Kauno bendruomenių centrų asociacija

Konkursas "Lietuvos galia"

Siekiant paskatinti aktyvius žmones ir ĮKVĖPTI kitus imtis veiksmų prisidedant prie savo krašto ir valstybės kūrimo, KVIEČIAME ir KAUNO M. BENDRUOMENINES ORGANIZACIJAS ir kitus aktyvius piliečius pasidalinti savo veiklomis pilietinio įsitraukimo iniciatyvoje „LIETUVOS GALIA“!
Kas tai yra "LIETUVOS GALIA"?
"Lietuvos galia"– tai Prezidento Gitano Nausėdos globojama pilietinio įsitraukimo iniciatyva. "Lietuvos galia" projektas pradėtas 2021 metais. Jo tikslas – aktyvinti visuomenės įsitraukimą į valstybės gyvenimą ir stiprinti pilietinę galią.
Šiuo projektu taip pat siekiama burti naują Lietuvos galios bendruomenę. Jos nariai kviečiami dalyvauti renginiuose, įtraukiami į prezidentūros rengiamas veiklas.
Apie "Lietuvos galia" skaitmeninę platformą.
Tai skaitmeninė erdvė gerovės kūrėjams – savanoriams, bendruomenėms, aktyviems piliečiams pristatyti savo veiklas, rasti bendraminčių ir sulaukti palaikymo. Rodydama geruosius pavyzdžius, inovatoriškus sprendimus, sėkmės istorijas, iniciatyvas, projektas "Lietuvos galia" sieks didinti jų žinomumą ir sklaidą, įkvėpti kitus imtis veiksmų ir prisidėti prie savo valstybės kūrimo. Iki 2022 metų liepos 5 d. Lietuvos galios platformoje užsiregistravo 182 iniciatyvos iš įvairių Lietuvos kampelių. Iniciatyvų teikėjai – tai organizacijos, bendruomenės ir pavieniai aktyvūs piliečiai, kurių vykdomos veiklos atstovauja keturioms pagrindinėms Lietuvos plėtros kryptims – žalia, stipri, teisinga ir inovatyvi.
2022 metų rudenį Prezidentas apdovanos 20 ryškiausių iniciatyvų, kurias savo balsais išrinks visuomenė ir ekspertų komisija.
Kviečiame registruoti savo iniciatyvą platformoje: https://www.lietuvosgalia.lt/

2022-07-07

Visos naujienos

© 2011-2022 KBCA. Visos teisės saugomos
Programinis sprendimas: WebTemple