Kauno bendruomenių centrų asociacija

Romainių veteranų paplūdimio tinklinio turnyras

Paskutinįjį ir labai karštą vasaros savaitgalį, rugpjūčio 27-28 d., į Romainių sporto aikštyną rinkosi Lietuvos senjorai. Vyko kasmetinis Lietuvos paplūdimio tinklinio čempionatas, kurį jau septynetą metų organizuoja ilgametis paplūdimio tinklinio  iniciatorius ir teisėjas, aktyvus Romainių bendruomenės centro narys - Juozas Palevičius.

    Senjorai rungtyniavo dviejose amžiaus grupėse „Senjorai-60+“ ir „Senjorai-70+“. Pirmieji šiemet rungtyniavo net trim etapais: pirmasis  vyko Palangoje birželio mėnesį, antrasis – Birštone, liepos mėnesį ir paskutinysis, finalinis - Romainiuose. Visos komandos atvyko turėdamos pirmuose etapuose iškovotų pergalių skaičių, kurios tapo reitingo taškais. Po dviejų etapų gana aiškiai pirmavo Kauno trejetukas.

    Paskutiniajame etape kovos vyko labai atkakliai - visi stengėsi patekti į prizininkų tarpą. Nors  buvo virš 30 laipsnių karščio , bet Romainių pušų vėsa leido sportininkams be pertraukos kovoti smėlio aikštelėse. Pasibaigus paskutinėms kovoms, komandos  pagal surinktus reitingo taškus išsirikiavo taip:

  1. Kaunas (V. Lauraitis, A. Jozeliūnas, D. Krisiulevičius) - 146 reitingo  taškai;
  2. „Dubysa“ (R. Martinavičius, P.Vasiliauskas, S.Jurgilas) -130 reitingų taškų;
  3. „Kuro aparatūra“ (R. Voišnis, V. Vasilec, N. Staravoitov) - 126 reitingo taškai;
  4. Palanga (V, Banys, A. Jančiukas,  A. Štikelis) - 118 reitingo taškų;
  5. Šiauliai (S. Povilaitis, R. Koreiva, R. Sperskis) - 106 reitingo taškai;
  6. Gargždai (E. Kundrotas, A. Šarka, V. Mažeikis, R. Mikalauskas) – 60 reitingo taškų (nedalyvavo antrame etape).

Aukso medalius ir gražuoles taures iškovojo Kauno komanda, sidabro medalius – „Dubysos“ sportininkai, o bronza pasipuošė Vilniaus „Kuro aparatūros“ sportininkai. Visos likusios komandos, kaip ir prizininkai, buvo apdovanotos rėmėjo dovanomis.

      Vakarop, apie 17.00, kai atvėso,  atvyko patys vyriausieji - kuriems sukako 70 ir daugiau metų. Jų buvo tik trys komandos - tai Vilniaus, Kauno (dalyviai: F. Rinkevičius, R. Lekas, L. Paškauskas, K. Bagdzevičius) ir Šilainių seniūnijos (dalyviai: P. Leonaitis, A. Žymantas, J. Andriuškevičius). Nors energijos gal ir mažiau buvo, bet kovos dvasios, sportinio pykčio pakako.

       Nugalėtojų medaliai ir taurės buvo įteiktos komandai „Vilnius“ ( B. Venslovas, S. Gumeniuk, Vl. Dutovas), sidabrą iškovojo „Šilainiai“, bronzą – svetingieji kauniečiai. Ir šios komandos buvo apdovanotos rėmėjo dovanomis.

     Romainių bendruomenės centro tarybos pirmininkė Aušra Misiūnaitė, jos pavaduotojas Kęstutis Durskis ir tarybos narė Violeta Visockienė nugalėtojams ir dalyviams įteikė medalius ir prizus.

Sveikiname turnyro nugalėtojus ir  žaidynių organizatorius bei rėmėjus.

Turnyro nuotraukos yra čia.

Turnyro rėmėjas - UAB „Kava Lavazza“. Turnyro organizatoriai  ir vykdytojai: Romainių bendruomenės centras ir Šilainių seniūnija.

 

2022-08-29

Visos naujienos

© 2011-2022 KBCA. Visos teisės saugomos
Programinis sprendimas: WebTemple