seimo nario Ramūno Karbauskio atvežtas dovanas, Dainavos bendruomenės centro „Draugystė“ vadovei Danutei Macenkaitei, kuri niekada nestokoja dovanų dalyviams, Parapijos referentei Danutei Matulaitienei už aktyvią pagalbą organizuojant renginį, Sargėnų-Vytėnų bendruomenės centro vadovei Danutei Teišerskienei už geranorišką prisijungimą ir dalyvavimą ir nenuilstančiai renginio vedančiajai Violetai Visockienei.

AČIŪ meno kolektyvų dalyviams ir visiems apsilankiusiems mugėje.

Tikimės, kad tokia mugė - tai pirmoji kregždė ieškant naujų bendruomenės veiklos formų ir ugdant bendruomeniškumą.

Kauno Šilainių bendruomenės centro informacija.

Mugės albumas yra čia.

2019-10-20

Visos naujienos

© 2011-2020 KBCA. Visos teisės saugomos
Programinis sprendimas: WebTemple