Kauno bendruomenių centrų asociacija

Žemųjų Šančių bendruomenės kvietimas prisijungti prie akcijos

Žemųjų Šančių bendruomenė kviečia Kauno bendruomenių centrus prisijungti prie akcijos "Ieškome mero" - dabartinio, kad įsitikintų, jog jis egzistuoja ne tik reklaminiuose stenduose ir viešųjų ryšių kompanijose, bet ir naujo, kuris ar kuri būtų socialiai atsakinga(-as) ir pilietiška(-as).

Jau keli metai kaip Kauno bendruomenės nesulaukia mero ir jo atstovų dėmesio sprendžiant svarbiausius miesto klausimus: projektuojami nauji nepageidaujami keliai, statomi su aplinka nederantys daugiaaukščiai pastatai, kertami medžiai, uždaromos mokyklos ir vandenvietės nepaisant vietinių gyventojų nuomonės.

Kauno gyventojai ir bendruomenių organizacijos - kviečiami pasidalinti savo aktualijomis apie tai, ko jūs pasigendate iš miesto mero ir jo atstovų.

Kokio mero ieškote jūs?

Akcija vyks penktadienį, gegužės 14 d. 17 val.

kviečiame susirinkti su prie savivaldybės ir kartu paminėti pilietinio pasipriešinimo dieną.

Į susitikimą kviečiame atvykti pėsčiomis ar dviračiais, paspirtukais, riedučiais ir taip parodyti mūsų siekį darniai kurti miestą kartu. Dviračius ar paspirtukus pasipuoškite vėliavomis ir kita atributika, kuri išreikštų jūsų problemas ir pageidaujamos merės ar mero paieškas.

Mero ieško (sąrašas nuolat pildomas): Žemųjų Šančių bendruomenė Aukštųjų Šančių bendruomenė Lampėdžių bendruomenė Kauno centro bendruomenė Gegužės 1-osios profesinė sąjunga Fridays For Future Kaunas ir kiti.

 

Žemųjų Šančių bendruomenės kvietimas.

2021-05-10

Visos naujienos

© 2011-2022 KBCA. Visos teisės saugomos
Programinis sprendimas: WebTemple