Kauno bendruomenių centrų asociacija

Adventinių vainikų dirbtuvės Šilainiuose

Vėlyvą (lapkričio 30 d.) antradienio popietę KVKVB Šilainių padalinyje susirinko Kauno Šilainių bendruomenės centro aktyvas ir draugai kilniam tikslui: pagaminti Advento vainiką, kuris per ateinančias dienas bus padovanotas kitam. Tai preliudija į kitą projektinę veiklą - individualią meno terapiją.

Lankysime tuos, kurie kiek nuliūdę, užsidarę, atsiskyrę, negalintys laisvai bendrauti su bendruomene, atsiriboję. Nešime laukimo, rimties dvasią į namus ir kiemus. Susitiksime su 15 savo bičiulių, bendruomenės narių. Adventinis vainikas bus bendrystės dovana jų namams.

Dėkoju KŠBC bičiulėms Seimo nario Aurelijaus Verygos padėjėjai Aušrai Daugėlienei', Seimo nario Aurelijaus Verygos patarėjai ir Astos Kubilienės padėjėjai Vaidai Pranarauskaitei, savo šauniam aktyvui Daliai Barauskienei, Daivai Vaiščegienei, Efrozinai Ruseckienei, Aldonai Andriulaitienei ir Irenai Balčienei už nuostabių Advento vainikų pagaminimą. Žaviuosi moterų kūrybingumu, išmone ir bendryste. Dovanosime vainikus pilnus pozityvios energijos, džiaugsmo , geriausių linkėjimų ir Kalėdų laukimo. Kalėdinės dovanos jau vaikšto: namo parsinešėme po Europarlamentaro Bronio Ropės 2022m. gamintą kalendorių su konkursiniais vaikų piešiniais. Dovanomis pasirūpino Bronio Ropės komandos Lietuvoje vadovė Rūta Bičiuvienė, dabar jau ir KŠBC narė. Išskirtinę dovaną gavo Irena Balčienė, kuri rado laiko ateiti į prieškalėdines dirbtuves savo gimimo dieną.

Kauno Šilainių bendruomenės centro direktorės Rimos Andriulionienės informacija ir nuotrauka.

2021-12-02

Visos naujienos

© 2011-2022 KBCA. Visos teisės saugomos
Programinis sprendimas: WebTemple